Bydgoszcz - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Aktualne ceny obowiązujące na skupach metali kolorowych w Bydgoszczy
Coraz więcej osób decyduje się na odpłatne przekazanie złomu metali kolorowych do firm zajmujących się gromadzeniem tego typu odpadów. To transakcja, która może podreperować budżet domowy bądź firmowy. Przed jej zawarciem warto poznać ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy. Do tego celu wystarczy mieć przy sobie urządzenie z dostępem do Wi-Fi. Prezentowany się na naszej stronie internetowej formularz to narzędzie, za pomocą którego można poznać precyzyjny cennik skupu metali kolorowych w Bydgoszczy.
Ceny
Cu millbera 28,6 zł netto
Cu III niesort 25,6 zł netto
Cu wiór 25,1 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 20,9 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 16,4 zł netto
Brązy niemagnetyczne 20,5 zł netto
Brązy magnetyczne 19,7 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 7,7 zł netto
Znal poamortyzacja 3,9 zł netto
Znal poprodukcja 9,5 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,0 zł netto
Ołów czysty 5,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 5,5 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 4,2 zł netto
Al. Cu chłodnice 12,8 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 7,7 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 7,7 zł netto
Al. Puszki 3,9 zł netto
Warunki współpracy

Czy niezbędna jest akceptacja jednej z ofert przedstawionych w narzędziu WasteMaster?

Nie ma obowiązku składania akceptacji oferty od WasteMaster. Zaprezentowane oferty do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego masz w tym względzie zupełną swobodę. Dzięki temu porównasz najlepsze oferty, zyskasz cenny czas, a to czy przyjmiesz ofertę będzie zależne od Ciebie. Dlatego jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Należy pamiętać, że skup metali kolorowych w Bydgoszczy nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, tak aby maksymalnie uprościć jego załadunek.

Jakie uzyskuje się ceny złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy zależne są głównie od tego, o jakim rodzaju odpadu mówimy. Najwyższą cenę uzyskasz za złom miedzi, ponieważ stawki zaczynają się już od kwoty 32 zł za kg. Cena ta dotyczy miedzi millbera. Inny rodzaj miedzi, który jest też bardzo wysoko płatny to płaskowniki i trakcję. Tutaj możesz uzyskać 31 zł za kg i więcej. Z kolei najmniej płatne są kable miedziane, gdyż cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych popularne są ponadto odpady mosiądzu oraz brązu. Za mosiądz żółty możesz mieć 19,50 zł za kg, a brąz 19 zł za kg. Stawki za odpad cynku kształtują się na poziomie 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium cechą wyróżniającą jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ można tutaj otrzymać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Warto śledzić sytuacje, ponieważ stawki dotyczące skupu złomu metali kolorowych podlegają nieustannym zmianom. Zaprezentowane przez nas ceny w powyższym przykładzie dotyczą okresu styczeń 2022

Z jakich etapów składa się usługa odbioru złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Po zaprezentowaniu najkorzystniejszych propozycji wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Bydgoszczy. Później otrzymasz na podany adres mailowy potwierdzenie złożenia zamówienia. Ponadto, specjalistyczna organizacją, którą wybierzesz, także otrzyma wszelkie dane na temat zlecenia. O dalsze kwestie związane z procedurą zadba wyznaczony Opiekun Klienta. Ustali on w szczególności termin odbioru i inne istotne sprawy potrzebne do doprowadzenia procesu do satysfakcjonującego końca, na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpad. Istotne jest to, że tego rodzaju odpady przewożone są samochodami dostawczymi HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Istnieje też możliwość ustawienia kontenera z opcją jego planowanej wymiany w przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu. Zapraszamy także do skontaktowania się z naszą firmą, jeśli nie jesteś przekonany lub przekonana, jaki sposób będzie najlepszy dla Twojej sytuacji.

Jakie odpady są chętnie odbierane przez skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Profesjonalny skup metali kolorowych w Bydgoszczy odbiera różne odpady, a w przede wszystkim stare miedziane przewody, a także puszki aluminiowe po napojach. Znajdują się tam również klamki, żaluzje, mosiężne lampy, stalowe zlewy czy nakrętki aluminiowe. Gdy nie masz przekonania i nie jesteś pewny lub pewna, czy określony odpad zostanie przyjęty przez skup, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie.

akie czynniki są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, istotne znaczenie ma stawka, ale nie należy się kierować wyłącznie tym elementem. Zwróć uwagę również na takie aspekty jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji.

W jaki sposób przeprowadza się proces zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster?

Duży podział złomu kolorowego przyczynił się do tego, że przygotowaliśmy system, który upraszcza cały proces zamawiania. Co więcej, system jest bardzo przyjacielski dla użytkownika. Oferujemy dwa sposoby związane z zlecaniem usługi. Po pierwsze trzeba nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Sposób ten polecamy osobom, które nie są przekonane, co do tego, jaki dokładnie rodzaj odpadu mają lub nie wiedzą, do jakiej grupy odpad przyporządkować. Opiekun Klienta rozwieje wszelkie wątpliwości, a dokładnie udzieli wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszelkie potrzebne dane. Co więcej, konsultant opublikuje również w imieniu klienta konkretne zapytanie. Druga metoda polega na samodzielnym złożeniu ogłoszenia w aplikacji WasteMaster lub za pośrednictwem strony internetowej, na której się obecnie znajdujemy. Tutaj wystarczy założyć konto i opublikować ogłoszenie przez uwzględnienie rodzaju odpadu, jego lokalizacji oraz ilości. Gdy stosowne zapytanie pojawi się już w naszej bazie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najkorzystniejsze oferty spełniające Twoje preferencje.

Jakie wymagania trzeba spełnić, jeśli chodzi o niezbędną dokumentację przy skupie złomu i metali kolorowych w Bydgoszczy?

Przy procesie związanym ze sprzedażą złomu metali kolorowych niezbędne są takie same dokumenty, jak przy innych rodzajach złomu. W rezultacie firmy wystawiają Kartę Przekazania Odpadu, czyli w skrócie KPO w systemie BDO. Co więcej, formularz wypisuje się przed wykonaniem samego odbioru. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób fizycznych. Osoby należące do tej grupy muszą przedstawić dokument tożsamości. Ponadto po sprzedaży odpadu osoba fizyczna dostaje Formularz Przekazania Odpadu, czyli FPO. W dokumencie znajdą się takie informacje jak: adres, imię i nazwisko i rodzaj przekazanego odpadu. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczoną kadrę, dlatego gdy jest to potrzebne może pomóc z wymaganą dokumentacją.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Bydgoszczy?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Bydgoszczy może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.

Jak dzieli się odpady, które przeznaczone są do skupu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Ze względu na właściwości wymienia się różne typy złomu metali kolorowych. Materiały te dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Są także podkategorie złomu użytkowego. Do metali nieżelaznych zalicza się aluminium, cynk, miedź i ołów. Z kolei produkty wytworzone z brązu i mosiądzu kwalifikuje się do stopów metali. W złomie użytkowym mieszczą się przedmioty z metalu, które można poddać recyklingowi. Doskonałym przykładem są części użytkowe pojazdów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zamykałem biznes w Polsce i miałem do sprzedaży sporo urządzeń: rozdrabniacze czy chwytaki do złomu do koparki. Wpisałem w wastemaster czego chcemy się pozbyć i w jakiej cenie. Od razu odezwali się do mnie zainteresowani ofertą przedsiębiorcy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W ogóle nie orientowałem się w aktualnych cenach złomu, a w fabryce mieliśmy go coraz więcej. Pracownicy dowiedzieli się o aplikacji WasteMaster i sprawdzili, czego możemy zażądać za konkretne surowce. Sporo firm odezwało się też do nas.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W ogóle nie orientowałem s [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat