Rzeszów - Skup aluminium | WasteMaster

Skup aluminium w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ile kosztuje 1 kg aluminium na złomie w Rzeszowie?

Zastanawiasz się nad ceną skupu aluminium za kg w Rzeszowie? Już dłużej nie musisz, gdyż przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów cennik internetowy. Dzięki niemu w szybki i wygodny sposób zapoznasz się z bieżącą ceną aluminium na skupie w Rzeszowie. Jest ona ważna szczególnie dla tych, którzy w najbliższym czasie pragną pozbyć się zalegającego złomu aluminiowego. Opłaca się na bieżąco monitorować ceny skupu złomu aluminium w Rzeszowie, gdyż mogą się one zmieniać nawet z dnia na dzień i kształtują się dynamicznie.
Ceny
Al. Cu chłodnice 16,2 zł netto
Al. Sektor 10,5 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe 9,7 zł netto
Al. Linka bez zakuć Fe tłusta i zaolejona 7,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,1 zł netto
Profile lakierowane, anodowane max do 1 m 8,2 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,7 zł netto
Al. offset 9,5 zł netto
Al. Cekiny 5,4 zł netto
Al. odlew poprodukcyjny czysty 6,4 zł netto
Al. gary, blachy spożywcze 7,4 zł netto
Al. Odlew czysty (- 2% zan.) 5,9 zł netto
Al. Plastyka czysta 5,5 zł netto
Al. Puszki 4,6 zł netto
Al. Chłodnice czyste 4,9 zł netto
Al. Żaluzje ( bez Fe i sznurków) 1,7 zł netto
Al.Chłodnice z Fe 2,9 zł netto
Al. Wióry 2,5 zł netto
Al. Rolety 1,9 zł netto
Al. z Fe od 2% do 15% 2,0 zł netto
Izoprofil okienny bez zakuć Fe, czysty 6,7 zł netto
Al. drobny odlew, drobne kawałki 2,0 zł netto
Warunki współpracy

Korzyści ze skupu aluminium w Rzeszowie

Wiele osób kojarzy skup aluminium w Rzeszowie z korzyściami pieniężnymi, co jest bez wątpienia prawdą, gdyż ceny złomu aluminium potrafią być bardzo atrakcyjne i zachęcające. Jednak istnieją również innego rodzaju benefity płynące z składowania odpadów aluminiowych – korzyści dla środowiska przyrodniczego. Ponowne przetwarzanie aluminium eksploatuje mniej energii niż jej pozyskiwanie z nieodnawialnych zasobów, co przekłada się na lepsze jakościowo powietrze oraz spowolnienie procesu globalnego ocieplenia klimatu. Przyczyń się do recyklingu aluminium i zamów skup aluminium w Rzeszowie już teraz!

Złom aluminium – cena w Rzeszowie. W jaki sposób się kształtuje?

W jaki sposób kształtuje się cena złomu aluminium w Rzeszowie? Ma na nią wpływ parę kryteriów, które zazwyczaj są od nas niezależne. Jednym z nich są wahania na światowej giełdzie metali, które sprawiają, że cena skupu aluminium w Rzeszowie odpowiednio wzrasta lub maleje. Kolejnym czynnikiem wpływającym na kwoty w skupach jest sytuacja polityczna i ekonomiczna w Polsce i na świecie. Aktualne ceny skupu aluminium w Rzeszowie wyświetlają się u góry tej strony, wystarczy przewinąć wyżej, aby ujrzeć tabelę. Jest ona aktualizowana każdego dnia, więc stale masz gwarancję, że jesteś na bieżąco. W szczególnie korzystnej sytuacji znajdują się osoby, które posiadają niestandardowe ilości złomu aluminiowego w Rzeszowie (mówimy tutaj o kilku, kilkunastu tonach). Opłaca się wtedy skorzystać ze spersonalizowanej wyceny. Jej zamówienie nie jest związane z żadnymi kosztami, a może okazać się, że za tak spore ilości złomu aluminium recyklerzy są w stanie zaoferować atrakcyjniejsze stawki. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Skup złomu aluminium w Rzeszowie zamówisz poprzez aplikację

Użycie aplikacji WasteMaster wiąże się z wieloma korzyściami, z tego powodu warto rozważyć jej użycie w trakcie zamawiania odbioru złomu aluminium w Rzeszowie. Dzięki temu mamy wszelkie informacje w tym samym miejscu oraz zawsze pod ręką. To z kolei wiąże się z możliwością porównania ze sobą ofert różnych skupów aluminium w Rzeszowie i okolicach. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie, gdy zależy nam na dokonaniu jak najkorzystniejszej transakcji kupna-sprzedaży złomu aluminium w Rzeszowie. Nasza aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w przeglądarkach internetowych. Dlatego, jeżeli nie masz wystarczająco dużo pamięci na swoim smartfonie, nic nie szkodzi na przeszkodzie! Sprawdź naszą aplikację!

Skup złomu aluminium felgi w Rzeszowie – hurt

Opłaca się obserwować zmiany notowań na światowej giełdzie metali, jeśli chcemy zorganizować skup złomu felg aluminiowych w Rzeszowie. Czemu? To właśnie w dużej mierze od wahań giełdowych jest uzależniona cena aluminium i innych metali na skupach. Oprócz tego na kwoty skupu złomu felg aluminiowych w Rzeszowie wpływa sytuacja gospodarcza i polityczna w Polsce i na świecie. Średnie kwoty wahają się w okolicach 8-9,50 zł za 1 kg felg aluminiowych. Jednak czasami odczytywanie giełdowych analiz może okazać się skomplikowane lub zbyt żmudne. Dlatego opracowaliśmy gotowe cenniki, które przedstawiają się u góry strony. W tabeli zostały wyszczególnione odpady aluminiowe z podziałem na ich rodzaj. Każdy rodzaj ma konkretną kwotę. W przypadku niestandardowych ilości (kilka, kilkanaście ton), zachęcamy do zamówienia darmowej wyceny odpadu, żebyśmy mogli zaoferować Państwu wyższą cenę.

Skup aluminium w Rzeszowie, a możliwe kody odpadu

Mając w planach hurtowy skup aluminium w Rzeszowie, powinniśmy znać możliwe kody odpadu BDO, w których przekażemy odpady. W przypadku skupu złomu aluminium w Rzeszowie ten metal klasyfikuje się w następujący sposób: 12 01 03 lub 12 01 04 – odpady typowo produkcyjne w postaci wiór i ścinek, 17 04 02 – odpady z remontów, 19 12 03 – odpady z mechanicznej obróbki odpadów, 16 02 16 – aluminium wyjęte z elektroniki, 16 01 18 – aluminium wyjęte z pojazdu oraz 15 01 04 – opakowania aluminiowe, najczęściej puszki. Skup złomu aluminium w Rzeszowie zamówisz z naszą pomocą. Zadzwoń lub skorzystaj z aplikacji internetowej WasteMaster. Przetestuj innowacyjne technologie i zobacz, że gospodarka odpadami nie musi być kłopotliwa. Jeżeli masz firmę generującą odpady, a nie posiadasz jeszcze wpisu do rejestru BDO, koniecznie musisz go dokonać. Czujesz, że nie masz na to sił? Skorzystaj z abonamentu i nie zaprzątaj sobie dłużej głowy ewidencjonowaniem odpadów, powierz to specjalistom!

Co wyróżnia złom aluminium w Rzeszowie?

