Odpady opakowaniowe

Odpady opakowaniowe w Twojej firmie? Wystaw ofertę bezpośrednio na rynek odpadowy.

Skup odpadów opakowaniowych w Wałczu

Jak pojmować skup odpadów opakowaniowych w Wałczu?

Legalny skup odpadów opakowaniowych w Wałczu jest regulowany ustawami. Produkty te należy przechowywać w odpowiednich pojemnikach, jak również poddawać procesowi utylizacji w przedsiębiorstwach recyklingowych.

Opis odpadu.

Za odpady uznaje się wszelkiego typu opakowania, w tym te wycofane z użycia, wielokrotnego użytku i odpady w rozumieniu przepisów prawnych o zagospodarowaniu odpadów. Wyjątkiem są odpady powstające w procesie produkcji opakowań.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wałczu
Opakowania wielomateriałowe
6000 kg
Szczecin
Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
900 kg
Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
Piekary Śląskie
Zmieszane odpady opakowaniowe
9500 kg
Zmieszane odpady opakowaniowe
Łowicz
Zmieszane odpady opakowaniowe
8000 kg
Miastko
Opakowania wielomateriałowe
5500 kg
Śrem
Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi
900 kg
Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi
Otwock
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup odpadów opakowaniowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady opakowaniowe w Wałczu
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Czarnków
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY Sp. z o.o.
Pawłowo Żońskie
Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.
Oborniki
EUROWARTEX Sp. z o.o.
Szamotuły
ESBUD MAREK STACHURSKI
Paterek
EUROBAC Sp. z o.o.
Wałcz
Inne, popularne kategorie odpadów

W jaki sposób przeprowadza się recykling odpadów opakowaniowych w Wałczu?

Skuteczny recykling odpadów opakowaniowych w Wałczu polega na ich odbiorze od klienta. Następnie następuje ich mycie, w celu ponownego wykorzystania lub spalanie, w celu transformacji na energie. Dodatkowo można wykorzystać stare opakowania do produkcji zupełnie nowych. Proces ten powinien odbywać się z zachowaniem środków ostrożności.

Główne typy odpadów.

Podstawowymi typami odpadów, które powstają w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej lub gospodarstwa domowego. Są to opakowania z tekstyliów, papieru, tworzyw sztucznych, metalu, drewna, szkła lub tektury. Mogą to być także opakowania zanieczyszczone chemikaliami.

Jakie czynniki mają wpływ na cenę skupu odpadów opakowaniowych w Wałczu?

Duży wpływ na cenę skupu odpadów opakowaniowych w Wałczu mają przede wszystkim surowce, z których zostały one wyprodukowane. Chodzi tutaj przede wszystkim o cenę konkretnego komponentu, jaki został wykorzystany do wytworzenia pojedynczego opakowania.

Firmy produkujące dużą ilość odpadu.

Miejscami, gdzie generuje się najwięcej odpadów, są magazyny, centra logistyczne, firmy produkcyjne, hurtownie i sklepy. To firmy, które są w stanie w 30 dni zgromadzić sporą ilość odpadów.

Utylizacja odpadu.

Miejscami, gdzie utylizuje się odpady, są wyspecjalizowane punkty świadczące tego typu usługi. Dotyczy to przede wszystkim profesjonalnie działających firm oferujących recykling odpadów opakowaniowych w mieście Wałcz.

Rodzaje kont oraz opłaty w aplikacji WasteMaster.

Uruchomienie oferty na odpady przy pomocy internetowej aplikacji WasteMaster jest bezpłatne, bez względu na częstotliwość korzystania z tego narzędzia. To propozycja dedykowana klientom indywidualnym i firmowym.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sara
Bardzo fajnie, że aplikacja ma tak wiele udogodnień. Na pewno powalczę o to, by zostać liderem rynku. W naszej branży to duże wyróżnienie.
Wanda
Wysokość opłaty produktowej za wprowadzane odpady. Ten temat wywoływał u mnie białą gorączkę. Nie raz płaciłem karne odsetki. Teraz to WasteMaster przypomina mi o wszystkich obowiązkach, a ja więcej nie muszę martwić się tym, że czegoś nie dopilnuję.
Jadwiga
Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Stanisława
Nie jestem zbyt dobry w nowinkach technologicznych, jednak prosta obsługa tej aplikacji sprawiła, że naprawdę przekonałem się do skorzystania z nowych rozwiązań technicznych.
Natasza
Jakoś nie chciało mi się w [...]