Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Gliwicach

Jak rozumieć termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Gliwice?

Prawidłowo przeprowadzona i bezpieczna dla fauny oraz flory, jak również ludzi, utylizacja odpadów medycznych w Gliwicach obejmuje całkowite zniszczenie odpadów. W procesie tym wymagane jest skorzystanie z odpowiedniej firmy świadczącej tego typu usługi.

Różne rodzaje odpadu.

Odpady tego rodzaju to wszelkiego typu odpady, które powstają w czasie prowadzenia działalności naukowej, badawczej, diagnostycznej, medycznej, weterynaryjnej, aptecznej, a także paramedycznej. Odpady powstają także w ramach prowadzenia doświadczeń i eksperymentów medycznych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gliwicach
Odpady farmaceutyczne
8500 kg
Odpady farmaceutyczne
Goleniów
Pozostałe odpady medyczne
9500 kg
Rumia
Pozostałe odpady medyczne
7000 kg
Ząbki
Odpady farmaceutyczne
8500 kg
Odpady farmaceutyczne
Kołobrzeg
Pozostałe odpady medyczne
900 kg
Pozostałe odpady medyczne
Grajewo
Pozostałe odpady medyczne
3000 kg
Ostrzeszów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Gliwicach
Tychy
SYLWIA ŻAK PW FOREST
Bieruń
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Lubliniec
BAL Rafał BAL
Dąbrowa Górnicza
REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.
Jaworzno
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Gliwice
Inne, popularne kategorie odpadów

Które przedsiębiorstwa oferują również utylizację odpadów medycznych w Gliwicach?

Obecnie funkcjonuje mnóstwo firm oferujących tanią, bezpieczną i rzetelną utylizację odpadów medycznych w Gliwicach. Przedsiębiorstwa te mają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kompetentny zespół pracowników. Daje to 100% pewność, że są to firmy godne zaufania.

Typy firm wytwarzających odpad.

Placówkami, które generują najwięcej odpadów, są wszelkiego typu laboratoria diagnostyczne, ośrodki badawcze, gabinety SPA, gabinety medycyny estetycznej, szpitale, gabinety lekarskie, jak również przychodnie weterynaryjne, a także placówki prowadzące działalność medyczną bądź naukową.

Jakie działania składają się na odbiór odpadów medycznych w mieście Gliwice?

Odbiór odpadów medycznych w Gliwicach może być zlecony wyłącznie firmom wykorzystującym do tego celu specjalne pojemniki i worki, posiadające różne kolory i oznaczenia. Pojemniki czerwone dedykowane są bardzo niebezpiecznym odpadom. Te koloru żółtego mogą pomieścić medykamenty- m.in. leki cytotoksyczne bądź odpady dentystyczne. Z kolei worki w innym kolorze są stworzone do magazynowania w nich leków, zużytych peloidów, jak również opatrunków z gipsu.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

W stworzonej przez nas aplikacji WasteMaster, która jest bardzo łatwa w obsłudze, występuje jasno przedstawiony podział. Zostały one zaliczone do kategorii odpady medyczne, farmaceutyczne, weterynaryjne i inne odpady.

Wybór firmy.

Wybierając najlepszą ofertę odbioru odpadów medycznych w Gliwicach warto wziąć pod uwagę doświadczenie danej firmy. Można przeanalizować także jej cennik.

Szybkie przetwarzanie odpadu.

Szybkie przetwarzanie odpadów polega na ich całkowitym unieszkodliwianiu w spalarni. Działanie to jest zgodne z obowiązującymi w Polsce rozporządzeniami. Dopuszczalne sposoby utylizacji reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 roku.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Urszula
Wiedziałem, że na jednym kontenerze na gruz się nie skończy na placu budowy. I nie miałem pojęcia, jaką firmę wybrać, żeby sprawnie poszło zebranie wszystkiego. Wpisałem co mam w WasteMaster i w parę dni wszystko było ogarnięte. Świetna aplikacja.
Dariusz
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Igor
Poniszczone kartony, stare książki i ozdoby świąteczne... Czego to ja nie znalazłam w domu przed przeprowadzką. Na szczęście mąż powiedział mi o aplikacji, z jakiej sam korzysta. Szybki opis, parę zdjęć i od razu wiemy, gdzie to zawieźć.
Maryna
Miałem dużo złomu stalowego z likwidacji starej fabryki. Szybko wyszukałem firmy zainteresowane takimi usługami. Nie tylko po wszystko przyjechali, ale jeszcze dostałem dobrą sumę.
Julianna
Nasza firma budowlana od d [...]