Samochody

Złomujesz samochód? Zawsze lepiej porówać ceny w stacji demontażu pojazdów.

Skup samochodów w Dzierżoniowie

Autozłom Dzierżoniów

Skupowanie to usługa polegająca na przekazaniu używanych przez siebie pojazdów mechanicznych do wyspecjalizowanych firm oferujących złomowanie auta w Dzierżoniowie. Dzięki temu można bardzo szybko pozbyć się wyeksploatowanego samochodu dostawczego, osobowego, ciężarowego, jak również jednośladu.

Skup samochodów Dzierżoniów - które pojazdy mechaniczne cieszą się zainteresowaniem firm zajmujących się skupem?

Przedmiotem zainteresowania firm oferujących utylizacje pojazdów są wszelkiego typu samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, a także motocykle. To pojazdy mechaniczne, które są przyjmowane bez względu na ich stan techniczny czy rocznik produkcji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Dzierżoniowie
Samochody ciężarowe
8000 kg
Kolbuszowa
Samochody osobowe
4500 kg
Samochody osobowe
Opoczno
Samochody osobowe
1000 kg
Samochody osobowe
Rogoźno
Samochody osobowe
4000 kg
Samochody osobowe
Lędziny
Samochody ciężarowe
2000 kg
Dębica
Samochody ciężarowe
10000 kg
Samochody ciężarowe
Bartoszyce
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup samochodów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające samochody w Dzierżoniowie
Dzierżoniów
WIESŁAW JASIŃSKI SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH,
Nowizna
Pan Robert Nowakowski Eko Auto Robert Nowakowski
Bielawa
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne „KOLEKCJA” Anna Witkowska
Łagiewniki
Pani Agnieszka Wrożyna AW MOTORA Agnieszka Wrożyna
Świdnica
PHU „CAR-STAL” s.c. Ireneusz Stróżyk, Małgorzata Stróżyk
Świdnica
BOLESŁAW URYASZ
Dzierżoniów
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy w aplikacji WasteMaster istnieje podział na typy złomowanych pojazdów?

Uruchamiając aplikację WasteMaster, można zauważyć, że w kategorii samochody znajduje się wyraźny podział na kilka podkategorii. Klient może natrafić na auto złomowanie w Dzierżoniowie, zarówno osobowych, ciężarowych, jak i motocykli.

Firmy oferujące utylizację pojazdów.

Osoby pragnące pozbyć się swojego auta, często starają się samodzielnie znaleźć firmy oferujące recykling pojazdów. Dużo wygodniej jest skorzystać z naszej aplikacji internetowej WasteMaster. Umożliwia ona znalezienie najatrakcyjniejszej oferty.

Oferty recyklingu pojazdów.

Firmy, które oferują auto złom w Dzierżoniowie są stacjami demontażu pojazdów, auto złomami, jak również auto kasacjami. To specjalistyczne jednostki, które oferują odpłatny recykling aut.

Cennik za oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodając ofertę zużytego samochodu do aplikacji WasteMaster, nie ponosi się żadnych opłat związanych z tym działaniem. Oznacza to, że klient firmowy bądź też indywidualny, może wielokrotnie korzystać ze stworzonej przez nas aplikacji, bez żadnych zobowiązań.

Firmy zajmujące się utylizacją pojazdów.

Poszukiwanie najlepszych firm zajmujących się utylizacją nie należy do prostych czynności. Dlatego też warto skorzystać ze stworzonej przez nas aplikacji internetowej. Umożliwia ona wybór najlepszej firmy oferującej złomowanie pojazdów w Dzierżoniowie.

Legalna utylizacja pojzadu.

Zgodna z prawem utylizacja polega na przekazaniu pojazdu firmie złomującej wraz z oryginalnymi dokumentami, uprawniającymi do jego kasacji. Właściciel pojazdu powinien mieć przy sobie dowód rejestracyjny, umowę kupna-sprzedaży lub kartę pojazdu. Warto mieć również upoważnienie do kasacji.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Natalia
Prowadzę jednoosobową firmę sprzątającą. Zbieram w trakcie pracy bardzo wiele śmieci od klientów. Po pracy klikam w WasteMaster i wiem, że w parę minut nie będę musiała martwić się o to, kto i kiedy odbierze odpady.
Teodor
Rynek odpadów w kraju jest duży. Od kilku lat widziałem, że wszystko należy w jakiś sposób usystematyzować, pogrupować. Nikt się jednak tego nie podjął. A teraz pojawił się WasteMaster i to co oferuje jest zadowalające. Branża może lepiej prosperować.
Olaf
W naszym warsztacie samochodowym często gromadzimy odpady. Są to niewielkie ilości metalu. Jednak przyznam, że do tej pory nie wiedziałem, co z nimi zrobić. Teraz wystarczy, że w aplikacji dodam opis i zdjęcia, a oferty same się pojawiają.
Bernardyn
Prowadzę jednoosobową firmę sprzątającą. Zbieram w trakcie pracy bardzo wiele śmieci od klientów. Po pracy klikam w WasteMaster i wiem, że w parę minut nie będę musiała martwić się o to, kto i kiedy odbierze odpady.
Malina
Mam duży garaż, dlatego ni [...]