Skup metali kolorowych - Bydgoszcz - cennik | WasteMaster

Sprzedaj lub utylizuj odpady

Zajmie Ci tylko 15 sekund...

×
×
×

Skup metali kolorowych w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
3 proste kroki!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Do wyceny
Szczegóły
Szybko
Efektywnie
Bezpiecznie
Czy niezbędna jest akceptacja jednej z ofert przedstawionych w narzędziu WasteMaster?
Nie ma obowiązku składania akceptacji oferty od WasteMaster. Zaprezentowane oferty do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego masz w tym względzie zupełną swobodę. Dzięki temu porównasz najlepsze oferty, zyskasz cenny czas, a to czy przyjmiesz ofertę będzie zależne od Ciebie. Dlatego jest to bardzo korzystne rozwiązanie.
Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Bydgoszczy?
Należy pamiętać, że skup metali kolorowych w Bydgoszczy nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, tak aby maksymalnie uprościć jego załadunek.
Jakie uzyskuje się ceny złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?
Ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy zależne są głównie od tego, o jakim rodzaju odpadu mówimy. Najwyższą cenę uzyskasz za złom miedzi, ponieważ stawki zaczynają się już od kwoty 32 zł za kg. Cena ta dotyczy miedzi millbera. Inny rodzaj miedzi, który jest też bardzo wysoko płatny to płaskowniki i trakcję. Tutaj możesz uzyskać 31 zł za kg i więcej. Z kolei najmniej płatne są kable miedziane, gdyż cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych popularne są ponadto odpady mosiądzu oraz brązu. Za mosiądz żółty możesz mieć 19,50 zł za kg, a brąz 19 zł za kg. Stawki za odpad cynku kształtują się na poziomie 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium cechą wyróżniającą jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ można tutaj otrzymać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Warto śledzić sytuacje, ponieważ stawki dotyczące skupu złomu metali kolorowych podlegają nieustannym zmianom. Zaprezentowane przez nas ceny w powyższym przykładzie dotyczą okresu styczeń 2022
Z jakich etapów składa się usługa odbioru złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?
Po zaprezentowaniu najkorzystniejszych propozycji wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Bydgoszczy. Później otrzymasz na podany adres mailowy potwierdzenie złożenia zamówienia. Ponadto, specjalistyczna organizacją, którą wybierzesz, także otrzyma wszelkie dane na temat zlecenia. O dalsze kwestie związane z procedurą zadba wyznaczony Opiekun Klienta. Ustali on w szczególności termin odbioru i inne istotne sprawy potrzebne do doprowadzenia procesu do satysfakcjonującego końca, na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpad. Istotne jest to, że tego rodzaju odpady przewożone są samochodami dostawczymi HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Istnieje też możliwość ustawienia kontenera z opcją jego planowanej wymiany w przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu. Zapraszamy także do skontaktowania się z naszą firmą, jeśli nie jesteś przekonany lub przekonana, jaki sposób będzie najlepszy dla Twojej sytuacji.
Jakie odpady są chętnie odbierane przez skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?
Profesjonalny skup metali kolorowych w Bydgoszczy odbiera różne odpady, a w przede wszystkim stare miedziane przewody, a także puszki aluminiowe po napojach. Znajdują się tam również klamki, żaluzje, mosiężne lampy, stalowe zlewy czy nakrętki aluminiowe. Gdy nie masz przekonania i nie jesteś pewny lub pewna, czy określony odpad zostanie przyjęty przez skup, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie.
akie czynniki są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?
Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, istotne znaczenie ma stawka, ale nie należy się kierować wyłącznie tym elementem. Zwróć uwagę również na takie aspekty jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji.
W jaki sposób przeprowadza się proces zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster?
Duży podział złomu kolorowego przyczynił się do tego, że przygotowaliśmy system, który upraszcza cały proces zamawiania. Co więcej, system jest bardzo przyjacielski dla użytkownika. Oferujemy dwa sposoby związane z zlecaniem usługi. Po pierwsze trzeba nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Sposób ten polecamy osobom, które nie są przekonane, co do tego, jaki dokładnie rodzaj odpadu mają lub nie wiedzą, do jakiej grupy odpad przyporządkować. Opiekun Klienta rozwieje wszelkie wątpliwości, a dokładnie udzieli wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszelkie potrzebne dane. Co więcej, konsultant opublikuje również w imieniu klienta konkretne zapytanie. Druga metoda polega na samodzielnym złożeniu ogłoszenia w aplikacji WasteMaster lub za pośrednictwem strony internetowej, na której się obecnie znajdujemy. Tutaj wystarczy założyć konto i opublikować ogłoszenie przez uwzględnienie rodzaju odpadu, jego lokalizacji oraz ilości. Gdy stosowne zapytanie pojawi się już w naszej bazie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najkorzystniejsze oferty spełniające Twoje preferencje.
Jakie wymagania trzeba spełnić, jeśli chodzi o niezbędną dokumentację przy skupie złomu i metali kolorowych w Bydgoszczy?
Przy procesie związanym ze sprzedażą złomu metali kolorowych niezbędne są takie same dokumenty, jak przy innych rodzajach złomu. W rezultacie firmy wystawiają Kartę Przekazania Odpadu, czyli w skrócie KPO w systemie BDO. Co więcej, formularz wypisuje się przed wykonaniem samego odbioru. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób fizycznych. Osoby należące do tej grupy muszą przedstawić dokument tożsamości. Ponadto po sprzedaży odpadu osoba fizyczna dostaje Formularz Przekazania Odpadu, czyli FPO. W dokumencie znajdą się takie informacje jak: adres, imię i nazwisko i rodzaj przekazanego odpadu. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczoną kadrę, dlatego gdy jest to potrzebne może pomóc z wymaganą dokumentacją.
Jakie są ceny złomu kolorowego w Bydgoszczy?
W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.
Jak dzieli się odpady, które przeznaczone są do skupu metali kolorowych w Bydgoszczy?
Ze względu na właściwości wymienia się różne typy złomu metali kolorowych. Materiały te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Są także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Z kolei produkty wytworzone z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W złomie użytkowym mieszczą się przedmioty z metalu, które można poddać recyklingowi. Doskonałym przykładem są części użytkowe pojazdów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zamykałem biznes w Polsce i miałem do sprzedaży sporo urządzeń: rozdrabniacze czy chwytaki do złomu do koparki. Wpisałem w wastemaster czego chcemy się pozbyć i w jakiej cenie. Od razu odezwali się do mnie zainteresowani ofertą przedsiębiorcy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W ogóle nie orientowałem się w aktualnych cenach złomu, a w fabryce mieliśmy go coraz więcej. Pracownicy dowiedzieli się o aplikacji WasteMaster i sprawdzili, czego możemy zażądać za konkretne surowce. Sporo firm odezwało się też do nas.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W ogóle nie orientowałem s [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odpady niebezpieczne i ich właściwości
19-05-2022
Odpady niebezpieczne i ich właściwości

Wiedza na temat tego, czym są odpady niebezpieczne ich właściwości, jest niezbędna, aby dokonać ich prawidłowej klasyfikacji i podziału. Duże znaczenie ma także świadomość, jaki...

Więcej -->
Rosnące grono klientów!
18-05-2022
Rosnące grono klientów!

🥳Rosnące grono klientów!🥳Zapytania o kontenery na odpady budowlane są codziennością. Jednak czy w kontekście zamówień można pochwalić się czymś nadzwyczajnym?My możemy, gdyż do ...

Więcej -->
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat