Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Wileuniu

Co to jest utylizacja odpadów medycznych w mieście Wieluń?

Zgodna z prawem utylizacja odpadów medycznych w Wileuniu obejmuje ich skuteczne zniszczenie. Odbywa się to według obowiązujących w Polsce zasad, szczególnie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 grudnia 2002 roku. Procedura ta wymaga zachowania odpowiednich środków ostrożności, aby nie spowodować zagrożenia epidemiologicznego.

Powstawanie odpadu.

Odpady te powstają w trakcie prowadzenia prac z zakresu diagnostyki medycznej, działalności naukowej, laboratoryjnej, weterynaryjnej, aptecznej czy kosmetycznej. Odpady wymagają zastosowania szczególnych środków ostrożności w czasie ich utylizacji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wileuniu
Odpady farmaceutyczne
8000 kg
Pyrzyce
Odpady farmaceutyczne
10000 kg
Kolno
Odpady weterynaryjne
4500 kg
Bieruń
Pozostałe odpady medyczne
8000 kg
Mińsk Mazowiecki
Odpady farmaceutyczne
700 kg
Zamość
Pozostałe odpady medyczne
1500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Będzin
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Wileuniu
Bełchatów
ECO-ABC Sp. z o.o.
Lubliniec
BAL Rafał BAL
Częstochowa
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Kalisz
PHU EPAK PIOTR PAKUŁA
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Aleksandrów Łódzki
POL-DAN-EKO W. JAŚKIEWICZ, J. KRYSIAK Sp.J.
Wieluń
Inne, popularne kategorie odpadów

Które przedsiębiorstwa oferują również utylizację odpadów medycznych w Wileuniu?

Obecnie funkcjonuje mnóstwo firm oferujących tanią, bezpieczną i rzetelną utylizację odpadów medycznych w Wileuniu. Przedsiębiorstwa te mają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kompetentny zespół pracowników. Daje to 100% pewność, że są to firmy godne zaufania.

Podmioty generujące dużą liczbę odpadu.

Firmy, które generują najwięcej odpadów, to przede wszystkim przychodnie medyczne i szpitalne, gabinety lekarskie, laboratoria. Do tej kategorii zaliczane są również gabinety kosmetyczne i te świadczące zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, a także apteki i punkty apteczne.

Jak obecnie realizowany jest odbiór odpadów medycznych w mieście Wieluń od klientów?

Skuteczny i terminowy odbiór odpadów medycznych w Wileuniu przez firmy, realizowany jest wyłącznie w odpowiednich workach i pojemnikach, przeznaczonych do tego celu. W pojemnikach koloru czerwonego składowane są bardzo niebezpieczne odpady. W workach koloru żółtego znajdują się średnio niebezpieczne odpady. Z kolei worki w innym kolorze służą do segregowania między innymi pieluch, pościeli czy narzędzi chirurgicznych.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

W stworzonej przez nas aplikacji WasteMaster, która jest bardzo łatwa w obsłudze, występuje jasno przedstawiony podział. Zostały one zaliczone do kategorii odpady medyczne, farmaceutyczne, weterynaryjne i inne odpady.

Najlepsze firmy.

Decydując się na wybór oferty odbioru odpadów medycznych w Wileuniu oraz ich utylizacji należy wziąć pod uwagę renomę przedsiębiorstwa świadczącego tego typu usługi. Warto także zapoznać się z cennikiem zamieszczonym na jego stronie internetowej. Tego typu informacje można sprawdzić przy pomocy naszej aplikacji WasteMaster.

Proces przetwarzania odpadu.

Bezpieczne przetwarzanie odpadów polega na ich unieszkodliwianiu w spalarni, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Dopuszczalne sposoby utylizacji reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 roku.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aleksander
Podstawiamy kontenery na złom w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta. Cieszymy się, że możemy to robić teraz w wielu miejscach, wcześniej sprawnie umawiając wszystko z klientami w aplikacji.
Greta
Miałem dużo złomu do zaoferowania i absolutnie nie chciałem być na tym stratny. Niestety, już nie raz się tak zdarzyło. Dlatego cieszę się, że korzystając z aplikacji więcej nie muszę się takimi rzeczami przejmować.
Rafał
Fajnie że aplikacji nie muszę pobierać na telefon. Osobiście chciałem pozbyć się trochę śmieci i pewnie zniechęciłoby mnie to że jednorazowo muszę coś instalować.
Bolesław
Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.
Fryderyk
Mam duży garaż, dlatego ni [...]