Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Zielonej Górze

Co to jest utylizacja odpadów medycznych w mieście Zielona Góra?

Zgodna z prawem utylizacja odpadów medycznych w Zielonej Górze obejmuje ich skuteczne zniszczenie. Odbywa się to według obowiązujących w Polsce zasad, szczególnie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 grudnia 2002 roku. Procedura ta wymaga zachowania odpowiednich środków ostrożności, aby nie spowodować zagrożenia epidemiologicznego.

Typy odpadu.

Odpadami z tej kategorii są wszelkiego typu odpady, które powstają w trakcie prowadzenia działalności medycznej, aptecznej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, a także badań i doświadczeń naukowych. To odpady uznawane za potencjalnie niebezpieczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zielonej Górze
Odpady farmaceutyczne
6500 kg
Nisko
Odpady farmaceutyczne
4000 kg
Odpady farmaceutyczne
Grójec
Odpady farmaceutyczne
1000 kg
Lubsko
Odpady farmaceutyczne
9000 kg
Stalowa Wola
Pozostałe odpady medyczne
10000 kg
Biłgoraj
Pozostałe odpady medyczne
8000 kg
Janów Lubelski
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Zielonej Górze
Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami RYMED S.C. Ryszard Psiuk, Marcin Krzywicki
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Brzeg Dolny
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EkoVita Jolanta Pietrzak
Jelenia Góra
CYNIAK ALICJA ASEKO-USŁUGI EKOLOGICZNE
Zielona Góra
Inne, popularne kategorie odpadów

Które firmy umożliwiają utylizację odpadów medycznych w Zielonej Górze?

Firmy zajmujące się utylizację odpadów medycznych w Zielonej Górze, jak również odbierające je od klientów,posiadają specjalistyczne pojazdy, pojemniki, worki, a także ogromne doświadczenie w tym zakresie. Pozwala to uniknąć skażenia ekosystemu bądź też stworzenia zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

Przedsiębiorstwa generujące dużą liczbę odpadu.

Podmiotami, które wytwarzają najwięcej odpadów, są różnego typu ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, laboratoria diagnostyczne, jak również przychodnie weterynaryjne. To placówki prowadzące działalność medyczną bądź paramedyczną i naukową.

Jak wygląda odbiór odpadów medycznych w mieście Zielona Góra przez specjalizujące się w tych usługach firmy?

Bezpieczny odbiór odpadów medycznych w Zielonej Górze przez przedsiębiorstwa wymaga składowania ich w workach w pojemnikach w trzech kolorach. W zależności od rodzaju danego odpadu, pojemniki i worki dzielą się na kolory czerwony, żółty, czarny, niebieski lub zielony.

Transparentny podział odpadów.

Internetowa aplikacja WasteMaster posiada transparentny podział odpadów. Zostały one usystematyzowane w kilka kategorii, do których zaliczają się odpady medyczne i odpady weterynaryjne, inne odpady.

Najlepsze firmy zajmujące się wywozem odpadu.

Decydując się na skorzystanie z oferty odbioru odpadów medycznych w Zielonej Górze warto wziąć pod uwagę doświadczenie danej firmy w tym zakresie. Można również przeanalizować warunki współpracy, jakie oferuje dane przedsiębiorstwo.

Szybkie przetwarzanie odpadu.

Szybkie przetwarzanie odpadów polega na ich całkowitym unieszkodliwianiu w spalarni. Działanie to jest zgodne z obowiązującymi w Polsce rozporządzeniami. Dopuszczalne sposoby utylizacji reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 roku.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Tymon
W hucie mamy wiele półproduktów i potrzebowaliśmy kogoś kto zajmie się zagospodarowaniem tego. W WasteMaster szybko znaleźliśmy profesjonalnego pośrednika.
Lesław
Nadszedł czas, kiedy wiedziałem, że już muszę zezłomować stary samochód. Chciałem dostać jak najwyższą cenę, dlatego sprawdziłem kilka punktów w okolicy. Mogłem szybko wybrać przez WasteMaster te, jakie oferują najlepszą cenę. Polecam wszystkim!
Arkadiusz
600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!
Bożena
Gdyby jeszcze jakiś czas temu ktoś powiedział mi, że do mojego sklepu po odpady będą przyjeżdżać inni, puknąłbym się w czoło. Ale teraz kiedy znam WasteMaster wiem ze to możliwe.
Tadeusz
W naszym skupie przyjmujem [...]