Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Świnoujściu

Czym jest utylizacja odpadów medycznych w mieście Świnoujście?

Skuteczna i bezpieczna dla środowiska naturalnego, jak również osób postronnych, utylizacja odpadów medycznych w Świnoujściu obejmuje skuteczne ich zniszczenie. To proces wymagający posiadania odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji, firm świadczących tego typu usługi.

Różne rodzaje odpadu.

Odpady tego rodzaju to wszelkiego typu odpady, które powstają w czasie prowadzenia działalności naukowej, badawczej, diagnostycznej, medycznej, weterynaryjnej, aptecznej, a także paramedycznej. Odpady powstają także w ramach prowadzenia doświadczeń i eksperymentów medycznych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świnoujściu
Pozostałe odpady medyczne
2500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Chełm
Odpady medyczne
6000 kg
Strzelce Opolskie
Odpady medyczne
1500 kg
Reda
Pozostałe odpady medyczne
6500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Lublin
Odpady medyczne
800 kg
Łowicz
Odpady medyczne
5500 kg
Odpady medyczne
Suwałki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Świnoujściu
Będzino
Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami RYMED S.C. Ryszard Psiuk, Marcin Krzywicki
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Świnoujście
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów medycznych w Świnoujściu?

Przedsiębiorstwa świadczące oferujące utylizację odpadów medycznych w Świnoujściu to firmy wyspecjalizowane w tego typu działalności gospodarczej. Posiadają one przeszkolony zespół pracowników, jak również odpowiednio dobrany sprzęt.

Podmioty wytwarzające odpad.

Firmy, które wytwarzają najwięcej odpadów, to przede wszystkim gabinety lekarskie, laboratoria, przychodnia medyczne i szpitalne. Do tej kategorii zaliczane są również gabinety kosmetyczne i te świadczące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a także apteki.

Jak wygląda odbiór odpadów medycznych w mieście Świnoujście wykonywany przez specjalistyczne firmy?

Sprawny odbiór odpadów medycznych w Świnoujściu przez firmy świadczące tego typu usługi, polega na posegregowaniu tych odpadów do specjalnych worków lub pojemników w kilku kolorach. W zależności od rodzaju odpadów, pojemniki koloru czerwonego to odpady bardzo niebezpieczne.

Funkcjonujący w aplikacji WasteMaster podział odpadu.

Stworzona przez nas internetowa aplikacja WasteMaster dzieli odpady na kilka transparentnych kategorii. Są to odpady medyczne, odpady farmaceutyczne, odpady weterynaryjne i inne odpady.

Firmy w bazie aplikacji WasteMaster.

Podejmując decyzję o skorzystaniu z oferty odbioru odpadów medycznych w Świnoujściu warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Można przeanalizować warunki współpracy, cennik i doświadczenie, jakie posiada dane przedsiębiorstwo.

Skuteczne przetwarzanie odpadu.

Skuteczne przetwarzanie odpadów obejmuje ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to poprzez zastosowanie różnego typu technik, między innymi przetwarzania mikrofalowego. autoklawowania, dezynfekcji chemicznej czy też termicznego przekształcania odpadów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Przemysław
Sprzedawałem nie raz części z samochodów i wielokrotnie spotkałem się z naciąganymi cenami. Nie chcę być stratny. Dlatego zaczynam szukać nowych kontrahentów w apce. Koledzy z innych warsztatów polecali i skorzystam z ich porad.
Krystyna
Zależało mi na zakupie dużych ilości złomu stalowego zanieczyszczonego dowolnymi odpadami. Nikt w okolicy nie mógł mi pomóc. Skorzystałem z aplikacji i od razu wiedziałem, gdzie się skierować, by dostać to na czym mi zależy.
Julian
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Leonard
Odbieramy odpady przemysłowe od klienta. Później zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Dlatego nasza oferta jest polecana i cieszymy się dużym zaufaniem. Chcieliśmy się zareklamować w WasteMaster i to się udało.
Jan
Jako pracownica urzędu jes [...]