Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Świnoujściu

Firmy przeprowadzające utylizację.

W bazie WasteMaster można znaleźć firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Świnoujściu, poprzedzoną wcześniejszym odbiorem odpadów z tej kategorii. Po przetworzeniu otrzyma się granulat gumowy, znany z wszechstronnego wykorzystania w przemyśle. Dlatego taki recykling jest zalecany, ponieważ zmniejsza poziom zanieczyszczenia środowiska.

Odpady niebezpieczne dla środowiska.

Do odpadów gumowych zaliczają się wyroby gumowe, często niebezpieczne dla środowiska. Są to produkty wulkanizacyjne, powodujące ryzyko powstania pożaru w przypadku długiego składowania. To efekt tego, że guma otrzymywana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z dowolnych jego domieszek. Dopiero po recyklingu guma ma właściwości pozwalające na jej dowolne wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świnoujściu
Zużyte opony
6000 kg
opony
Zalasewo
Zużyte opony
1000 kg
opony, Zużyte opony
Nysa
Odpady gumowe poprodukcyjne
9500 kg
Strzelce Krajeńskie
Odpady gumowe poprodukcyjne
8500 kg
Piastów
Odpady gumowe poamortyzacyjne
3000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Międzychód
Odpady gumowe poprodukcyjne
7000 kg
Lubawa
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Świnoujściu
Szczecin
PHU EKO-MARMAX MARCIN MARKIEWICZ
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Strzelce Krajeńskie
J&B AUTO SERWIS RECYKLING JACEK I BOŻENA CHMIELINA Sp.J.
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Skwierzyna
Szymon Giejbo-G-EKO Gospodarka Odpadami
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Świnoujście
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Świnoujście jest stały?

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji WasteMaster, to możesz sprawdzać, jak kształtują się ceny za utylizację odpadów gumowych w Świnoujściu i rozeznać się, od czego one zależą. Zmienność cen dyktowana jest rodzajem odpadów oraz ich ilością. Bierze się również pod uwagę: odbiór od klienta, zakres współpracy i czas jej trwania.

Kategorie odpadu w aplikacji.

Jako że pojęcie odpadów gumowych jest szerokie, postanowiliśmy w WasteMaster podzielić te odpady na kategorie. Są nimi: wyeksploatowane opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. Dzięki temu łatwiej znajdziesz firmę, jaka zajmuje się skupem odpadów.

Szkodliwość odpadu.

Odpady gumowe to odpady często szkodliwe dla środowiska. Dlatego tak ważne jest to, aby przekazać je do firmy zajmującej się usługą recyklingu odpadów gumowych w Świnoujściu. Przedsiębiorstwa takie zajmują się odbiorem odpadów i ich przetwarzaniem. Nowoczesne metody recyklingu pozwalają efektywnie wykorzystać uzyskane granulaty gumowe. Firmy znajdziesz w naszej aplikacji.

Gdzie prowadzi się utylizację odpadów gumowych w Świnoujściu?

Odpady skupowane są w firmach oferujących usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Przedsiębiorstwa takie odbierają odpady gumowe od klientów, a później je przetwarzają, używając nowoczesnych maszyn. Są to sprzęty bezpieczne dla otoczenia i umożliwiające uzyskanie cennych materiałów dla przemysłu.

Jak wybrać najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Świnoujście?

Wybierając najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Świnoujście, warto sugerować się porównaniami z aplikacji WasteMaster. Trzeba sprawdzić, jaki rodzaj odpadów jest skupowany oraz jaka cena oferowana jest za odpady. Dobrze będzie też sprawdzić, czy firma odbiera odpady od klientów i jakich maszyn używa do recyklingu.

Opłata za ofertę w aplikacji WasteMaster.

Do aplikacji WasteMaster oferty dodaje się bezpłatnie. Dotyczy to również ogłoszeń na zużyte opony. Darmowe usługi dostępne są dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji płatnej. Jest to koszt 99 złotych każdego miesiąca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Ada
Od dawna prowadzę firmę transportową i widziałem, że gromadzimy dużo niepotrzebnych śmieci. Polecono mi te aplikacje i przyznaje, że teraz wreszcie na bieżąco mam porządek w biurze.
Aleksandra
Transport odpadów to główna oś naszej działalności. Mamy 10 samochodów ciężarowych z kontenerami. Jako nieliczni w regionie posiadamy też samochody samozaładowcze. W WasteMaster wyszukujemy jeszcze więcej klientów od których odbieramy złom.
Gertruda
W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!
Bogusław
Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.
Aleksander
To niesamowite, ale korzys [...]