Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Kielcach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wywóz odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Kielcach - co jeszcze musisz wiedzieć?

W momencie, kiedy wybierzesz usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Kielcach nie kończy się nasza pomoc! Opiekun Klienta przydzielony do Twojego zlecenia, ustala termin realizacji usługi oraz zamyka Twoją ofertę w aplikacji. Data jest oczywiście ustalana w zgodzie z dyspozycyjnością skupu i Twoimi wymaganiami. To, jaką ilość złomu posiadasz będzie determinowało rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Kielcach. Czasami przyda się bardziej samochód typu HDS, a czasem kilka kontenerów. Jednak to już nie Twój problem - eksperci WasteMaster w porozumieniu ze skupem wszystko zorganizują.

Jak najkorzystniej zorganizować wywóz do skupu metali kolorowych w Kielcach?

Jeśli posiadasz spore ilości złomu kolorowego - ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Metalowe odpady są dość kłopotliwe, zwłaszcza ze względu na swoje gabaryty - nie mogą być gromadzone w nieskończoność, ponieważ w końcu kończy się miejsce! Dlatego przedsiębiorcy i osoby fizyczne są zobligowane do wywożenia swoich odpadów do skupów metali kolorowych w Kielcach. Nie wolno wyrzucać takich śmieci w losowe miejsca, ponieważ ich rozkład może trwać setki lat. Dodatkowo mogą one stwarzać zagrożenie dla innych, a ich skład jest przecież bardzo porządany. Marnotrawstwem byłoby wyrzucanie złomu. Aplikacja WasteMaster jest bardzo efektywna jeśli chodzi o znajdowanie korzystnych skupów metali kolorowych w Kielcach - chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do końca!

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy zazwyczaj na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Ponadto wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Kielcach są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, zanieczyszczony, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady odbierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli masz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Kielcach – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Kielcach czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to duże ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Kielcach. Jeśli są jakkolwiek zanieczyszczone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to długie elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Dokumenty potrzebne przy organizacji wywozu złomu

Do sfinalizowania i zalegalizowania wywozu odpadów do skupu złomu kolorowego w Kielcach potrzebne są dokumenty potwierdzające całą transakcję. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym gospodarstwo do 75 ha, musisz ewidencjonować odpady w systemie BDO. Służy to monitorowaniu produkcji i utylizacji śmieci. Dodatkowo musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu, gdzie zamieścisz swoje dane, informacje o odpadzie i samochodzie, który go zabiera. Jest to podstawa legalnego przewozu. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód tożsamości, a przedstawiciel skupu złomu kolorowego w Kielcach powinien mu wystawić Formularz Przekazania Odpadu. Dodatkowo trzeba wypełnić KEO. Karta Ewidencji Odpadów stanowi dowód w razie kontroli policyjnej. Formalności jest dość dużo, jednak nie przejmuj się - WasteMaster pomoże Ci ze wszystkim!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Kielcach - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji wywozu metali do skupu złomu metali kolorowych w Kielcach. Z nami możesz zamówić tę usługę na dwa sposoby. Możesz znaleźć na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię kategorii) i zadzwonić do konsultanta. Podaj mu najważniejsze informacje o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w aplikacji i wyśle Ci wycenę odpadu wraz z listą ciekawych ofert. Ty musisz jedynie wybrać właściwy skup metali kolorowych w Kielcach - masz zupełną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz porozmawiać z konsultantem, możesz samodzielnie dodać ogłoszenie. Zrób zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie do Ciebie kierował najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz - nie jesteś sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najmniejsze.

Ceny za usługi od WasteMaster

Nie istnieją! Nasze działania są kompletnie darmowe. Nie zapłacisz nic za wycenę złomu, stworzenie listy ofert, pomoc Opiekuna Klienta, a nawet skoordynowanie kwestii związanych z BDO! Dlaczego nie pobieramy opłat za nasze usługi? Ma to stanowić zachętę dla przyszłych klientów i użytkowników aplikacji. Naszym celem, oprócz zadowolenia ludzi, jest usprawnienie obrotu odpadami. Im więcej klientów obsłużymy - tym sprawniej będzie pracować wewnętrzna i zewnętrzna gospodarka odpadowa. Zapraszamy do współpracy - wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Kielcach! Z nami oszczędzisz mnóstwo czasu i faktycznie usprawnisz swoje gospodarowanie odpadami!

Ceny skupu metali kolorowych w Kielcach - co je kształtuje?

Na ostateczny kształt cen skupu metali kolorowych w Kielcach wpływa sporo czynników. To, skąd personel firmy wowozowej będzie musiała złom odebrać, ile go jest, jakiego jest rodzaju, czy jest zanieczyszczony oraz jak wygląda obecnie popyt na ten materiał. Konkretne dane znajdziesz tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Aby pokazać zróżnicowanie cen metali w skupach złomu kolorowego w Kielcach, podamy parę przykładów, gdzie to rodzaj surowca dyktuje cenę. Przykładem może być najdroższa miedź milbera, za którą zapłacimy 35 zł/kg albo mosiądz poprodukcyjny typu M-63 za 26 zł/kg. Opozycyjnie można zestawić te materiały z odważnikami z ołowiu za 70 gr/kg lub też złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Różnice widać na pierwszy rzut oka, jednak nie musisz być znawcą rynku, aby zrealizować odbiór i utylizację złomu - pozwól, że nasi wykwalifikowani specjaliści zajmą się wyceną Twoich metali!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na taką firmę. Dla mnie to przykład realnej próby innowacji w obrocie odpadami. Jestem zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Absolutnie polecam - usługi są transparentne i rzetelne, a w razie pytań o ceny skupu metali kolorowych w Kielcach, zawsze można się zwrócić do Opiekuna Klienta:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi WasteMaster i jestem naprawdę z tego zadowolona! W kilka chwil zamieścili moje ogłoszenie w apce i dzięki temu znalazłam szybko i wygodnie skup złomu metali kolorowych w Kielcach.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że rozpocząłem współpracę z WasteMaster - naprawdę ułatwili mi proces realizacji wywozu miedzianych rur do skupu metali kolorowych w Kielcach. Polecam spróbować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pomocą WasteMaster szybko i sprawnie przetransportowałam złom stali nierdzewnej do skupu złomu kolorowego w Kielcach. Naprawdę jestem zadowolona z ich usług!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat