Cena felgi aluminiowej na złomie | Blog WasteMaster
Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły
Cena felgi aluminiowej na złomie

Usuwanie danych z telefonu – jak zrobić to poprawnie?

Kasowanie danych z telefonu jest zale...

Cena felgi aluminiowej na złomie

Niszczenie danych z nośników – dlaczego trzeba robić to profesjonalnie?

Firmy oraz instytucje wytwarzają dużą...

Cena felgi aluminiowej na złomie

Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele...

Cena felgi aluminiowej na złomie

Niszczenie dokumentów – miejsce i przebieg bezpiecznej utylizacji zgodnej z normami

Nie wiesz co zrobić z dokumentacją fi...

Cena felgi aluminiowej na złomie

Jak pozbyć się styropianu i gdzie go wyrzucać?

Okazuje się, że styropian styropianow...

App Store
Google Play
Otwórz w przeglądarce
App Gallery
Cena felgi aluminiowej na złomie

Cena felgi aluminiowej na złomie

26-10-2021

Aktualna cena felgi aluminiowej na złomie jest uzależniona od lokalizacji firmy oferującej skup tego rodzaju odpadów. Warto pamiętać, że posiadając duże ilości felg aluminiowych, można negocjować warunki odbioru tego surowca z przedsiębiorstwem recyklingującym. 

Obowiązująca cena felgi aluminiowej na złomie obejmuje surowce w pełni rozbrojone, jak również pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń. Na cenę felgi aluminiowej na złomie wpływ ma także jakość tego surowca. Można otrzymać indywidualną wycenę, którą oferuje większość skupów aluminiowych felg rozbrojonych. Osoby, którym zależy na wysokiej cenie aluminiowej felgi, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przedsiębiorstw recyklingujących, które mają swoją siedzibę w dużych aglomeracjach. Wiele osób zastanawia się, ile dostaną za felgi aluminiowe na złomach, legalnie działających na terenie Polski. Według szacunkowych danych koszt felgi na złomie wynosi około 5,50 – 7,00 zł za kilogram tego surowca. Aktualnie obowiązujące ceny felg aluminiowych na złomie dotyczą, zarówno tych pochodzących z aut osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Należy pamiętać, że w przypadku felg aluminiowych cena złomu zależy głównie od ciężaru tego surowca. Osoby dysponujące bardzo dużą ilością tego rodzaju odpadów, mogą bez problemu przekazać je do skupu, licząc na spory zysk. Z drugiej strony posiadacze zużytych bądź uszkodzonych felg, również mogą skorzystać z usług firm recyklingujących, ponieważ pozbywanie się tego typu odpadów poprzez pozostawianie ich na nielegalnych wysypiskach śmieci lub też składowanie w kontenerach, jest surowo zakazane i wiąże się z bardzo wysokimi karami pieniężnymi.

Skup felg aluminiowych cennik

Prowadzony przez wiele firm recyklingowych skup felg aluminiowych- cennik dotyczy, zarówno odpadów posiadanych przez klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ceny felg aluminiowych utrzymują się na podobnym poziomie od kilku lat. Otrzymanie atrakcyjnej ceny za alufelgi na złomie jest możliwe tylko wówczas, gdy korzysta się z przedsiębiorstw recyklingujących, które znajdują się w dużych aglomeracjach. W punktach skupu przyjmowane są felgi aluminiowe czyste, nieposiadające odważników, tulejek, jak również wentyli. Za tego typu odpady można otrzymać nawet 198 – 250 zł, w przypadku posiadania 36 kg tego odpadów. Na bardzo niską cenę złomu felg aluminiowych wpływ ma ich jakość. Jeśli nie nadają się one do recyklingu, w ogóle nie zostaną przyjęte. Należy pamiętać, że atrakcyjna cena felgi na złomie, uzależniona jest głównie od tego czy odpad ten może być surowcem wtórnym, znajdującym zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Firmy recyklingowe bardzo często oferują atrakcyjne warunki skupu felg aluminiowych. Tego typu propozycja może zainteresować również właścicieli warsztatów samochodowych, a także punktów naprawy pojazdów mechanicznych, gdzie wymieniane są opony lub też inne części zakola bądź nadwozia. Z uwagi na to wielu właścicieli tego typu firm, często poszukuje informacji, ile kosztuje felga aluminiowa na złomie. Uzyskując rzetelną wiedzę na ten temat, można z zyskiem odsprzedać odpady zaliczane do tej kategorii. W przypadku felg aluminiowych ceny złomu uzależnione są również od ogólnej sytuacji politycznej i ekonomicznej danego państwa. W Polsce osoby posiadające dużą ilość tego typu odpadów i zastanawiające się, jaka cena za felgi aluminiowe na złomie, może być uzyskana przez klientów firmowych, mogą skontaktować się z firmami recyklingowym i poprosić o indywidualną wycenę.

Cennik felg aluminiowych na złomie dotyczy jedynie surowców najlepszej jakości. Skupy przyjmują wyłącznie odpady czyste, pozbawione tulejek, wentyli i odważników.

Złom aluminium
Skup aluminium
Waste Master Sp. z o.o.
Polska
My odbieramy
Skup aluminium

W ramach usługi dokonamy bezpłatnej wyceny odpadu. Jesteśmy zainteresowani następującymi rodzajami aluminium:Aluminiowe ...

Wyceń przez telefon575840085
Wyceń bezpłatnie
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon