Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Zabrzu

Skupy przeprowadzające utylizację.

Utylizacja odpadów gumowych w Zabrzu minimalizuje ryzyko dalszych zanieczyszczeń. W WasteMaster można sprawdzić, gdzie działają firmy odbierające odpady z tej kategorii. Firmy te zajmują się przetwarzaniem odpadów, a później odpowiadają za ich recykling. Uzyskany w jego roku granulat gumowy przekazują do dalszego zastosowania w przemyśle.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpad gumowy to wyrób powstały z gumy wulkanizacyjnej, jaki może okazać się szkodliwy dla środowiska. Guma z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek po utylizacji nabiera cech, pozwalających na jej dalsze użycie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zabrzu
Zużyte opony
800 kg
opony, Zużyte opony
Śrem
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4500 kg
Chełmża
Zużyte opony
500 kg
opony
Mogilno
Zużyte opony
1000 kg
Zużyte opony, opony
Pyrzyce
Odpady gumowe poamortyzacyjne
9500 kg
Świdwin
Odpady gumowe poamortyzacyjne
1500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Rzeszów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Zabrzu
Gliwice
PRINT-LINE JUSTYNA SZMIGIEL
Bytom
PPHU Martex Losa Michał
Chorzów
Suez Starol
Siemianowice Śląskie
BM RECYKLING Sp. z o.o.
Toszek
PRZEDSIĘBIORSTWO GUMITEX Sp. z o.o.
Żory
GUM RECYCLING Sp. z o.o.
Zabrze
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak bardzo różni się zakres cen za utylizację odpadów gumowych w mieście Zabrze?

Ceny za utylizację odpadów gumowych w Zabrzu są różne. Wahania w tym zakresie są spore, co można porównać w aplikacji WasteMaster. To, ile otrzyma się za odpady z gumy, zależy od kategorii oferowanych odpadów oraz ich ilości. Znaczenie ma także to, czy odpady będą odbierane od klienta.

Podział odpadu w aplikacji WasteMaster.

Odpady gumowe można podzielić na: zużyte opony, odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące utylizację odpadów prezentujemy w aplikacji WasteMaster.

Duże ilości odpadu.

Odpady gumowe w większej ilości należy przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Zabrzu. Usługę taką realizują firmy, które na początku odbierają niebezpieczne odpady, a później je przetwarzają, aby można je było dalej wykorzystać na rynku. Należy to zrobić, zwłaszcza gdy ma się duże ilości opon, ponieważ mogą one wywołać pożar.

Które firmy oferują utylizację odpadów gumowych w Zabrzu?

Wywozem odpadów zajmują się firmy oferujące taką usługę klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbierze odpadów, eksperci selekcjonują je i przetwarzają. Po recyklingu materiał nadaje się do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Czy na coś należy szczególnie zwrócić uwagę, kiedy szuka się firmy realizującej recykling odpadów gumowych w mieście Zabrze?

Interesuje Cię wywóz odpadów? Szczególną uwagę powinieneś skierować na: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, odbiór od klienta oraz użycie certyfikowanego sprzętu do recyklingu. Możesz to wszystko sprawdzić, porównując oferty kilku firm na recykling odpadów gumowych w mieście Zabrze, przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Cennik za usługę dodawania oferty.

Dodając ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster, nic nie zapłacisz, zarówno kiedy jesteś klientem biznesowym, jak i przedsiębiorcą. Jako przedsiębiorca możesz natomiast zdecydować się też na opcję płatną 99 złotych miesięcznie, aby mieć dostęp do większej liczby funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Pola
Na co dzień zajmuję się zarówno sprzedażą, jak i kupowaniem odpadów. Są to naprawdę różne odpady. Przed WasteMaster nawet nie spodziewałem się, że wszystko można będzie tak ułożyć i że od początku polepszą się moje relacje z kontrahentami.
Cezary
Niestety nie dopilnowałem w terminie obowiązku składowania odpadów. Wiedziałem, że będę musiał ponieść konsekwencje. W WasteMaster od razu sprawdziłem, ile będzie wynosić opłata produktowa. Ta aplikacje naprawdę się przydaje.
Aneta
Prowadzę serwis telefonów i laptopów. Praktycznie każdego dnia zbieram sporo podzespołów ze sprzętów. Cieszę się, że aplikacja pomogła mi znaleźć kontrahentów, którzy na korzystnych dla mnie warunkach terminowo wszystko utylizują.
Edyta
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Edmund
Klienci indywidualni zazwy [...]