Samochody

Złomujesz samochód? Zawsze lepiej porówać ceny w stacji demontażu pojazdów.

Skup samochodów w Opolu

Na czym polega skup samochodów w Opolu, które zostały wycofane z eksploatacji?

Coraz powszechniejszy recykling to usługa polegająca na przekazaniu wyeksploatowanego samochodu osobowego, ciężarowego dostawczego lub motocykla do wyspecjalizowanych firm, oferujących złomowanie samochodów w mieście Opole.

Jakiego rodzaju pojazdy mechaniczne można oddać do przedsiębiorstw zajmujących się skupem samochodów w mieście Opole?

Firmy oferujące utylizację są zainteresowane skupem różnego rodzaju pojazdów mechanicznych. Do tej kategorii zaliczają się, nie tylko samochody ciężarowe, ale również dostawcze, osobowe i wszystkie marki jednośladów, w tym motocykli.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Opolu
Samochody ciężarowe
9000 kg
Samochody ciężarowe
Bartoszyce
Samochody ciężarowe
7500 kg
Piaseczno
Samochody osobowe
5000 kg
Piekary Śląskie
Samochody ciężarowe
7000 kg
Piastów
Samochody osobowe
4000 kg
Samochody osobowe
Libiąż
Samochody osobowe
4500 kg
Szamotuły
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup samochodów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające samochody w Opolu
Opole
PPUH KO-MA Surowce Wtórne Sp. z o.o.
Ozimek
„APJ” Sp. z o.o.
Olesno
Auto – Złom – Komis Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe. Edmund Kistela
Kwietnia
Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Budownictwa „TOBUD” Spółka z o.o. Adam
Brzeg
MIDREX Michalak Wiesław, Michalak Danija Sp.J. w likwidacji
Brzeg
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIDREX S.C. Jan Druszcz, Bogusław Michalak
Opole
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy aplikacja WasteMaster posiada podział kategorii złomowanych samochodów w mieście Opole na podkategorie?

Instalując aplikację WasteMaster i przechodząc do kategorii samochody, można zauważyć, że zamieszczono tam transparenty podział tej kategorii na kilka podgrup. Obejmują one samochody osobowe, dostawcze, kampery, auta ciężarowe i motocykle. Z łatwością można znaleźć firmę oferującą złomowanie samochodów w Opolu.

Wiele firm w aplikacji WasteMaster

Wiele firm oferuje utylizację pojazdów. To przedsiębiorstwa, które zamieszczają swoją ofertę na różnych stronach internetowych. Korzystając ze stworzonej przez nas aplikacji internetowej, możliwe jest szybkie znalezienie odpowiedniej firmy.

Jednostki świadczące usługi utylizacji.

Firmy, które oferują skup samochodów w Opolu są stacjami demontażu pojazdów, auto złomami i auto kasacjami. To wyspecjalizowane jednostki, które świadczą tego typu usługi w sposób terminowy i rzetelny.

Cennik za oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodając ofertę zużytego samochodu do aplikacji WasteMaster, nie ponosi się żadnych opłat związanych z tym działaniem. Oznacza to, że klient firmowy bądź też indywidualny, może wielokrotnie korzystać ze stworzonej przez nas aplikacji, bez żadnych zobowiązań.

Jednostki oferujące utylizację pojazdów.

Znalezienie w danym mieście firmy zajmującej się utylizacją pojazdów nie należy do łatwych czynności. Dlatego też można skorzystać ze stworzonej przez nas aplikacji internetowej. Pozwala ona wybrać firmę oferującą atrakcyjne cenowo złomowanie samochodów w mieście Opole.

Przebieg utylizacji pojazdu

Sprawna utylizacja obejmuje przyjęcie każdego modelu auta osobowego, ciężarowego lub motocykla wyłącznie z oryginalnym kompletem dokumentów, potrzebnych do utylizacji pojazdu. Właściciel ma obowiązek dostarczyć dowód rejestracyjny, umowę kupna-sprzedaży danego pojazdu, a w niektórych przypadkach dokument potwierdzający rejestrację auta lub motocykla na konkretną firmę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lech
Aplikacja dzięki jakiej cały rynek będzie mógł dynamiczniej się rozwijać. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie i przekona nawet sceptyków.
Emilian
W ogóle nie orientowałem się, jakie są średnie ceny skupu złomu, a w firmie zgromadziliśmy już trochę odpadów tego typu. Dlatego w WasteMaster sprawdziłem aktualne informacje z branży i teraz wiem, ile mogę żądać za różne odpady.
Stefan
Usuwamy azbest, papę, wełnę mineralną, a także inne odpady poprodukcyjne. W WasteMaster zaglądamy kto ma takie odpady i nawiązujemy kontakt. Nowi klienci są dla nas dostępni od razu.
Matylda
Mamy w fabryce dużo stali nierdzewnej, zarówno w kawałkach, jak i w wiórach. Wiedziałem, że musimy się tego pozbyć. Sprawdziłem kilka firm i wybrałem najlepszą ofertę. To było dla nas opłacalne!
Olimpia
Moja praca jest specyficzn [...]