Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Wałbrzychu

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Wałbrzychu to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpady gumowe to produkty z gumy, wykazujące szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Guma jest wyrobem wulkanizacyjnym, jaki otrzymuje się z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie tych odpadów niesie ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru. Natomiast po recyklingu guma może być zastosowana w wielu innych dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wałbrzychu
Zużyte opony
9500 kg
opony
Sopot
Odpady gumowe poprodukcyjne
2000 kg
Cieszyn
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
1000 kg
Milicz
Odpady gumowe poamortyzacyjne
7000 kg
Konstancin-Jeziorna
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3000 kg
Dębica
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3000 kg
Gliwice
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Wałbrzychu
Jaroszów
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wilków
PSF ENERGIA Sp. z o.o.
Wrocław
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Wrocław
KONSTANTY SPUREK EKO-MIX
Wilków
Janusz Szczęśniak EKO-SERWIS
Wałbrzych
Inne, popularne kategorie odpadów

Dlaczego cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Wałbrzych nie jest wszędzie taki sam?

Ceny odpadów różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na to, że każda firma ustala własne zasady wyceny za utylizację odpadów gumowych w Wałbrzychu, biorąc pod uwagę zakres współpracy. Cena zależy głównie od kategorii odpadów oraz ilości, jaką klient chce sprzedać. Na korzystniejsze rozwiązania mogą liczyć klienci, którzy z daną firmą współpracują od dawna. Informacje o tym zamieszczone są w WasteMaster.

Specyfika odpadu.

Odpady gumowe w aplikacji WasteMaster podzieliliśmy na kilka mniejszych grup. Są to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę. Możesz szybko znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów z wybranej grupy odpadów.

Pozbycie się odpadu.

Odpady gumowe mogą być niebezpieczne dla środowiska, wobec czego należy je przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Wałbrzychu. Firmy tym się zajmujące oferują odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Nowoczesne sposoby utylizacji pozwalają doskonale wykorzystać pozyskane granulaty gumowe. Listę firm z tej kategorii podajemy w WasteMaster.

Gdzie znajdę firmy oferujące utylizację odpadów gumowych w Wałbrzychu?

Firmy zajmujące się utylizacją odpadów to takie, które mają do tego stosowne uprawnienia. Odbierają one odpady z domu lub z zakładu pracy, selekcjonują je i przetwarzają. Recykling odbywa się z zastosowaniem maszyn sprawnych, bezpiecznych dla otoczenia i gwarantujących otrzymanie wysokiej jakości surowca.

Czym kierować się przy wyborze oferty za recykling odpadów gumowych w mieście Wałbrzych?

Wybierając ofertę za recykling odpadów gumowych w mieście Wałbrzych w aplikacji WasteMaster warto sugerować się tym, jaki rodzaj odpadów jest skupowany. Warto też zwrócić uwagę na to, jaka cena oferowana jest za odpady oraz czy realizowany jest przez firmę odbiór odpadów. Można też sprawdzić, czy do utylizacji używany jest nowoczesny sprzęt.

Opłata za ofertę w aplikacji WasteMaster.

Do aplikacji WasteMaster oferty dodaje się bezpłatnie. Dotyczy to również ogłoszeń na zużyte opony. Darmowe usługi dostępne są dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji płatnej. Jest to koszt 99 złotych każdego miesiąca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Eugeniusz
Jestem przekonany, że aplikacja przysłuży się integracji rynku odpadowego w Polsce. Już teraz widać, że z jej pomocą nawiązuje się coraz więcej relacji.
Tytus
Prowadzę jednoosobową firmę sprzątającą. Zbieram w trakcie pracy bardzo wiele śmieci od klientów. Po pracy klikam w WasteMaster i wiem, że w parę minut nie będę musiała martwić się o to, kto i kiedy odbierze odpady.
Sergiusz
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Waldemar
Zależało mi na zakupie dużych ilości złomu stalowego zanieczyszczonego dowolnymi odpadami. Nikt w okolicy nie mógł mi pomóc. Skorzystałem z aplikacji i od razu wiedziałem, gdzie się skierować, by dostać to na czym mi zależy.
Marzena
Skupuję sprzęt elektronicz [...]