Ile kosztuje kilogram puszek? | Blog WasteMaster
Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły
Ile kosztuje kilogram puszek?

Usuwanie danych z telefonu – jak zrobić to poprawnie?

Kasowanie danych z telefonu jest zale...

Ile kosztuje kilogram puszek?

Niszczenie danych z nośników – dlaczego trzeba robić to profesjonalnie?

Firmy oraz instytucje wytwarzają dużą...

Ile kosztuje kilogram puszek?

Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele...

Ile kosztuje kilogram puszek?

Niszczenie dokumentów – miejsce i przebieg bezpiecznej utylizacji zgodnej z normami

Nie wiesz co zrobić z dokumentacją fi...

Ile kosztuje kilogram puszek?

Jak pozbyć się styropianu i gdzie go wyrzucać?

Okazuje się, że styropian styropianow...

App Store
Google Play
Otwórz w przeglądarce
App Gallery
Ile kosztuje kilogram puszek?

Ile kosztuje kilogram puszek?

22-11-2021

Sporo osób zastanawia się, ile kosztuje kilogram puszek aluminiowych. Tego typu wiedza jest bardzo przydatna, szczególnie, że w wielu gospodarstwach domowych, codziennie gromadzone są tego typu odpady.

Kupowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych w puszkach przyczynia się do codziennego gromadzenia tego typu odpadów. Z uwagi na to warto wiedzieć, ile kosztuje kilogram puszek w skupie aluminium. Ogólnopolska cena puszki aluminiowej jest podawana na stronach internetowych firm zajmujących się recyklingiem tego typu odpadów.

WasteMaster zrobi za Ciebie nużącą robotę i porówna dziesiątki ofert różnych skupów z Twojej okolicy. Wystarczy, że za pomocą naszego formularza złożysz bezpłatne zapytanie o wycenę. Zastrzegamy sobie, że nasza usługa jest kierowana do przedsiębiorstw, które posiadają hurtowe ilości puszek, idące nawet w tony.

Osoby prywatne, które zbierają puszki na swój użytek, aby w przyszłości je oddać na skup, również mogą dowiedzieć się, ile kosztuje cena puszek za kilogram. Z pewnością warto orientować się chociaż w szacunkowych wartościach, aby nie być stratnym.

W gospodarstwach domowych, w których również gromadzi się te odpady, coraz więcej osób zastanawia się, ile kosztuje kilo puszek. Na przełomie 2017 i 2018, cena aluminium pochodzącego z puszek, wahała się pomiędzy 3,80 zł, a 4,10 za kilogram. Obecnie cena puszek po piwie wynosi około 4 zł za kilogram. Po przeliczeniu oznacza to, że jedna puszka oddana do skupu aluminium jest warta około 7 gr.

Cena złomu puszki może zmieniać się z uwagi na zmiany polityczne i ekonomiczne, a także wahania na giełdzie metali. Warto pamiętać, że na ogólną cenę puszki na złomie oddziałuje także niekorzystna koniunktura, jak również spadek zainteresowania wybranym surowcem, z uwagi na jego nieprzydatność do recyklingu lub też zbyt wysokie koszty przekształcenia go w surowiec wtórny. Dobrej jakości aluminium, wykorzystywane jest do produkcji wielu wyrobów przeznaczonych do różnych dziedzin przemysłu.

Cena puszki aluminiowej

Cena puszek aluminiowych po piwie, jak również po innych napojach alkoholowych i bezalkoholowych, jest uwarunkowana jakością konkretnego odpadu. Z uwagi na racjonalizację wydatków, w firmach zajmujących się produkcją napojów pakowanych w puszki aluminiowe, jest tendencja do zużywania mniejszej ilości aluminium na rzecz większej ilości kompozytu.

Z racji tego cena złomu puszki aluminiowej została uśredniona. Przy słabej jakości tego typu odpadów, cenę puszki aluminiowej należy zmniejszyć o kilka groszy na sztuce. Warto pamiętać, że na ogólną cenę aluminium puszki ma także wpływ ilość posiadanych odpadów. W gospodarstwach domowych, które liczą wiele osób, gromadzenie wyżej wymienionego surowca, odbywa się w sposób regularny. Pozwala to na zebranie, nawet bardzo dużej ilości odpadów.

Z uwagi na to cena złomu puszki po piwie rośnie, ponieważ dysponując kilkoma kilogramami tego surowca, można uzyskać zadowalającą kwotę w skupie. Na cennik złomu puszek aluminiowych wpływ ma także lokalizacja firmy skupującej tego rodzaju odpady. W dużych aglomeracjach miejskich cenę za puszki aluminiowe na złomie można negocjować z właścicielem bądź osobą przyjmującą te odpady.

Ile puszek aluminiowych na kilogram

Na atrakcyjną cenę złomu aluminiowego puszki wpływ ma także ilość tego odpadu, jaka zawożona jest do wyspecjalizowanych punktów skupujących te surowce. Warto pamiętać, że wiele firm również cyklicznie gromadzi puszki aluminiowe, które powstają w trakcie realizowania cyklów produkcyjnych. Dzięki temu przedsiębiorstwa te mogą uzyskać korzystną cenę, szczególnie współpracując z renomowanymi firmami oferującymi skup odpadów aluminiowych w postaci puszek.

Uzyskanie korzystnej ceny złomu puszek aluminiowych jest możliwe, gdy dysponuje się ogromną ilością tego typu odpadów. Wiele osób gromadzących te surowce zastanawia się, ile może kosztować jedna puszka aluminium. Według danych szacunkowych kwota ta zawiera się w granicy do 7 groszy. Z uwagi na to bardzo łatwo można policzyć, ile kosztuje kilogram puszek przekazanych do skupu aluminium.

Coraz więcej osób zastanawia się, ile kosztuje puszka aluminium przekazana do punktu skupu i firmy recyklingującej tego typu odpady. Warto pamiętać, że dysponując dużą ilością tego surowca, można uzyskać bardzo korzystną cenę. Zastanawiając się, jaka jest ilość puszek aluminiowych na kilogram tego odpadu, należy przeliczyć ciężar jednej puszki. Szacunkowo można przyjąć, że 50 sztuk puszek aluminiowych waży około 1 kg.

Na cenę złomu aluminiowego w formie puszek, które dostarczane są przez klientów firmowych, wpływ ma także jakość tego surowca. Silnie zanieczyszczone odpady nie są w ogóle brane pod uwagę, ponieważ nie nadają się one do recyklingu lub też proces ten generuje bardzo duże wydatki, co jest nieopłacalne dla przedsiębiorstw, trudniących się tego typu działaniem.

W WasteMaster jesteśmy zainteresowani hurtowymi ilościami puszek aluminiowych. Jeżeli posiadasz firmę, która uzbierała lub generuje tego typu odpady, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Złom aluminium
Skup aluminium
Waste Master Sp. z o.o.
Polska
My odbieramy
Skup aluminium

W ramach usługi dokonamy bezpłatnej wyceny odpadu. Jesteśmy zainteresowani następującymi rodzajami aluminium:Aluminiowe ...

Wyceń przez telefon575840085
Wyceń bezpłatnie
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon