Lublin - Skup aluminium | WasteMaster

Skup aluminium w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena aluminium w skupie w Lublinie

Duże zapotrzebowanie na złom aluminium może dobrze oddziaływać na cenę złomu aluminium w skupie w Lublinie. Wysoka cena może być z kolei powodem podpisania intratnej transakcji kupna-sprzedaży. Z powyższych względów warto na bieżąco obserwować cenę skupu aluminium za kg w Lublinie. Zamiast na własną rękę przeszukiwać wiele stron internetowych, warto skorzystać z naszego cennika, który przedstawiony jest poniżej.
Ceny
Al. Cu chłodnice 16,7 zł netto
Al. Sektor 10,6 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe 10,0 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe tłusta i zaolejona 7,8 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,7 zł netto
Profile lakierowane, anodowane max do 1 m 8,3 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,6 zł netto
Al. offset 9,7 zł netto
Al. Cekiny 5,4 zł netto
Al. odlew poprodukcyjny czysty 6,7 zł netto
Al. gary, blachy spożywcze 7,6 zł netto
Al. Odlew czysty (- 2% zan.) 5,9 zł netto
Al. Plastyka czysta 5,5 zł netto
Al. Puszki 4,4 zł netto
Al. Chłodnice czyste 4,9 zł netto
Al. Żaluzje ( bez Fe i sznurków) 1,7 zł netto
Al.Chłodnice z Fe 2,8 zł netto
Al. Wióry 2,5 zł netto
Al. Rolety 1,9 zł netto
Al. z Fe od 2% do 15% 2,0 zł netto
Izoprofil okienny bez zakuć Fe, czysty 6,9 zł netto
Al. drobny odlew, drobne kawałki 2,0 zł netto
Warunki współpracy

Skup złomu aluminium felgi w Lublinie – hurt

Warto obserwować zmiany notowań na światowej giełdzie metali, jeśli chcemy zorganizować skup złomu felg aluminiowych w Lublinie. Czemu? To właśnie w dużej mierze od wahań giełdowych zależy cena aluminium i innych metali na skupach. Oprócz tego na kwoty skupu złomu felg aluminiowych w Lublinie oddziałuje sytuacja gospodarcza i polityczna w kraju i na świecie. Średnie kwoty wahają się w okolicach 8-9,50 zł za 1 kg felg aluminiowych. Jednak niekiedy odczytywanie giełdowych analiz może okazać się skomplikowane lub zbyt długotrwałe. Dlatego przygotowaliśmy gotowe cenniki, które przedstawiają się u góry strony. W tabeli zostały wyszczególnione odpady aluminiowe z podziałem na ich rodzaj. Każdy rodzaj ma konkretną cenę. W przypadku niestandardowych ilości (kilka, kilkanaście ton), zachęcamy do zamówienia nieodpłatnej wyceny odpadu, żebyśmy mogli zaproponować Państwu atrakcyjniejszą cenę.

Skup złomu aluminium w Lublinie zamówisz poprzez aplikację

Skorzystanie z aplikacji WasteMaster jest związane z wieloma korzyściami, dlatego warto rozważyć jej użycie w trakcie zamawiania odbioru złomu aluminium w Lublinie. Dzięki temu mamy wszystkie informacje w tym samym miejscu oraz zawsze pod ręką. To z kolei wiąże się z możliwością zestawienia ze sobą ofert różnych skupów aluminium w Lublinie i okolicach. Z pewnością jest to korzystne rozwiązanie, kiedy zależy nam na przeprowadzeniu jak najkorzystniejszej transakcji kupna-sprzedaży złomu aluminium w Lublinie. Nasza aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w przeglądarkach internetowych. Dlatego, jeżeli nie masz wystarczająco dużo miejsca na swoim smartfonie, nic nie szkodzi na przeszkodzie! Sprawdź naszą aplikację!

Złom aluminium – cena w Lublinie. Jak się kształtuje?

W jaki sposób kształtuje się cena złomu aluminium w Lublinie? Oddziałuje na nią wpływ parę kryteriów, które nierzadko są od nas niezależne. Jednym z nich są notowania na światowej giełdzie metali, które powodują, że cena skupu aluminium w Lublinie odpowiednio wzrasta lub spada. Kolejnym czynnikiem oddziałującym na stawki w skupach jest sytuacja polityczna i gospodarcza w Polsce i na świecie. Bieżące ceny skupu aluminium w Lublinie wyświetlają się u góry tej strony, wystarczy przewinąć wyżej, żeby ujrzeć tabelę. Jest ona aktualizowana każdego dnia, więc zawsze masz pewność, że jesteś na bieżąco. W szczególnie korzystnej sytuacji znajdują się osoby, które posiadają niestandardowe ilości złomu aluminiowego w Lublinie (mowa tutaj o kilku, kilkunastu tonach). Warto wtedy skorzystać z indywidualnej wyceny. Jej zamówienie nie wiąże się z żadnymi kosztami, a może okazać się, że za tak duże ilości złomu aluminium recyklerzy są w stanie zaoferować korzystniejsze stawki. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Kody odpadu na skupie aluminium w Lublinie

Gdy pragniemy zaplanować hurtowy skup aluminium w Lublinie, trzeba zapoznać się z potencjalnymi kodami odpadów, które obowiązują w rejestrze BDO. Bez nich nie wypełnimy Karty Przekazania Odpadu (KPO), ani nie poinformujemy w raporcie, że wygenerowaliśmy, a później przekazaliśmy podobny odpad. Kod odpadu na aluminium przedstawia się następująco: 12 01 03 lub 12 01 04 – odpady typowo produkcyjne w postaci wiór i ścinek, 17 04 02 – odpady z remontów, 19 12 03 – odpady z mechanicznej obróbki odpadów, 16 02 16 – aluminium wyjęte z elektroniki, 16 01 18 – aluminium wyjęte z pojazdu oraz 15 01 04 – opakowania aluminiowe, czyli najczęściej są to puszki. Jeśli interesuje Cię skup złomu aluminium w Lublinie i to w hurtowych ilościach, warto zapamiętać powyższe kody. Pragniesz zamówić podobną usługę? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Zajmujemy się gospodarką odpadami na terenie całego kraju. Stworzyliśmy aplikację, za pomocą której zbieramy zarówno wytwórców, jak i odbiorców odpadów w tym samym miejscu. Jeżeli skup złomu aluminium w Lublinie, to tylko z nami!

Skup aluminium w Lublinie – jakie są korzyści?

Skup aluminium w Lublinie wiąże się z korzyściami. Oczywiście głównym benefitem będzie możliwość uzyskania trochę gotówki, jednak to nie wszystko. Przekazując odpady do punktów ich gromadzenia mamy swój własny wkład w ochronę środowiska. Stamtąd trafią one do odzysku. Aluminium jest metalem doskonale nadającym się do odzysku i można go przetwarzać praktycznie wielokrotnie. Recykling nie tylko złomu aluminium, lecz także pozostałych odpadów pozwala na redukcję szkodliwego dla środowiska CO2, który jest przyczyną ocieplania się klimatu.

Złom aluminium w Lublinie – jakie cechy można wyróżnić?

Złom aluminium w Lublinie ma sporo cech, które czynią go niezwykle atrakcyjnym surowcem dla gospodarki. Ten srebrny metal jest niezwykle plastyczny i lekki, a równocześnie jest trwały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie czynników zewnętrznych. To wszystko powoduje, że złom aluminium w Lublinie jest bardzo cenionym odpadem na skupach i może osiągać wysokie ceny. Nic więc dziwnego, że dużo osób interesuje się skupem złomu aluminium w Lublinie – to szybki i pewny sposób na zarobienie gotówki. Skorzystaj z naszych usług lub zaznajom się z działaniem aplikacji WasteMaster, za pomocą której możesz wystawić dowolną ilość odpadów na sprzedaż. Pojawią się one na giełdzie, skąd będą mogły zostać zauważone przez zainteresowanych nimi kontrahentów. To znacznie ułatwia gospodarkę odpadami oraz przyspiesza skup złomu aluminium w Lublinie. Przetestuj i przekonaj się sam!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Ile może ważyć felga aluminiowa?
27-10-2022
Ile może ważyć felga aluminiowa?

Wpływ na to, ile waży felga aluminiowa, ma jej średnica. Małe felgi w rozmiarach 13- lub 14-calowych mogą ważyć od 5 do 9 kilogramów. Te większe, 17- i 18-celowe, osiągają masę ...

Więcej -->
Czy cena aluminium wzrośnie?
26-10-2022
Czy cena aluminium wzrośnie?

Na pytanie, czy cena aluminium wzrośnie, bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Niełatwo jest przewidzieć, jak będzie kształtował się rynek w przyszłości. Gdyby było to ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?
25-10-2022
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?

Osoby zainteresowane skupem aluminium bardzo często szukają odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować 1 kg aluminium na skupie złomu. Trudno jest podać konkretną kwotę, ponieważ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?
24-10-2022
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?

To, ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych na złomie w dużej mierze zależy od tego, w której części kraju chcemy je sprzedać. Uśrednione ceny z ostatnich lat wahają się od 8 do 9,5...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

A ja trochę z innej beczki, ale bardzo polecam aplikację!! widać, że cały czas ją rozwijają

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Chciałam kupić trochę złomu aluminium w Lublinie. Znalazłam super zachętę o aplikacji i postanowiłam skorzystać. Fajna opcja szczególnie dla firm i handlowców z branży, na pewno będę korzystała. Super inicjatywa branżowa, chyba jedyna w Polsce? Będę polecać:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miły pan na infolinii we wszystkim pomógł:) Za pana duży plus ;)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Po prostu z sensem

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom
03-11-2022
Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom

W obecnych czasach każdy świadomy obywatel zdaje sobie sprawę, jak ważny dla naszego środowiska naturalnego jest recykling odpadów. Nie inaczej jest w przypadku złomu aluminium,...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Cena aluminium za granicą
08-01-2022
Cena aluminium za granicą

Aktualna cena aluminium za zagranicą kształtuje się na różnym poziomie, w zależności od danego państwa. Przedsiębiorstwa działające w Polsce, które posiadają duże ilości wyżej w...

Więcej -->
Wióry aluminiowe – cena
26-11-2021
Wióry aluminiowe – cena

Cena wiórów aluminiowych dobrej jakości na skupie jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też coraz więcej osób posiadających tego typu odpady przekazuje je do wyspecjalizowanych firm r...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram puszek?
22-11-2021
Ile kosztuje kilogram puszek?

Sporo osób zastanawia się, ile kosztuje kilogram puszek aluminiowych. Tego typu wiedza jest bardzo przydatna, szczególnie, że w wielu gospodarstwach domowych, codziennie gromadz...

Więcej -->
Cena felgi aluminiowej na złomie
26-10-2021
Cena felgi aluminiowej na złomie

Aktualna cena felgi aluminiowej na złomie jest uzależniona od lokalizacji firmy oferującej skup tego rodzaju odpadów. Warto pamiętać, że posiadając duże ilości felg aluminiowych...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon