Bydgoszcz - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualne ceny obowiązujące na skupach metali kolorowych w Bydgoszczy

Coraz więcej osób decyduje się na odpłatne przekazanie złomu metali kolorowych do firm zajmujących się gromadzeniem tego typu odpadów. To transakcja, która może podreperować budżet domowy bądź firmowy. Przed jej zawarciem warto poznać ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy. Do tego celu wystarczy mieć przy sobie urządzenie z dostępem do Wi-Fi. Prezentowany się na naszej stronie internetowej formularz to narzędzie, za pomocą którego można poznać precyzyjny cennik skupu metali kolorowych w Bydgoszczy.
Ceny
Cu millbera 30,6 zł netto
Cu III niesort 27,5 zł netto
Cu wiór 26,7 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 20,1 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 17,6 zł netto
Brązy niemagnetyczne 22,3 zł netto
Brązy magnetyczne 21,4 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,4 zł netto
Znal poamortyzacja 4,5 zł netto
Znal poprodukcja 9,2 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,0 zł netto
Ołów czysty 5,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,8 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,4 zł netto
Al. Cu chłodnice 13,9 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 7,8 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 8,3 zł netto
Al. Puszki 3,9 zł netto
Warunki współpracy

Czy niezbędna jest akceptacja jednej z ofert skupu metali kolorowych w Bydgoszczy przedstawionych w narzędziu WasteMaster?

Nie ma obowiązku składania akceptacji oferty skupu złomu kolorowego w Bydgoszczy od WasteMaster. Zaprezentowane oferty do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego masz w tym względzie zupełną swobodę. Dzięki temu porównasz najlepsze oferty, zyskasz cenny czas, a to czy przyjmiesz ofertę będzie zależne od Ciebie. Dlatego jest to bardzo korzystne rozwiązanie, jeżeli chcemy wyszukać najkorzystniejszy dla siebie skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy.

Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Należy pamiętać, że skup metali kolorowych w Bydgoszczy nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, aby maksymalnie uprościć jego załadunek. Te wszystkie aspekty z pewnością pomogą ci ułatwić odbiór oraz skup metali kolorowych w Bydgoszczy.

Jakie uzyskuje się ceny złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy zależne są głównie od tego, o jakim rodzaju odpadu mówimy. Najwyższą cenę uzyskasz za złom miedzi, ponieważ stawki zaczynają się już od kwoty 32 zł za kg. Cena ta dotyczy miedzi Millbera. Inny rodzaj miedzi, który jest też bardzo wysoko płatny, to płaskowniki i trakcję. Tutaj możesz uzyskać 31 zł za kg i więcej. Z kolei najmniej płatne są kable miedziane, gdyż cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych w Bydgoszczy popularne są ponadto odpady mosiądzu oraz brązu. Za mosiądz żółty możesz mieć 19,50 zł za kg, a brąz 19 zł za kg. Stawki za odpad cynku kształtują się na poziomie 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium cechą wyróżniającą jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ można tutaj otrzymać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Warto śledzić sytuację, ponieważ stawki dotyczące skupu złomu metali kolorowych podlegają nieustannym zmianom. Zaprezentowane przez nas ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy dotyczą okresu styczeń 2022. Jeżeli zależy Ci na tym, aby szybko poznać aktualne stawki, dobrane do odpowiedniego miesiąca, zajrzyj na górę strony. Jest tam prezentowany nasz cennik, który jest zależny między innymi od Twojej lokalizacji. Na bieżąco go aktualizujemy, dlatego zawsze masz gwarancję poprawnej ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy.

Z jakich etapów składa się usługa odbioru złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Po zaprezentowaniu najkorzystniejszych propozycji wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Bydgoszczy. Później otrzymasz na podany adres mailowy potwierdzenie złożenia zamówienia. Ponadto, specjalistyczna organizacją, którą wybierzesz, także otrzyma wszelkie dane na temat zlecenia skupu złomu kolorowego w Bydgoszczy. O dalsze kwestie związane z procedurą zadba wyznaczony Opiekun Klienta. Ustali on w szczególności termin odbioru i inne istotne sprawy potrzebne do doprowadzenia procesu do satysfakcjonującego końca, na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpad. Istotne jest to, że tego rodzaju odpady przewożone są samochodami dostawczymi HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Istnieje też możliwość ustawienia kontenera z opcją jego planowanej wymiany w przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu. Zapraszamy także do skontaktowania się z naszą firmą, jeśli nie jesteś przekonany lub przekonana, jaki sposób będzie najlepszy dla Twojej sytuacji skupu złomu metali kolorowych w Bydgoszczy.

Jakie odpady są chętnie odbierane przez skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Profesjonalny skup metali kolorowych w Bydgoszczy odbiera różne odpady, a w przede wszystkim stare miedziane przewody, a także puszki aluminiowe po napojach. Znajdują się tam również klamki, żaluzje, mosiężne lampy, stalowe zlewy czy nakrętki aluminiowe. Gdy nie masz przekonania i nie jesteś pewny lub pewna, czy określony odpad zostanie przyjęty przez skup, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze skupem metali kolorowych w Bydgoszczy.

Jakie czynniki są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, istotne znaczenie ma stawka, ale nie należy się kierować wyłącznie tym elementem. Zwróć uwagę również na takie aspekty jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w wyborze najlepszego skupu metali kolorowych w Bydgoszczy, i co najważniejsze, zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji. Dlatego warto zdecydować się na nasze usługi. Sprawdź nas i przekonaj się na własnym przykładzie, że jak skup złomu kolorowego w Bydgoszczy, to tylko z nami!

W jaki sposób przeprowadza się proces zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster?

Duży podział złomu kolorowego przyczynił się do tego, że przygotowaliśmy system, który upraszcza cały proces zamawiania skupu złomu metali kolorowych w Bydgoszczy. Co więcej, system jest bardzo przyjacielski dla użytkownika. Oferujemy dwa sposoby związane z zlecaniem usługi. Po pierwsze trzeba nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Sposób ten polecamy osobom, które nie są przekonane co do tego, jaki dokładnie rodzaj odpadu mają lub nie wiedzą, do jakiej grupy odpad przyporządkować. Opiekun Klienta rozwieje wszelkie wątpliwości, a dokładnie udzieli wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszelkie potrzebne dane wymagane podczas skupu metali kolorowych w Bydgoszczy. Co więcej, konsultant opublikuje również w imieniu klienta konkretne zapytanie. Druga metoda polega na samodzielnym złożeniu ogłoszenia w aplikacji WasteMaster lub za pośrednictwem strony internetowej, na której się obecnie znajdujemy. Tutaj wystarczy założyć konto i opublikować ogłoszenie skupu złomu metali kolorowych w Bydgoszczy przez uwzględnienie rodzaju odpadu, jego lokalizacji oraz ilości. Gdy stosowne zapytanie pojawi się już w naszej bazie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najkorzystniejsze oferty skupu złomu kolorowego w Bydgoszczy, spełniające Twoje preferencje.

Jakie wymagania trzeba spełnić, jeśli chodzi o niezbędną dokumentację przy skupie złomu i metali kolorowych w Bydgoszczy?

Przy procesie związanym ze sprzedażą złomu metali kolorowych niezbędne są takie same dokumenty, jak przy innych rodzajach złomu. W rezultacie firmy wystawiają Kartę Przekazania Odpadu, czyli w skrócie KPO w systemie BDO. Co więcej, formularz wypisuje się przed wykonaniem samego odbioru. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób fizycznych. Osoby należące do tej grupy muszą przedstawić dokument tożsamości. Ponadto po sprzedaży odpadu osoba fizyczna dostaje Formularz Przyjęcia Odpadu, czyli FPO. W dokumencie znajdą się takie informacje jak: adres, imię i nazwisko, czy rodzaj przekazanego odpadu. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczoną kadrę, dlatego gdy jest to potrzebne może pomóc z wymaganą dokumentacją związaną ze skupem metali kolorowych w Bydgoszczy.

Skup metali kolorowych w Bydgoszczy: od czego zależą ceny złomu kolorowego?

Otóż ceny złomu kolorowego w Bydgoszczy mogą się od siebie nieco różnić, w zależności od danego punktu skupu. Wpływa na to kilka czynników, które nie zawsze (nawet nie codziennie) są identyczne, co jednocześnie powoduje, że i stawki się wahają. Od czego zależą ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy? Przede wszystkim od aktualnej sytuacji na giełdzie metali. Co więcej, warto wiedzieć, że podawane tam dane są sporządzane w przeliczeniu ton na dolary, dlatego podczas szacowania finalnej kwoty na skupach, trzeba wziąć pod uwagę aktualne kursy walut czy siłę złotówki. Na ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy składa się także zapotrzebowanie hut i innych zakładów produkcyjnych na poszczególne rodzaje odpadów kolorowych (miedź, aluminium, mosiądz). Do tych wszystkich czynników dodać także należy ogólną sytuację ekonomiczną nie tylko w naszym kraju, lecz także na świecie. Oprócz tego skupy złomu kolorowego w Bydgoszczy same wyznaczają swoje polityki cenowe.

Jak dzieli się odpady, które przeznaczone są do skupu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Ze względu na właściwości wymienia się różne typy złomu metali kolorowych. Materiały te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Są także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Z kolei produkty wytworzone z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W złomie użytkowym mieszczą się przedmioty z metalu, które można poddać recyklingowi. Doskonałym przykładem są części użytkowe pojazdów. Tego rodzaju odpady bez trudu odnajdziemy na skupie złomu metali kolorowych w Bydgoszczy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze, że wyszukałam w internecie na WasteMaster! Naprawdę szybko ogarnęli dla mnie korzystny skup metali kolorowych w mojej miejscowości!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że powstało coś takiego. Dzięki opcji bezpłatnej konsultacji, mogę dzwonić w sprawie cen skupu metali kolorowych w Bydgoszczy i dowiedzieć się co i jak!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wysoka jakość usług - w kilka chwil wyszukali dla mnie solidny skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy i dokonali adekwatnej wyceny stali chromowanej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem zyskać pewność co do ceny skupu metali kolorowych typu stali narzędziowej. Jedna rozmowa i wszystko wiem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na taką firmę. Dla mnie to przykład faktycznej próby innowacji w obrocie odpadami. Jestem zadowolony!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon