Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Sochaczewie

Lokalizacja skupów odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Sochaczewie jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy, które możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Przedsiębiorstwa takie przetwarzają odpady, realizują recykling, a uzyskany granulat gumowy przekazują firmom, które zrobią z niego odpowiedni użytek.

Opady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe to wyroby gumowe, wykazujące szkodliwość dla środowiska naturalnego. Tego typu wulkanizacyjne wyroby nie mogą być długo składowane, z uwagi na niebezpieczeństwo pojawienia się pożaru. Guma pozyskiwana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych domieszek. Po recyklingu wykazuje właściwości pozwalające na jej dalsze wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Sochaczewie
Odpady gumowe poamortyzacyjne
8500 kg
Czechowice-Dziedzice
Odpady gumowe poprodukcyjne
4000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Krzeszowice
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
2500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Kiełczów
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Krosno Odrzańskie
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8500 kg
Puławy
Odpady gumowe poamortyzacyjne
8500 kg
Kraśnik
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Sochaczewie
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Sochaczew
Inne, popularne kategorie odpadów

Dlaczego cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Sochaczew nie jest wszędzie taki sam?

Ceny odpadów różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na to, że każda firma ustala własne zasady wyceny za utylizację odpadów gumowych w Sochaczewie, biorąc pod uwagę zakres współpracy. Cena zależy głównie od kategorii odpadów oraz ilości, jaką klient chce sprzedać. Na korzystniejsze rozwiązania mogą liczyć klienci, którzy z daną firmą współpracują od dawna. Informacje o tym zamieszczone są w WasteMaster.

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Pozbycie się odpadu.

Odpady gumowe mogą być niebezpieczne dla środowiska, wobec czego należy je przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Sochaczewie. Firmy tym się zajmujące oferują odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Nowoczesne sposoby utylizacji pozwalają doskonale wykorzystać pozyskane granulaty gumowe. Listę firm z tej kategorii podajemy w WasteMaster.

Gdzie znajdę firmy oferujące utylizację odpadów gumowych w Sochaczewie?

Firmy zajmujące się utylizacją odpadów to takie, które mają do tego stosowne uprawnienia. Odbierają one odpady z domu lub z zakładu pracy, selekcjonują je i przetwarzają. Recykling odbywa się z zastosowaniem maszyn sprawnych, bezpiecznych dla otoczenia i gwarantujących otrzymanie wysokiej jakości surowca.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Sochaczew?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Sochaczew. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Oplata za ofertę.

Masz zamiar dodać ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster i zastanawiasz się, ile za to zapłacisz? Możesz to zrobić darmowo. Takie rozwiązanie dotyczy zarówno klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Przedsiębiorcy mogą też płacić 99 złotych miesięcznie, by móc bardziej promować swoje ogłoszenia.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jacek
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Ernest
Nie jestem zbyt dobry w nowinkach technologicznych, jednak prosta obsługa tej aplikacji sprawiła, że naprawdę przekonałem się do skorzystania z nowych rozwiązań technicznych.
Kinga
Odziedziczyłam po rodzicach działkę rekreacyjną. Była zaniedbana i było na niej mnóstwo złomu: metale, papier, gruz, plastik i różne niezidentyfikowane cuda. Nie miałam pojęcia jak się za to zabrać aż do włączenia WasteMaster. Teraz już jest czysto!
Gustaw
Jesteśmy dużą fabryką i na co dzień produkujemy mnóstwo odpadów. Wiedzieliśmy, że prędzej, czy później będziemy musieli coś zrobić z elektrośmieciami. Z pomocą aplikacji wiemy, gdzie się zgłaszać.
Wiktor
Zachęcam do wersji premium [...]