Katowice - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wiarygodne ceny obowiązujące w skupie metali kolorowych w Katowicach

Nieaktualizowane strony www mogą zawierać nieprawidłowe dane, na taki temat jak ceny skupu metali kolorowych w Katowicach. Dlatego też zamiast korzystać z wielu witryn, warto wypełnić zaprojektowany przez nas formularz. To darmowe narzędzie, przeznaczone do szybkiej i fachowej wyceny posiadanego złomu w postaci metali kolorowych. Z jego pomocą poznamy cennik skupu metali kolorowych w Katowicach, który umożliwia intratne zawarcie transakcji sprzedaży tego odpadu w dowolnie wybranym przez siebie miesiącu kalendarzowym.
Ceny
Cu millbera 37,4 zł netto
Cu III niesort 33,3 zł netto
Cu wiór 32,3 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,4 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 21,3 zł netto
Brązy niemagnetyczne 26,7 zł netto
Brązy magnetyczne 25,7 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,9 zł netto
Znal poamortyzacja 5,3 zł netto
Znal poprodukcja 10,7 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,1 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 10,0 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 6,3 zł netto
Al. Cu chłodnice 16,8 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,8 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,7 zł netto
Al. Puszki 4,5 zł netto
Warunki współpracy

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty skupu metali kolorowych w Katowicach w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta, który zrealizuje skup złomu metali kolorowych w Katowicach.

Jak dzieli się odpady, które nadają się do skupu metali kolorowych w Katowicach?

Ze względu na właściwości wyróżnia się różne typy złomu metali kolorowych. Materiały te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Wymienia się także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Natomiast produkty wyprodukowane z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W podkategorii złomu użytkowego mieszczą się przedmioty z metalu, które można poddać recyklingowi. Dobrym przykładem są części użytkowe pojazdów.

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu kolorowego w Katowicach dba o to, żeby kupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy metali kolorowych w Katowicach również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

Jak wyglądają ceny złomu kolorowego w Katowicach?

Ceny skupu metali kolorowych w Katowicach zależnie od posiadanego odpadu mogą wykazywać znaczne różnice. Dla zobrazowania sytuacji ceny miedzi mogą wynosić od 1 zł za kg dla przewodów miedzianych do 32 zł za kg dla miedzi millbera. W przypadku brązu różnice w cenie są znacznie mniejsze. Stawki brązu niemagnetycznego zaczynają się od 20 zł za kg, a ceny brązu magnetycznego od 19 zł za kg. Innym popularnym typem odpadu jest mosiądz. Stawki dla mosiądzu żółtego rozpoczynają się od kwoty 19,50 zł za kg, natomiast za wióra można otrzymać 14 zł za kg. Dla odpadów złomu aluminium jest wiele grup, dlatego wyróżnia się tutaj duży przedział cenowy, od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny skupu metali kolorowych w Katowicach, które przedstawiono powyżej, obowiązują za styczeń 2022 roku. Jeżeli zależy Ci, aby poznać aktualnie obowiązujące ceny skupu metali kolorowych w Katowicach zajrzyj do cennika powyżej lub zamów bezpłatną wycenę.

Czy jest obowiązek przyjmowania oferty skupu złomu metali kolorowych w Katowicach od WasteMaster?

Przedstawione oferty skupu złomu kolorowego w Katowicach do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego nie masz obowiązku przyjmowania propozycji od WasteMaster. Wszystko zależy od Ciebie. Zatem warto złożyć zapytanie, dzięki temu zyskasz najkorzystniejsze oferty i oszczędzisz cenny czas. Nic nie tracisz, a wiele w tym względzie możesz zyskać.

Jakie są dostępne metody, jeśli chodzi o wykonanie usługi odbioru złomu metali kolorowych w Katowicach w aplikacji WasteMaster?

Oferujemy bardzo przyjacielski i intuicyjny system dla wszystkich zainteresowanych. Wynika to z tego, że jest duży podział złomu kolorowego, a my pragnęliśmy uprościć całą procedurę. Co więcej, nasze doświadczenie przyczyniło się do tego, że dla zainteresowanych przygotowaliśmy dwa sposoby zamawiania usługi skupu złomu kolorowego w Katowicach. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt z konsultantem telefonicznym. Metodę polecamy przede wszystkim osobom, które nie są pewne jaki rodzaj odpadu posiadają lub do której z dostępnych kategorii go przypisać. Podczas rozmowy Opiekun Klienta udzieli potrzebnego wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni niezbędne dane. Istotne jest również to, że w imieniu klienta umieści także ogłoszenie w systemie. Zatem można oszczędzić cenny czas. Druga opcja polega na umieszczeniu zapytania w narzędziu WasteMaster lub na stronie mamodpad, czyli tej, na której obecnie się znajdujemy. W tym przypadku rejestruje się konto, podaje rodzaj odpadu, jego ilość oraz lokalizację i umieszcza konkretne ogłoszenie. Następnie, gdy treść ogłoszenia będzie już dostępna w naszej giełdzie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najlepsze oferty na zagospodarowanie konkretnego odpadu.

Jakie rodzaje odpadów złomu metali kolorowych kwalifikowane są do odebrania w ramach usługi w Katowicach?

Do odebrania w ramach usługi przeznaczone są wszystkie grupy złomu metali kolorowych w Katowicach. Na liście tej znajdują się w szczególności puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, aluminium energetyczne, czyli zarówno sektor, jak i linka, profile, miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (brudny, czysty i odważniki), niemagnetyczny i magnetyczny brąz, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), cynk, stal kwasowa, a więc kwasówka, wióry i gary. W przypadku, gdy nie wiesz lub dysponujesz innym odpadem niż te, które zostały zaprezentowane powyżej, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Razem z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Jakie dokumenty są wymagane przy skupie złomu i metali kolorowych w Katowicach?

Sprzedaż odpadów złomu metali kolorowych nie różni się pod względem dokumentów wymaganych do sprzedaży od innych rodzaju złomu. W związku z tym dla przedsiębiorstw niezbędne jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w systemie BDO. Należy przy tym pamiętać, że taki dokument musi zostać wypełniony przed realizacją samego odbioru. W przypadku osób fizycznych niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Po sprzedaży osoba fizyczna otrzyma FPO (Formularz Przekazania Odpadu), na którym będą dane adresowe, imie nazwisko oraz rodzaj przekazywanego odpadu. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie pomóc z wszelką wymaganą dokumentacją.

Czym kierować się przy wyborze kontrahenta na odbiór złomu metali kolorowych w Katowicach?

Przede wszystkim powinniśmy kierować się naszymi oczekiwaniami co do takiego kontrahenta. Warto przy tym nie kierować się wyłącznie cena, ale również takimi aspektami jak termin odbioru, opinie o firmie. Wybierając nasza aplikacje do porównania ofert, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Jakie elementy cieszą się dużą popularnością i są chętnie przyjmowane przez skup złomu metali kolorowych w Katowicach?

Na skup metali kolorowych w Katowicach oddaje się w szczególności odpady miedziane, a więc stare przewody klamki, lampy z mosiądzu, czy też puszki aluminiowe po napojach. Znaczną popularnością cieszą się również żaluzje, nakrętki aluminiowe i zlewy ze stali nierdzewnej. Gdy nie masz pewności co do tego, czy konkretny odpad można przekazać do skupu złomu, skontaktuj się z naszą firmą. Mamy kadrę, która dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, dlatego dzięki temu rozwiejesz swoje wątpliwości, a w konsekwencji rozwiążesz problem.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wartościowe usługi - z ich pomocą utylizacja aluminiowych profili to łatwizna. Kilka minut i już widzę, który skup dobrze je przetworzy i nie naliczy mi przy tym zbyt dużej opłaty!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłem, że tak szybko uda mi się zrealizować wywóz mosiądzu do skupu metali kolorowych w Katowicach. W WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - nic nie zapłaciłam, a otrzymałam naprawdę porządną obsługę. Nie sądziłam, że tak sprawnie uda mi się zrealizować wywóz aluminium do skupu metali kolorowych w Katowicach.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Będę wracać do aplikacji WasteMaster. W ten sposób mogę na bieżąco monitorować ceny skupu metali kolorowych w Katowicach!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana usługami od WasteMaster - zrobili dobrą wycenę mojego pobiału miedzi i znaleźli naprawdę dobry skup metali kolorowych w Katowicach.

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon