Odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie

Sprawdź oferty na swój odpad!

Odbiór odpadów komunalnych w Szczecinie

Jak pojmowana jest legalna utylizacja odpadów komunalnych w Szczecinie?

Zgodna z obowiązującym w Polsce prawem utylizacja odpadów komunalnych w mieście Szczecin obejmuje ich recykling bądź też całkowite zniszczenie. Proces ten realizowany jest zgodnie z wytycznymi Ministra Gospodarki. Ma to na celu ograniczenie ilości odpadów zalegających w miejscach ich składowania.

Podział odpadów.

Za odpady uznaje się wszelkiego typu odpady, które powstają, zarówno w firmach, jak i w gospodarstwach domowych. To odpady, które należy segregować, ponieważ zaniechanie tej czynności wiąże się z surowymi karami finansowymi.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Szczecinie
Baterie i akumulatory łącznie z bateriami i akumulatorami wymienionymi w 160601, 160602 lub 160603 oraz niesortowane baterie i akumulatory zawierające te baterie
9500 kg
Baterie i akumulatory łącznie z bateriami i akumulatorami wymienionymi w 160601, 160602 lub 160603 oraz niesortowane baterie i akumulatory zawierające te baterie
Tczew
Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 200127
9000 kg
Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 200127
Kluczbork
Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 200121 i 200123 zawierające niebezpieczne składniki)
8000 kg
Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 200121 i 200123 zawierające niebezpieczne składniki)
Leszno
Detergenty zawierające substancje niebezpieczne
4000 kg
Dąbrowa Górnicza
Metale
300 kg
Złocieniec
Odpady z targowisk
6500 kg
Odpady z targowisk
Gryfino
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów komunalnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady komunalne segregowane i gromadzone selektywnie w Szczecinie
Kostrzyn nad Odrą
AGRECO SERVICE Sp. z o.o.
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Swarzędz
FBSERWIS S.A.
Białe Błota
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SANITRANS Sp. z o.o.
Szczecin
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie podmioty odpowiadają za odbiór odpadów komunalnych w Szczecinie?

W Polsce działa bardzo dużo firm oferujących skuteczny, bezpieczny i terminowy odbiór odpadów komunalnych w Szczecinie. Przedsiębiorstwa te posiadają doświadczenie i przeszkolony zespół pracowników. Dysponują one specjalnymi pojazdami mechanicznymi, przeznaczonymi do wywozu odpadów.

Podział na kategorie.

Odpady dzielą się na kilka kategorii. Należy segregować je z podziałem na: bio-targowisko/gastronomia, zmieszane, gabaryty, zielone, papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, a także bio.

Jak wygląda odbiór odpadów komunalnych w mieście Szczecin przez przedsiębiorstwa?

Klienci biznesowi i indywidualni mogą zlecić odbiór odpadów komunalnych w Szczecinie wybranej firmie. Jest to przedsiębiorstwo, które posiada odpowiednie pojazdy mechaniczne. To śmieciarki jedno i wielokomorowe. Te drugie służą do wywozu posegregowanych już odpadów, co ułatwia ich późniejszą obróbkę.

Potrzeba segregacji odpadu.

Odpady wymagają segregacji. Działanie to przynosi wiele korzyści, ponieważ niektóre surowce i materiały mogą być poddawane procesowi dalszej obróbki w celu ich ponownego wykorzystania.

Dostarczanie odpadu.

Utylizacja odpadów komunalnych w Szczecinie wymaga, aby były one dostarczone w odpowiednie miejsce, przeznaczone do tego celu. Odpady te są zawożone do specjalnych instalacji, gdzie poddaje się je czyszczeniu, jak również procesom, mającym na celu ich recykling. Działania te są bardzo potrzebne, ponieważ dzięki nim, znacznie najwięcej odpadów może być ponownie użytych.

Cennik za umieszczenie oferty w aplikacji WasteMaster.

Osoby, które nie wiedzą, jakie są możliwości wystawienia oferty odpadów, mogą skorzystać z doskonałego rozwiązania, jakim jest nasza aplikacja internetowa WasteMaster. W łatwy sposób można przy jej pomocy umieścić ofertę odpadów. Pozwala to na znalezienie najlepszej firmy, świadczącej tego typu usługi.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Justyna
Od dawna prowadzę firmę transportową i widziałem, że gromadzimy dużo niepotrzebnych śmieci. Polecono mi te aplikacje i przyznaje, że teraz wreszcie na bieżąco mam porządek w biurze.
Beniamin
Nigdy nie myślałem, że w domu rodziców znajdę tyle zepsutego rtv i agd. Dlatego postanowiłem nie czekać i od razu z pomocą WasteMaster wszystko usunąć. Teraz wiem, że to była dobra decyzja, bo jeszcze na tym zarobiłem.
Oliwia
Wiedziałam, że z wywozu złomu skorzystam raczej jednorazowo i nie chciałam pobierać aplikacji na telefon. Mąż powiedział, że wcale nie muszę tego robić. I faktycznie, zamówiłam firmę z poziomu przeglądarki.
Kacper
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Romana
Wersja premium to wersja d [...]