Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Jaśle

Jak można wyjaśnić termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Jasło?

Według obowiązujących w Polsce przepisów utylizacja odpadów medycznych w Jaśle obejmuje ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to na podstawie rozporządzenie Ministra Zdrowia z 2002 roku.

Typy odpadu.

Odpadami z tej kategorii są wszelkiego typu odpady, które powstają w trakcie prowadzenia działalności medycznej, aptecznej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, a także badań i doświadczeń naukowych. To odpady uznawane za potencjalnie niebezpieczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Jaśle
Odpady weterynaryjne
5500 kg
Odpady weterynaryjne
Wieliczka
Odpady weterynaryjne
700 kg
Odpady weterynaryjne
Głubczyce
Pozostałe odpady medyczne
1000 kg
Grójec
Pozostałe odpady medyczne
8500 kg
Pyrzyce
Odpady medyczne
2000 kg
Odpady medyczne
Radom
Pozostałe odpady medyczne
5000 kg
Bogatynia
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Jaśle
Tarnów
MAŁOPOLSKA KOLUMNA TRANSPORTU SANITARNEGO Sp. z o.o.
Korzenna
Mo-BRUK
Nowy Sącz
PUPH EKO SKORPION S.C. MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA, JAN WOJCIECHOWSKI
Nowy Sącz
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Kraków
ECO-ABC Sp. z o.o.
Kraków
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Jasło
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów medycznych w Jaśle?

Przedsiębiorstwa świadczące oferujące utylizację odpadów medycznych w Jaśle to firmy wyspecjalizowane w tego typu działalności gospodarczej. Posiadają one przeszkolony zespół pracowników, jak również odpowiednio dobrany sprzęt.

Podmioty generujące dużą liczbę odpadu.

Firmy, które generują najwięcej odpadów, to przede wszystkim przychodnie medyczne i szpitalne, gabinety lekarskie, laboratoria. Do tej kategorii zaliczane są również gabinety kosmetyczne i te świadczące zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, a także apteki i punkty apteczne.

Jak przebiega odbiór odpadów medycznych w mieście Jasło realizowany przez specjalistyczne firmy?

Odbiór odpadów medycznych w Jaśle przez przedsiębiorstwa świadczące tego typu usługi, polega na posegregowaniu ich w specjalne worki lub pojemniki w kilku kolorach. W zależności od rodzaju odpadów, pojemniki koloru czerwonego to odpady uznawane za niebezpieczne, w workach koloru żółtego znajdują się chemikalia lub odczynniki chemiczne. Z kolei worki w kolorze czerwonym to narzędzia chirurgiczne, pościel lub pieluchy.

Funkcjonujące w aplikacji WasteMaster kategorie odpadu.

W stworzonej przez nas internetowej aplikacji WasteMaster, która jest przyjazna wielu klientom, znajduje się transparenty podział odpadów. Odpady te zostały zaliczone do kategorii odpady medyczne, farmaceutyczne, weterynaryjne i inne odpady.

Wybór firmy.

Wybierając najlepszą ofertę odbioru odpadów medycznych w Jaśle warto wziąć pod uwagę doświadczenie danej firmy. Można przeanalizować także jej cennik.

Skuteczne przetwarzanie odpadu.

Skuteczne przetwarzanie odpadów obejmuje ich całkowite unieszkodliwienie. Odbywa się to poprzez zastosowanie różnego typu technik, między innymi przetwarzania mikrofalowego. autoklawowania, dezynfekcji chemicznej czy też termicznego przekształcania odpadów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sandra
Miałem dużo złomu stalowego z likwidacji starej fabryki. Szybko wyszukałem firmy zainteresowane takimi usługami. Nie tylko po wszystko przyjechali, ale jeszcze dostałem dobrą sumę.
Hieronim
To wręcz niemożliwe, że w jednym miejscu są zebrane informacje z całego rynku odpadowego w Polsce. Nasza branża wreszcie doczekała się nowoczesnych rozwiązań.
Julia
Jeśli w moim sklepie raz na jakiś czas zebrałem dużo odpadów, to wiedziałem, że w najbliższym czasie będzie trzeba sporo czasu poświęcić na znalezienie firmy, która je zutylizuje. Teraz to nie problem. Dzięki WasteMaster nie muszę nigdzie dzwonić.
Szczepan
Nawet nie spodziewałam się, że remont kawalerki wygeneruje tyle śmieci… Znajomy powiedział mi, że wpiszę co mam w WasteMaster, podam okolicę, a zainteresowani zgłoszą się po odpady. Pomyślałam: noo na pewno.. natomiast teraz wiem, że miał 100% racji.
Marzena
To niesamowite, ale korzys [...]