Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Gryfinie

Jak zdefiniować taką usługę jak utylizacja odpadów medycznych w mieście Gryfino?

Utylizacja odpadów medycznych w Gryfinie obejmuje szereg działań, polegających na całkowitym unieszkodliwianiu tych odpadów, w taki sposób, aby nie zagrażały one życiu i zdrowiu osób, a także nie powodowały skażenia środowiska naturalnego. Powinna być bezwzględnie przestrzegana przez wszystkie placówki generujące tego typu odpady.

Typy odpadu.

Odpadami z tej kategorii są wszelkiego typu odpady, które powstają w trakcie prowadzenia działalności medycznej, aptecznej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, a także badań i doświadczeń naukowych. To odpady uznawane za potencjalnie niebezpieczne.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gryfinie
Odpady medyczne
7000 kg
Odpady medyczne
Świebodzin
Pozostałe odpady medyczne
300 kg
Radom
Odpady farmaceutyczne
4000 kg
Sokółka
Pozostałe odpady medyczne
9000 kg
Świnoujście
Odpady medyczne
2500 kg
Rogoźno
Odpady medyczne
3500 kg
Odpady medyczne
Sędziszów Małopolski
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Gryfinie
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Będzino
Marcin Jóźwiak Medimar Odbiór Odpadów Medycznych
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami RYMED S.C. Ryszard Psiuk, Marcin Krzywicki
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Gryfino
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie firmy oferują klientom utylizację odpadów medycznych w Gryfinie ?

Firmami, które oferują utylizację odpadów medycznych w Gryfinie są wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, posiadające wieloletnie doświadczenie w tej branży.Mają one odpowiedni park maszynowy, jak również dysponują przeszklonym zespołem pracowników.

Firmy wytwarzające odpad.

W Polsce istnieje bardzo wiele firm, które generują ogromne ilości odpadów. Do tej kategorii zaliczają się przede wszystkim laboratoria, gabinety lekarskie, przychodnie medyczne, gabinety kosmetyczne bądź też szpitale i placówki medyczne oraz paramedyczne.

Jak obecnie realizowany jest odbiór odpadów medycznych w mieście Gryfino od klientów?

Skuteczny i terminowy odbiór odpadów medycznych w Gryfinie przez firmy, realizowany jest wyłącznie w odpowiednich workach i pojemnikach, przeznaczonych do tego celu. W pojemnikach koloru czerwonego składowane są bardzo niebezpieczne odpady. W workach koloru żółtego znajdują się średnio niebezpieczne odpady. Z kolei worki w innym kolorze służą do segregowania między innymi pieluch, pościeli czy narzędzi chirurgicznych.

Kategorie odpadu w aplikacji WasteMaster.

Nowoczesna aplikacja WasteMaster zawiera transparentny podział odpadów na kilka kategorii. Pozwala to klientowi wybrać jedną z nich lub kilka. Kategorie te dzielą się na odpady medyczne, odpady weterynaryjne, odpady farmaceutyczne, inne odpady.

Pomoc aplikacji przy wyborze firmy.

Decydując się na konkretną ofertę odbioru odpadów medycznych w Gryfinie należy wziąć pod uwagę doświadczenie danego przedsiębiorstwa, świadczącego tego typu usługi. Warto także przeanalizować cennik, zamieszczony na jego stronie internetowej. Tego typu informacje można znaleźć w naszej aplikacji WasteMaster.

Procedura skutecznego przetwarzania odpadu.

Procedura utylizowania odpadów polega na ich całkowitym przetwarzaniu przy pomocy w wysokiej temperatury. Pozwala to na ich pełne unieszkodliwienie w takim miejscu, jak spalarnia odpadów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Magdalena
Mamy z mężem niewielki sklepik spożywczy. Asortymentu jest sporo i oczywiście śmieci też. Mąż skorzystał z aplikacji i znalazł pośrednika, który teraz pozbywa się wszystkiego za nas, a my możemy bardziej skupić się na sprzedaży.
Wiktor
Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!
Otylia
Pandemia dosyć mocno uderzyła w naszą branżę, czego wielu z nas się nie spodziewało. WasteMaster pozwala nam się odnaleźć we wszystkich przepisach prawnych oraz w tym, jakie dotyczą nas obostrzenia.
Janina
Mój syn postanowił wyrzucić stary sprzęt z domu. Trochę się tego nazbierało i szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia, gdzie to zawieźć. Na szczęście syn znalazł apke i korzystając z niej wszystko zostało ogarnięte w parę minut.
Violetta
Zbieramy odpady biodegrado [...]