Odpady opakowaniowe

Odpady opakowaniowe w Twojej firmie? Wystaw ofertę bezpośrednio na rynek odpadowy.

Skup odpadów opakowaniowych w Chorzowie

Jakie firmy oferują skup odpadów opakowaniowych w Chorzowie?

Skup odpadów opakowaniowych w Chorzowie jest uregulowany w polskim prawie. Oznacza on składowanie, gromadzenie, segregację, a także odbiór od klienta konkretnych odpadów. Czynność ta odbywa się, zarówno w siedzibie firmy danego klienta, jak i w jego miejscu zamieszkania.

Określenie odpadu.

Odpadami określa się wszelkiego typu opakowania, zarówno te wielokrotnego użytku, jak i jednorazowe, które nie nadają się już do ponownego zastosowania. Produkty te stanowią odpady w myśl rozumienia przepisów o gospodarowaniu odpadami komunalnymi.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Chorzowie
Opakowania z metali
2500 kg
Opakowania z metali
Dzierżoniów
Opakowania z papieru i tektury
3000 kg
Opakowania z papieru i tektury
Wieluń
Opakowania wielomateriałowe
3000 kg
Opakowania wielomateriałowe
Prudnik
Opakowania z papieru i tektury
5000 kg
Tomaszów Lubelski
Opakowania wielomateriałowe
8000 kg
Opakowania wielomateriałowe
Rzeszów
Opakowania z drewna
6000 kg
Opakowania z drewna
Nakło nad Notecią
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup odpadów opakowaniowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady opakowaniowe w Chorzowie
Chorzów
Suez Starol
Chorzów
ALBA Sp. z o.o.
Bytom
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Piekary Śląskie
ZGK-EKO Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
BM RECYKLING Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Chorzów
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak wygląda recykling odpadów opakowaniowych w Chorzowie?

Recykling odpadów opakowaniowych w Chorzowie może odbyć się w trzy różne sposoby. Odpady mogą zostać poddane spalaniu, w celu uzyskania energii. Innym sposobem recyklingu jest umycie opakowań w celu ponownego wykorzystania. Ostatnią możliwością jest wykorzystanie starych opakowań do produkcji nowych. Odbywa się on zawsze z zachowaniem wszelkiego typu środków ostrożności.

Typy odpadów.

Podstawowymi typami odpadów są te wykonane z metalu, drewna, szkła, tworzyw sztucznych, papieru i tektury. Można do tej kategorii zakwalifikować także opakowania tekstylne i te zawierające substancje niebezpieczne, toksyczne lub powodujące degradację fauny i flory.

Jak prezentuje się cena skupu odpadów opakowaniowych w Chorzowie?

Ogromny wpływ na cenę skupu odpadów opakowaniowych w Chorzowie ma w dużej mierze koszt wytworzenia surowca, z którego zostało stworzone konkretne opakowanie. Im jest on wyższy, tym bardziej wzrasta cena.

Przedsiębiorstwa produkujące najwięcej odpadu.

Przedsiębiorstwami, które produkują spore ilości odpadów, są wszelkiego typu sklepy, hurtownie, magazyny, firmy produkcyjne, centra logistyczne i firmy transportowe. Ponadto duże ilości odpadów generują także osoby prowadzące internetową działalność wysyłkową.

Szybka utylizacja odpadu.

Utylizacja odpadów odbywa się w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Nie mogą być to tereny znajdujące się w bezpośredniej lokalizacji od parków, skwerów czy obiektów publicznych i domów. Odpady są poddawane spalaniu w celu ich całkowitego zniszczenia. Specjalizują się w tym firmy oferujące recykling odpadów opakowaniowych w mieście Chorzów.

Cena za zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji WaasteMaster.

Wystawienie oferty na odpady przy pomocy aplikacji WasteMaster jest darmowe. Dzięki temu każdy klient, zarówno ten indywidualny, jak i firmowy, może skorzystać z tego narzędzia i sprawdzić dane teleadresowe konkretnego przedsiębiorstwa, świadczącego.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Bogdana
Jako sprzedawca odpadów wreszcie mam wgląd do całej branży. Wiem teraz, do jakich skupów złomu i firm recyklingowych uderzyć. Obroty mojej firmy wyraźnie wzrosły.
Piotr
Pomyliłam się w trakcie wpisywania ilości złomu, jaki mamy w fabryce. Dobrze, że od razu mogłam wszystko cofnąć i poprawić. Widać, że aplikacja wychodzi naprzeciw użytkownikom.
Aniela
Klienci indywidualni zazwyczaj mają problemy z tym, by dobrze sklasyfikować surowce wtórne. Dlatego cieszę się, że możemy im w tym pomóc. Oni dodają zdjęcia, a my nazywamy rodzaj złomu. Jeśli to możliwe, od razu dokonujemy transakcji.
Ziemowit
Wiedziałem, że na jednym kontenerze na gruz się nie skończy na placu budowy. I nie miałem pojęcia, jaką firmę wybrać, żeby sprawnie poszło zebranie wszystkiego. Wpisałem co mam w WasteMaster i w parę dni wszystko było ogarnięte. Świetna aplikacja.
Marzena
Wystawianie ofert w WasteM [...]