Samochody

Złomujesz samochód? Zawsze lepiej porówać ceny w stacji demontażu pojazdów.

Skup samochodów w Bochni

Jak przebiega skup samochodów w Bochni wycofanych z eksploatacji?

Utylizacja pojazdów to usługa, która polega na ich przekazaniu do wyspecjalizowanych firm, oferujących złomowanie samochodów w mieście w Bochni. Dzięki temu można bez trudu pozbyć się wyeksploatowanego samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego, jak również motocykla.

Które z pojazdów mechanicznych wycofanych z eksploatacji, są objęte skupem samochodów w mieście Bochnia?

Dostępna utylizacja dotyczy, nie tylko pojazdów osobowych, ale również samochodów ciężarowych, aut dostawczych, a także jednośladów – skuterów i motocykli.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bochni
Samochody ciężarowe
9000 kg
Samochody ciężarowe
Puck
Samochody ciężarowe
5500 kg
Samochody ciężarowe
Góra Kalwaria
Samochody osobowe
9000 kg
Szczecin
Samochody ciężarowe
6000 kg
Myślenice
Samochody ciężarowe
1000 kg
Samochody ciężarowe
Trzcianka
Samochody osobowe
3000 kg
Wyszków
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup samochodów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające samochody w Bochni
Bochnia
Marek Krężołek ZUPH SURMETAL
Bochnia
SURMETAL Renata Walczak-Krężołek, Marek Krężołek Sp.J.
Bochnia
Grzesik Iwona PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE CADILAK
Brzesko
I. MEGAMOT Mieczysław Hebda II. PRO-CAR Mieczysław Hebda wspólnik spółki cywilnej
Jasień
Mirosław Pawlikowicz FHU MIMEK
Zabierzów Bocheński
„AUTO – TECHNIK” Krzysztof Guzik
Bochnia
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy w aplikacji WasteMaster istnieje podział na typy złomowanych samochodów w mieście Bochnia?

Uruchamiając aplikację WasteMaster, można zauważyć, że w kategorii samochody znajduje się wyraźny podział na kilka podkategorii. Klient może natrafić na złomowanie samochodów w Bochni, zarówno osobowych, ciężarowych, jak i motocykli.

Sprawne wyszukiwanie firmy przy pomocy aplikacji WasteMaster.

W Polsce prężnie działa bardzo dużo firm oferujących utylizację pojazdów. To podmioty, które posiadają własne strony internetowe. Korzystając z zaprojektowanej przez nas aplikacji internetowej, możliwe jest wyszukanie profesjonalnej stacji demontażu.

Odpowiedni recykling pojazdów.

Działającymi firmami, które oferują skup samochodów w Bochni są stacje demontażu pojazdów, jak również auto złomy i auto kasacja. To podmioty, które zajmują się rzetelnym, legalną i terminową utylizacją pojazdów.

Cena dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

Osoby zamieszczające ofertę zużytego samochodów w aplikacji WasteMaster powinny zdawać sobie sprawę z tego, że działanie to nie generuje żadnych kosztów. Ze stworzonej przez nas aplikacji mogą korzystać, zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi.

Stacje demontażu pojazdów.

Poszukując firmy oferującej złomowanie samochodów w mieście Bochnia należy kierować się stworzonym przez nią cennikiem, jaki umieszczony jest na jej stronie internetowej. Prężnie działające firmy, zajmujące się recyklingiem, wyróżniają się pełnym profesjonalizmem.

Wymagane dokumenty.

Sprawnie przebiegająca procedura utylizacji polega na odbiorze pojazdów mechanicznych wraz z kompletem dokumentów, uprawniających do kasacji. Usługa odbywa się po okazaniu dowodu rejestracyjnego, umowy kupna-sprzedaży pojazdu, a także karty pojazdu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Paula
Mój syn postanowił wyrzucić stary sprzęt z domu. Trochę się tego nazbierało i szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia, gdzie to zawieźć. Na szczęście syn znalazł apke i korzystając z niej wszystko zostało ogarnięte w parę minut.
Aneta
Wyposażyliśmy na nowo stację demontażu pojazdów i chcieliśmy się zareklamować nawet w całej Polsce. Umieszczenie oferty w wastemaster to był strzał w dziesiątkę!
Patrycja
Złomujemy samochody od 30 lat. Teraz możemy pozyskiwać sami klientów i robić to w wygodny i szybki sposób. Wiemy też na bieżąco co dzieje się w branży.
Jędrzej
Zależało mi na zakupie dużych ilości złomu stalowego zanieczyszczonego dowolnymi odpadami. Nikt w okolicy nie mógł mi pomóc. Skorzystałem z aplikacji i od razu wiedziałem, gdzie się skierować, by dostać to na czym mi zależy.
Małgorzata
Wśród przedsiębiorców posz [...]