Samochody

Złomujesz samochód? Zawsze lepiej porówać ceny w stacji demontażu pojazdów.

Skup samochodów w Zabrzu

Na czym polega skup samochodów w Zabrzu, które zostały wycofane z eksploatacji?

Coraz powszechniejszy recykling to usługa polegająca na przekazaniu wyeksploatowanego samochodu osobowego, ciężarowego dostawczego lub motocykla do wyspecjalizowanych firm, oferujących złomowanie samochodów w mieście Zabrze.

Jakiego rodzaju pojazdy mechaniczne można oddać do przedsiębiorstw zajmujących się skupem samochodów w mieście Zabrze?

Firmy oferujące utylizację są zainteresowane skupem różnego rodzaju pojazdów mechanicznych. Do tej kategorii zaliczają się, nie tylko samochody ciężarowe, ale również dostawcze, osobowe i wszystkie marki jednośladów, w tym motocykli.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zabrzu
Samochody ciężarowe
4000 kg
Olesno
Samochody osobowe
9000 kg
Sosnowiec
Samochody ciężarowe
3000 kg
Samochody ciężarowe
Józefosław
Samochody osobowe
4500 kg
Dzierżoniów
Samochody ciężarowe
8500 kg
Wałcz
Samochody osobowe
7000 kg
Samochody osobowe
Puszczykowo
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup samochodów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające samochody w Zabrzu
Zabrze
AUTO-ZŁOM "GRACIK" Piotr Gapiński, Janusz Widok S.j.
Zabrze
ROMAN ZAWADA ZUH
Zabrze
LOGO RECYCLING Ewa Przygodzka, Michał Karczewski, Stanisław Mazanek, Arkadiusz Gajewski Spółka Cywilna
Ruda Śląska
Zakład Skupu i Przerobu Surowców Wtórnych i Transportu - Stanisław Płaszczyk
Świętochłowice
Firma Transport Usługi – Handel „Faktor” Marek Topolski
Bytom
EKO ZŁOM Marcin Wróbel
Zabrze
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy aplikacja WasteMaster posiada podział złomowanych samochodów w mieście Zabrze?

Posiłkując się aplikacją WasteMaster, można za jej pomocą przeglądać i porównywać najlepsze oferty firm świadczących takie usługi jak złomowanie samochodów w Zabrzu. W kategorii samochody każdy klient posiadający naszą aplikację znajdzie podział na auta osobowe, ciężarowe i jednoślady (motocykle).

Firmy oferujące utylizację pojazdów.

Osoby pragnące pozbyć się swojego auta, często starają się samodzielnie znaleźć firmy oferujące recykling pojazdów. Dużo wygodniej jest skorzystać z naszej aplikacji internetowej WasteMaster. Umożliwia ona znalezienie najatrakcyjniejszej oferty.

Jednostki świadczące usługi utylizacji.

Firmy, które oferują skup samochodów w Zabrzu są stacjami demontażu pojazdów, auto złomami i auto kasacjami. To wyspecjalizowane jednostki, które świadczą tego typu usługi w sposób terminowy i rzetelny.

Koszt wystawienia oferty w aplikacji WasteMaster.

Osoby uruchamiające aplikację WasteMaster, mogą bez trudu dodać ofertę zużytego samochodu. Działanie to jest bezpłatne. Dlatego też użytkownicy naszej aplikacji internetowej nie muszą martwić się o to, że będą oni zmuszeni ponosić dodatkowe opłaty.

Stacje demontażu pojazdów.

Poszukując firmy oferującej złomowanie samochodów w mieście Zabrze należy kierować się stworzonym przez nią cennikiem, jaki umieszczony jest na jej stronie internetowej. Prężnie działające firmy, zajmujące się recyklingiem, wyróżniają się pełnym profesjonalizmem.

Przebieg utylizacji pojazdu

Sprawna utylizacja obejmuje przyjęcie każdego modelu auta osobowego, ciężarowego lub motocykla wyłącznie z oryginalnym kompletem dokumentów, potrzebnych do utylizacji pojazdu. Właściciel ma obowiązek dostarczyć dowód rejestracyjny, umowę kupna-sprzedaży danego pojazdu, a w niektórych przypadkach dokument potwierdzający rejestrację auta lub motocykla na konkretną firmę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Franciszka
Jako jeden z większych skupów złomu w Wielkopolsce cieszymy się, że wreszcie mamy wgląd do całego rynku. Szybko poznajemy kolejnych kontrahentów i dzięki obecności w prestiżowym gronie wzbudzamy zaufanie.
Konrad
Jestem przekonany, że aplikacja przysłuży się integracji rynku odpadowego w Polsce. Już teraz widać, że z jej pomocą nawiązuje się coraz więcej relacji.
Tadeusz
Prowadzimy skup samochodów ciężarowych. Ceny wyznaczmy indywidualnie. Chcieliśmy to jakoś dobrze zareklamować i cieszy nas to, że mogliśmy to zrobić w aplikacji gromadzącej zainteresowanych z całego kraju.
Filip
Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.
Lucyna
Jako pracownica urzędu jes [...]