Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Świebodzicach

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Świebodzicach jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Odpady szkodliwe dla otoczenia.

Znakiem rozpoznawczym odpadów gumowych jest to, że są to produkty powstałe z gumy wulkanizacyjnej. Niosą ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru, dlatego uważa się je za szkodliwe dla otoczenia. Guma wykonana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek. Dlatego po utylizacji można ją ponownie zastosować w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świebodzicach
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
10000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Kutno
Odpady gumowe poprodukcyjne
4000 kg
Międzyrzecz
Odpady gumowe poprodukcyjne
9000 kg
Trzebnica
Zużyte opony
3500 kg
opony
Bytów
Odpady gumowe poprodukcyjne
3000 kg
Wieliczka
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Łańcut
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Świebodzicach
Jaroszów
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wilków
PSF ENERGIA Sp. z o.o.
Wrocław
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wrocław
KONSTANTY SPUREK EKO-MIX
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Wilków
Janusz Szczęśniak EKO-SERWIS
Świebodzice
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Świebodzice?

Cennik odpadów nie jest jednolity. Finalna wycena za utylizację odpadów gumowych w Świebodzicach zależy od całego zakresu współpracy i obejmuje czynniki takie jak: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. Poznać dokładną cenę możesz w aplikacji WasteMaster.

Podział odpadu.

Odpady gumowe jako wyroby zrobione z gumy można podzielić na: zużyte opony - osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Poza tym można też wyróżnić odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Firmy realizujące odbiór odpadów są zaprezentowane w aplikacji WasteMaster.

Odpady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe są odpadami szkodliwymi dla środowiska. Dlatego należy je oddać do firm realizujących usługę recyklinu odpadów gumowych w Świebodzicach. Po odbiorze takich odpadów firma zajmie się ich recyklingiem. Wykorzystywane są do tego nowoczesne metody, dzięki jakim odpady takie można dalej wykorzystywać.

Jakie firmy oferując utylizacją odpadów gumowych w Świebodzicach?

Za utylizację odpadów odpowiadają renomowane firmy, spełniające restrykcyjne normy. Zajmują się one odbiorem odpadów z gumy oraz ich recyklingowaniem. Podczas recyklingu w takim zakładzie używane są maszyny mające za zadanie pozyskać jak najwięcej surowca nadającego się do dalszego wykorzystania. Do firm mogą zgłaszać się klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

Jak szybko wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Świebodzice?

Jeśli chcesz szybko wybrać firmę, oferuje recykling odpadów gumowych w mieście Świebodzice, to powinieneś zwrócić uwagę na: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, czy oferowany jest odbiór odpadów od klienta oraz czy używany jest bezpieczny sprzęt do przetwarzania surowców. Zrobisz to z pomocą aplikacji WasteMaster.

Kosz oferty.

Jeśli do aplikacji WasteMaster dodajesz ofertę zużytych opon jako klient indywidualny, możesz to zrobić bezpłatnie. Jeśli zaś robisz to jako klient biznesowy, masz dwie opcje. Możesz wybrać pakiet darmowy albo pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie. Wtedy możesz bardziej wypromować swoją ofertę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Leszek
W ogóle nie orientowałem się w aktualnych cenach złomu, a w fabryce mieliśmy go coraz więcej. Pracownicy dowiedzieli się o aplikacji WasteMaster i sprawdzili, czego możemy zażądać za konkretne surowce. Sporo firm odezwało się też do nas.
Balbina
Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!
Oliwia
Sprzedawałem nie raz części z samochodów i wielokrotnie spotkałem się z naciąganymi cenami. Nie chcę być stratny. Dlatego zaczynam szukać nowych kontrahentów w apce. Koledzy z innych warsztatów polecali i skorzystam z ich porad.
Aleksandra
Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!
Manuela
Słyszałam, że WasteMaster [...]