Odpady odzież i tesktylia

Sprawdź oferty na swój odpad!

Utylizacja odpadów tekstylnych w Kutnie

Które firmy mają w swojej ofercie proces utylizacji odpadów tekstylnych w mieście Kutno?

W ramach działań dotyczących takich czynności, jak utylizacja odpadów tekstylnych w Kutnie prowadzi się odbiór tych produktów, bezpośrednio od klienta, zarówno indywidualnego, jak i firmowego. Legalny skup to działania, których celem jest ograniczenie składowania tego typu wyrobów na miejskich i podmiejskich wysypiskach śmieci.

Kategorie odpadu.

Odpady tej kategorii to różnego typu ubrania. Do tej kategorii zaliczane są każdego typu rzeczy wykonane z tkanin lub dzianin, bez względu na to czy zawierają one włókna naturalne, czy też zawierają te syntetyczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kutnie
Odpady przemysłu skórzanego
800 kg
Kościerzyna
Pozostałe odpady odzieżowe i tekstylne
6000 kg
Pozostałe odpady odzieżowe i tekstylne
Brzesko
Odpady przemysłu futrzarskiego
5000 kg
Rawa Mazowiecka
Pozostałe odpady odzieżowe i tekstylne
6500 kg
Pozostałe odpady odzieżowe i tekstylne
Mogilno
Odpady przemysłu tekstylnego
600 kg
Toruń
Pozostałe odpady odzieżowe i tekstylne
8000 kg
Pozostałe odpady odzieżowe i tekstylne
Bystrzyca Kłodzka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów tekstylnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady odzież i tesktylia w Kutnie
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Zduńska Wolska
AP Logic
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Kutno
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie podmioty świadczą recykling odzieży i tekstyliów w Kutnie?

Firmy, które zajmują się recyklingiem odzieży i tekstyliów w Kutnie skupują lub utylizują odzież i tekstylia. To przedsiębiorstwa, które mają odpowiedni park maszynowy, jak również hale do składowania tego typu produktów. Wynajęte przez te firmy magazyny służą do selekcji odpadów, poddanych procesowi ich recyklingu.

Miejsca do składowania odpadu.

Odpady można składować w wyznaczonych do tego lokalnych punktach. Znajdują się one w całej Polsce. To punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Odbiorem odzieży i tekstyliów zajmują się także firmy recyklingowe oferujące przetwarzanie odpadu.

Recykling odpadu.

Popularny od wielu lat recykling odzieży i tekstyliów w Kutnie ma wiele zalet. Chodzi tutaj przede wszystkim o redukcję tego typu odpadów, a także zadbanie o mniejsze zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Niektóre firmy skupujące używane ubrania przekazują je najbardziej potrzebującym osobom.

Przebieg procesu przetwarzania odpadu.

Przetwórstwo odpadów obejmuje ich recykling. Pozwala to na danie im drugiego życie. Sortując odpady, dzieli się je na kilka podgrup, do których zalicza się czyściwo, akcesoria domowe, obuwie, odzież i materiały przeznaczone bezpośrednio do recyklingu. Warto pamiętać, że z tych odpadów tworzone są także ścierki do mycia bądź polerowania.

W jaki sposób można wykorzystać aplikację WasteMaster, aby wybrać firmę oferującą utylizację odpadów odzieżowych w Kutnie?

Przy pomocy aplikacji WasteMaster, można bardzo szybko otrzymać dane teleadresowe firm świadczących usługi w zakresie utylizacji odpadów tekstylnych w Kutnie. Należy pamiętać, że jest to aplikacja darmowa.

Oferty godnie uwagi.

Wybór atrakcyjnej oferty nie musi być żmudny i czasochłonny. Można skorzystać ze stworzonej przez nas, darmowej aplikacji internetowej.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Laura
Skupujemy odpady nadające się do późniejszego stworzenia paliwa alternatywnego. Zgłosiliśmy się do bazy WasteMaster, ponieważ chcielibyśmy gromadzić jeszcze więcej materiałów. Regularnie pojawiają się nowi klienci.
Bogusław
Nie lubię pobierać kolejnych aplikacji na telefon. Jako właściciel dużego skupu złomu i tak mam już ich sporo. Dlatego cieszę się, że z WasteMaster mogę korzystać w wersji przeglądarkowej. To spore ułatwienie!
Marceli
Nasz skup rur stalowych jest jednym z większych w regionie, dlatego nie wyobrażałem sobie, że nie znajdziemy się w gronie innych przedsiębiorstw w apce. Teraz jesteśmy ogólnodostępni i bardziej rozpoznawalni.
Katarzyna
Zmieszane odpady tworzyw sztucznych. Wystarczyło, że tylko tyle wpisałem w WasteMaster, a bez problemu znalazłem firmę zainteresowaną tym, co mamy do zaoferowania. Eksperci sami przyjechali po nasze odpady. Apka godna polecenia!
Violetta
Miałem dużo złomu staloweg [...]