Co takiego wyróżnia złom aluminium w Rzeszowie? Pierwiastek ten należy do grupy tzw. metali nieżelaznych i cechuje go właściwości plastyczne oraz niezwykle niską wagę (jest lekki). W dodatku złom aluminium w Rzeszowie jest niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie czynników zewnętrznych. W połączeniu ze świetnym przewodnictwem ciepła i elektryczności czyni to z niego bardzo dobry materiał do wykorzystywania w przemyśle, dlatego ten pierwiastek tak chętnie jest odzyskiwany i skupowany na skupach złomu aluminium w Rzeszowie. Poszukujesz podmiotu, który z przyjemnością odbierze od Ciebie tego typu odpady? W takim razie skorzystaj z aplikacji oraz oferty WasteMaster i zestaw ze sobą rozmaite skupy złomu aluminium w Rzeszowie i okolicy. Dzięki zaprojektowanemu przez nas narzędziu stało się to dziecinną igraszką, a podjęcie końcowej decyzji dot. wyboru usługi nie będzie generowało już problemów. Nie trać czasu na samodzielne wyszukiwanie, skorzystaj z naszych usług!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Ile może ważyć felga aluminiowa?
27-10-2022
Ile może ważyć felga aluminiowa?

Wpływ na to, ile waży felga aluminiowa, ma jej średnica. Małe felgi w rozmiarach 13- lub 14-calowych mogą ważyć od 5 do 9 kilogramów. Te większe, 17- i 18-celowe, osiągają masę ...

Więcej -->
Czy cena aluminium wzrośnie?
26-10-2022
Czy cena aluminium wzrośnie?

Na pytanie, czy cena aluminium wzrośnie, bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Niełatwo jest przewidzieć, jak będzie kształtował się rynek w przyszłości. Gdyby było to ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?
25-10-2022
Ile kosztuje 1 kg aluminium na skupie złomu?

Osoby zainteresowane skupem aluminium bardzo często szukają odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować 1 kg aluminium na skupie złomu. Trudno jest podać konkretną kwotę, ponieważ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?
24-10-2022
Ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych?

To, ile kosztuje 1 kg felg aluminiowych na złomie w dużej mierze zależy od tego, w której części kraju chcemy je sprzedać. Uśrednione ceny z ostatnich lat wahają się od 8 do 9,5...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

wysoka cena złomu aluminium w Rzeszowie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo dziękuję za sprawną i uczciwie przeprowadzoną transakcję

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Porządek w papierach a to dla mnie się liczy bardziej niż korzystna cena złomu aluminium w Rzeszowie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetne podejście do klienta

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom
03-11-2022
Recykling aluminium – daj drugie życie odpadom

W obecnych czasach każdy świadomy obywatel zdaje sobie sprawę, jak ważny dla naszego środowiska naturalnego jest recykling odpadów. Nie inaczej jest w przypadku złomu aluminium,...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Cena aluminium za granicą
08-01-2022
Cena aluminium za granicą

Aktualna cena aluminium za zagranicą kształtuje się na różnym poziomie, w zależności od danego państwa. Przedsiębiorstwa działające w Polsce, które posiadają duże ilości wyżej w...

Więcej -->
Wióry aluminiowe – cena
26-11-2021
Wióry aluminiowe – cena

Cena wiórów aluminiowych dobrej jakości na skupie jest bardzo atrakcyjna. Dlatego też coraz więcej osób posiadających tego typu odpady przekazuje je do wyspecjalizowanych firm r...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram puszek?
22-11-2021
Ile kosztuje kilogram puszek?

Sporo osób zastanawia się, ile kosztuje kilogram puszek aluminiowych. Tego typu wiedza jest bardzo przydatna, szczególnie, że w wielu gospodarstwach domowych, codziennie gromadz...

Więcej -->
Cena felgi aluminiowej na złomie
26-10-2021
Cena felgi aluminiowej na złomie

Aktualna cena felgi aluminiowej na złomie jest uzależniona od lokalizacji firmy oferującej skup tego rodzaju odpadów. Warto pamiętać, że posiadając duże ilości felg aluminiowych...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon