Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Konstantynowie Łódzkim

Jak pojmować termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Konstantynów Łódzki?

Zgodna z polskimi rozporządzeniami utylizacja odpadów medycznych w Konstantynowie Łódzkim obejmuje ich całkowite zniszczenie. Odbywa się to według obowiązujących w Polsce praw, głównie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 grudnia 2002 roku. Procedura ta obejmuje zachowanie odpowiednich środków ostrożności, po to, aby nie spowodować zagrożenia epidemiologicznego i skażenia ekosystemu.

Różne typy odpadów.

Odpadami tej kategorii są każdego typu odpady, które powstają w trakcie prowadzenia działalności farmaceutycznej, weterynaryjnej, medycznej, aptecznej, a także badań i doświadczeń naukowych. To odpady uznawane za bardzo szkodliwe, jak również potencjalnie szkodliwe.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Konstantynowie Łódzkim
Odpady farmaceutyczne
7500 kg
Odpady farmaceutyczne
Grudziądz
Pozostałe odpady medyczne
700 kg
Głowno
Odpady farmaceutyczne
4000 kg
Odpady farmaceutyczne
Biała Podlaska
Pozostałe odpady medyczne
2000 kg
Człuchów
Odpady farmaceutyczne
9000 kg
Odpady farmaceutyczne
Hrubieszów
Pozostałe odpady medyczne
9500 kg
Strzelce Krajeńskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Konstantynowie Łódzkim
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Aleksandrów Łódzki
POL-DAN-EKO W. JAŚKIEWICZ, J. KRYSIAK Sp.J.
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Bełchatów
ECO-ABC Sp. z o.o.
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Konstantynów Łódzki
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu firmy oferują wśród swoich usług utylizację odpadów medycznych w Konstantynowie Łódzkim?

Firmy oferujące utylizację odpadów medycznych w Konstantynowie Łódzkim, jak również odbierające je od klienta, mają specjalistyczne pojazdy, pojemniki, worki, a także duże doświadczenie w tym zakresie. Pozwala to uniknąć skażenia środowiska bądź też stworzenia zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi.

Przedsiębiorstwa generujące dużą liczbę odpadu.

Podmiotami, które wytwarzają najwięcej odpadów, są różnego typu ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, laboratoria diagnostyczne, jak również przychodnie weterynaryjne. To placówki prowadzące działalność medyczną bądź paramedyczną i naukową.

Jakie działania obejmuje odbiór odpadów medycznych w mieście Konstantynów Łódzki od konkretnego klienta?

Odbiór odpadów medycznych w Konstantynowie Łódzkim realizowany jest wyłącznie poprzez wykorzystanie specjalnych pojemników i worków, posiadających różne kolory i oznaczenia. Pojemniki czerwone przeznaczone są na bardzo niebezpieczne odpady. Te koloru żółtego mogą pomieścić leki cytotoksyczne bądź odpady dentystyczne. Z kolei worki w innym kolorze są dedykowane lekom, zużytym peloidom, jak również gipsowym opatrunkom.

Typy odpadu w aplikacji WasteMaster.

Dopasowana do potrzeb klientów aplikacja WasteMaster zawiera jasny podział odpadów na kilka kategorii. Pozwala to klientowi wybrać najlepszą z nich i odpowiednią dla siebie. Kategorie te dzielą się na odpady medyczne, odpady weterynaryjne, odpady farmaceutyczne, inne odpady.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

Decydując się na konkretną ofertę odbioru odpadów medycznych w Konstantynowie Łódzkim warto zapoznać się z cennikiem danej firmy. Pod uwagę należy wziąć także doświadczenie i sposób odbioru konkretnych odpadów.

Szybkie przetwarzanie odpadu.

Szybkie przetwarzanie odpadów polega na ich całkowitym unieszkodliwianiu w spalarni. Działanie to jest zgodne z obowiązującymi w Polsce rozporządzeniami. Dopuszczalne sposoby utylizacji reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 roku.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Elwira
Nie lubię pobierać kolejnych aplikacji na telefon. Jako właściciel dużego skupu złomu i tak mam już ich sporo. Dlatego cieszę się, że z WasteMaster mogę korzystać w wersji przeglądarkowej. To spore ułatwienie!
Grażyna
Prowadzę serwis telefonów i laptopów. Praktycznie każdego dnia zbieram sporo podzespołów ze sprzętów. Cieszę się, że aplikacja pomogła mi znaleźć kontrahentów, którzy na korzystnych dla mnie warunkach terminowo wszystko utylizują.
Teodor
Usuwamy azbest, papę, wełnę mineralną, a także inne odpady poprodukcyjne. W WasteMaster zaglądamy kto ma takie odpady i nawiązujemy kontakt. Nowi klienci są dla nas dostępni od razu.
Henryk
Jako fabryka produkująca żywność gromadzimy mega dużo bioodpadów. Dlatego w WM nawiązaliśmy kontakt z firmą, która wszystkiego pozbywa się w naszym imieniu.
Cezary
Zależało mi na zakupie duż [...]