Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Wągrowcu

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Wągrowcu jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Odpady powstałe z procesu wulkanizacyjnego.

Odpady gumowe to niebezpieczne dla środowiska wyroby, powstałe z gumy. Jest ona produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z jego innych domieszek. Odpadów z tej kategorii nie zbiera się, ponieważ mogą rozniecić pożar. Po utylizacji guma znajduje natomiast wszechstronne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wągrowcu
Odpady gumowe poamortyzacyjne
6500 kg
Opole
Odpady gumowe poprodukcyjne
5000 kg
Drawsko Pomorskie
Odpady gumowe poamortyzacyjne
2000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Miechów
Odpady gumowe poamortyzacyjne
3000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Mielec
Zużyte opony
6000 kg
opony
Dobre Miasto
Odpady gumowe poprodukcyjne
3000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Limanowa
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Wągrowcu
Owińska
POGOTOWIE ODPADOWE Sp. z o.o.
Paterek
EUROBAC Sp. z o.o.
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Wągrowiec
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak bardzo różni się zakres cen za utylizację odpadów gumowych w mieście Wągrowiec?

Ceny za utylizację odpadów gumowych w Wągrowcu są różne. Wahania w tym zakresie są spore, co można porównać w aplikacji WasteMaster. To, ile otrzyma się za odpady z gumy, zależy od kategorii oferowanych odpadów oraz ich ilości. Znaczenie ma także to, czy odpady będą odbierane od klienta.

Specyfika odpadu.

Odpady gumowe w aplikacji WasteMaster podzieliliśmy na kilka mniejszych grup. Są to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę. Możesz szybko znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów z wybranej grupy odpadów.

Skup odpadu.

Odpady gumowe możesz oddać do recyklingu odpadów gumowych w Wągrowcu. Za pośrednictwem aplikacji udostępniamy firmy, do jakich możesz się zgłosić. Najpierw odpady zostaną odebrane, a następnie zostaną poddane recyklingowi. Z uwagi na to, że są to odpady niebezpieczne, zastosowane zostaną nowoczesne metody.

Gdzie można przeprowadzić utylizację odpadów gumowych w Wągrowcu?

Utylizacja odpadów odbywa się w firmach oferujących usługi klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbiorze odpadów przedsiębiorstwa sortują je i przetwarzają. Wykorzystują do tego nowoczesny sprzęt. Są to maszyny przyjazne środowisku, umożliwiające pozyskanie cennych surowców.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Wągrowiec?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Wągrowiec, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Cennik za usługę dodawania oferty.

Dodając ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster, nic nie zapłacisz, zarówno kiedy jesteś klientem biznesowym, jak i przedsiębiorcą. Jako przedsiębiorca możesz natomiast zdecydować się też na opcję płatną 99 złotych miesięcznie, aby mieć dostęp do większej liczby funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Michał
Każdy chyba wie, jak ważne jest to, żeby na bieżąco pozbywać się złomu. Odkąd korzystam z WasteMaster doceniłem wszystkie funkcje i teraz ani w firmie ani w domu nie mam niepotrzebnych śmieci.
Szymon
Bardzo często klienci dla któryh robiłem remonty pytali mnie o to gdzie mogą wywozić odpady. Nie zawsze się w tym orientowałem. Teraz nie tylko sam korzystam z WasteMaster, ale przekonuje klientów do aplikacji.
Klara
Skup używanych części samochodowych to nasza specjalizacja od 20 lat. Chcieliśmy jakoś odświeżyć swój wizerunek na rynku i dzięki WM nam się to udało. Wiedzieliśmy jak wypunktować plusy i zwrucilismy uwagę klientów.
Przemysław
Gospodarujemy odpady nie tylko je skupując, ale też często proponując bezpłatną utylizację. WasteMaster to aplikacja jaka w dużym stopniu nam to ułatwiła. Teraz klienci wiedzą, z czym się do nas zgłaszać i czy otrzymają za coś pieniądze czy nie.
Patryk
Skup złomu elektronicznego [...]