Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Gliwicach

Opłaty związane z aplikacją WasteMaster.

Dodając ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Gliwicach do aplikacji WasteMaster można to zrobić bezpłatnie. Klienci indywidualni robią to zawsze nieodpłatnie. Klienci biznesowi mogą natomiast dodawać oferty bezpłatnie albo zdecydować się na wersję płatną, 99 złotych miesięcznie.

Porównywanie cen w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster udostępniona jest możliwość porównania ze sobą cen z wielu skupów. Jest to praktyczne, ponieważ w punktach takich nie ma jednego, narzuconego cennika. W kilka minut użytkownicy mają możliwość wytypować najlepszą opcję na utylizację odpadów drewnianych w mieście Gliwice. Zauważą, że różnice w cenie zależą od ilości odpadów oraz ich wartości w branży odpadów.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gliwicach
Drewno budowlane
7000 kg
Drewno budowlane, deski, szaluki
Sieradz
Drewno budowlane
3000 kg
deski, szaluki, Drewno budowlane
Strzelce Opolskie
Drewno poprodukcyjne
8000 kg
Grodzisk Wielkopolski
Drewno pozostałe
6500 kg
Sosnowiec
Drewno zielone / kłącza
2500 kg
gałęzie, karpy, zrzyny, Drewno zielone / kłącza
Słupca
Drewno odpady wielkogabarytowe
2500 kg
Drewno odpady wielkogabarytowe, meble, zabudowy
Głogów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Gliwicach
Bytom
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE VERSO Sp. z o.o.
Chorzów
Suez Starol
Katowice
FHU DIABLO MARCIN UCHTO
Katowice
SYNERGIA POŁUDNIE SP. Z O.O. SP.K.
Siemianowice Śląskie
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Wodzisław Śląski
EUROPE PACKING SERVICE CENTER Sp. z o.o.
Gliwice
Inne, popularne kategorie odpadów

Który ze skupów dba o odpowiedni rozdział odpadów drewnianych w czasie recyklingu odpadów drewnianych w Gliwicach?

Skup odpadów to usługa oferowana przez firmy, jakie po recyklingu odpady przekazują do użytku przemysłowego. Firmy przekazują wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach, zajmując się skupem odpadów oraz sprzedażą produktów drzewnych.

Jak wyznaczany jest cennik za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Gliwice?

Cennik odpadów wyznaczany jest indywidualnie, natomiast można wyróżnić trzy główne grupy. Są to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania już po obróbce. O szczegółach informujemy w aplikacji WasteMaster.

Materiały niezaliczane do odpadu.

Do odpadów nie zalicza się wyrobów, w jakich drewno zmieszane jest z innego typu materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster podaje, co zalicza się do odpadów tej kategorii i gdzie takie skupy się znajdują.

Kategorie odpadu.

Podział odpadów obejmuje: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Są to odpady powstałe w wyniku przetwórstwa drewna, jakie możesz przeglądać w aplikacji WasteMaster.

Nadające się do skupu odpady.

Recykling odpadów drewnianych w Gliwicach obejmuje trociny i zrębki z tartaków. Skupowane są także: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo z rozbiórki obiektów.

Jakie materiały wykorzystuje się ponownie po procesie recyklingu odpadów drewnianych w mieście Gliwice?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Gliwice wykorzystuje między innymi ścinki i zrębki są powszechnie wykorzystywane. Są dobrym materiałem grzewczym, dekoracyjnym lub odżywczym. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą być też zastosowane w przemyśle meblarskim. Inne ich zastosowanie obejmuje rolnictwo. Tutaj sprawdzają się jako baza dla upraw rolniczych albo jako podściółka dla zwierząt.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gabriela
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Gracja
W naszym warsztacie mamy coraz więcej odpadów gumowych. Wiedziałem, że będę musiał znaleźć pośrednika, który się tym zajmie. Dlatego pomyślałem o aplikacji, o której powiedział mi kumpel i w ogóle tego nie żałuję. Mam już swojego pośrednika.
Tomasz
Budowa nowej siedziby firmy sprawiła, że nagromadziliśmy mnóstwo odpadów. Przyznam, że nie miałem pojęcia, gdzie je wywozić. Z pomocą aplikacji szybko znalazłem takie miejsca w okolicy. Jestem przekonany, że otrzymałem najlepsze rekomendacje.
Elżbieta
Przed zdecydowaniem się na konkretny skup złomu mogłam przejrzeć kilka ofert w pobliżu. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miejsca te są tak blisko mnie!
Dominik
Asystent Odpadowy, który p [...]