Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Piekarach Śląskich

Jak pojmować termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Piekary Śląskie?

Zgodna z polskimi rozporządzeniami utylizacja odpadów medycznych w Piekarach Śląskich obejmuje ich całkowite zniszczenie. Odbywa się to według obowiązujących w Polsce praw, głównie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 grudnia 2002 roku. Procedura ta obejmuje zachowanie odpowiednich środków ostrożności, po to, aby nie spowodować zagrożenia epidemiologicznego i skażenia ekosystemu.

Rodzaje odpadu.

Odpady tej kategorii uznawane są za wszelkiego typu odpady, które powstają w trakcie prowadzenia działalności medycznej, naukowej, badawczej, diagnostycznej, weterynaryjnej, aptecznej, a także paramedycznej. Odpady te powstają także w trakcie prowadzenia doświadczeń i eksperymentów medycznych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Piekarach Śląskich
Odpady medyczne
4500 kg
Odpady medyczne
Łęczna
Odpady farmaceutyczne
5000 kg
Nysa
Odpady medyczne
5500 kg
Rabka-Zdrój
Odpady weterynaryjne
6500 kg
Odpady weterynaryjne
Boguszów-Gorce
Pozostałe odpady medyczne
8500 kg
Grójec
Odpady medyczne
700 kg
Odpady medyczne
Chełmno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Piekarach Śląskich
Dąbrowa Górnicza
REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.
Tychy
SYLWIA ŻAK PW FOREST
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Jaworzno
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Bieruń
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Lubliniec
BAL Rafał BAL
Piekary Śląskie
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie firmy wśród swoich usług świadczą również utylizację odpadów medzycznych w Piekarach Śląskich ?

Firmy oferujące odbiór i utylizację odpadów medycznych w Piekarach Śląskich od danego klienta posiadają wiedzę i ogromne doświadczenie w tym zakresie.Zapewnia to bezpieczne przeprowadzenie tego procesu, bez ryzyka skażenia środowiska.

Typy firm wytwarzających odpad.

Placówkami, które generują najwięcej odpadów, są wszelkiego typu laboratoria diagnostyczne, ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, jak również przychodnie weterynaryjne, a także placówki prowadzące działalność medyczną bądź naukową.

Jak realizowany jest obiór odpadów medycznych w mieście Piekary Śląskie przez specjalizujące się w tych usługach podmioty?

Sprawny odbiór odpadów medycznych w Piekarach Śląskich przez firmy, wymaga pierwotnego składowania ich workach lub w pojemnikach w trzech kolorach. W zależności od typu danego odpadu, pojemniki i worki dzielą się na kolory czerwony, zielony, żółty, czarny, niebieski.

Funkcjonujący w aplikacji WasteMaster podział odpadu.

Stworzona przez nas internetowa aplikacja WasteMaster dzieli odpady na kilka transparentnych kategorii. Są to odpady medyczne, odpady farmaceutyczne, odpady weterynaryjne i inne odpady.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

Decydując się na konkretną ofertę odbioru odpadów medycznych w Piekarach Śląskich warto zapoznać się z cennikiem danej firmy. Pod uwagę należy wziąć także doświadczenie i sposób odbioru konkretnych odpadów.

Procedura przetwarzania odpadu.

Procedura postępowania z odpadami polega na ich skutecznym przetwarzaniu przy pomocy wysokiej temperatury. Obejmuje to ich całkowite unieszkodliwienie w spalarni odpadów, zgodnie z obowiązującym prawem.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Maksymilian
Sama decyduję o tym, czy chcę ofertę kupna zaakceptować czy odrzucić. Kontaktują się ze mną tylko te osoby, które akceptuję. Wiem, że moje dane są bezpieczne.
Oleg
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Paulina
Wystawiam ofertę i po kilku minutach dostaję propozycję od firm, które chcą kupić moje odpady? Nie wierzyłem, że to możliwe, a jednak!
Bohdan
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Natalia
Zajmujemy się na co dzień [...]