Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Rumi

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Rumi jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Charakterystyka odpadu powstałego z procesu wulkanizacyjnego.

Odpadami gumowymi nazywamy niebezpieczne dla środowiska wyroby, jakie powstały z gumy. Jako produkt wulkanizacyjny, otrzymywany z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z jego innych domieszek, guma nie powinna być składowana. Nie można ryzykować powstania pożarów. Po poddaniu jej recyklingowi, materiał można wykorzystać w wielu dziedzinach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Rumi
Odpady gumowe poamortyzacyjne
6000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Starogard Gdański
Odpady gumowe poprodukcyjne
5000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Myślibórz
Odpady gumowe poamortyzacyjne
8500 kg
Puck
Odpady gumowe poamortyzacyjne
1500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Maków Mazowiecki
Odpady gumowe poprodukcyjne
1500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Niepołomice
Odpady gumowe poprodukcyjne
10000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Sulejówek
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Rumi
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Bydgoszcz
PW ROBAC Krzysztof Boniecki
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Rumia
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są różnice w cenach za utylizację odpadów gumowych w mieście Rumia?

Często ceny bardzo różnią się między sobą. Firmy zajmujące się taką usługą ustalają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Rumi. Pod uwagę biorą między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić, jak opłacalny jest zakres współpracy.

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Odpady niebezpieczne dla otoczenia

Groźne dla otoczenia odpady gumowe można przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Rumi. W WasteMaster znajduje się lista firm oferujących odbiór odpadów i ich recykling. Wybrane sposoby utylizacji pozwolą na dalsze używanie materiałów z gumy w przemyśle.

Jakie firmy oferując utylizacją odpadów gumowych w Rumi?

Za utylizację odpadów odpowiadają renomowane firmy, spełniające restrykcyjne normy. Zajmują się one odbiorem odpadów z gumy oraz ich recyklingowaniem. Podczas recyklingu w takim zakładzie używane są maszyny mające za zadanie pozyskać jak najwięcej surowca nadającego się do dalszego wykorzystania. Do firm mogą zgłaszać się klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Rumia?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Rumia, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster oferty można dodawać bezpłatnie. Jeśli więc masz zużyte opony, to ogłoszenie dodasz nieodpłatnie. Taka usługa dostępna jest dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z opcji płatnej, 99 złotych comiesięcznie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Anastazja
Najlepsza apka na świecie! Funkcje, design, szybkość ładowania. To naprawdę wyszło znakomicie! Polecam bardzo wsyztskim z branży.
Eryk
W końcu mam kontakt z firmami, które chcą negocjować ceny złomu. Bardzo to sobie cenię, ponieważ mam wgląd do kilku ofert i zawsze dostaję taką cenę, na jakiej mi zależy.
Władysława
Zepsuł nam się telewizor i pralka w tym samym czasie. WasteMaster? Nie wiedziałem, co to, kiedy żona wspomniała. Dodałem zdjęcia sprzętu i od razu wyskoczyło mi miejsce, do jakiego zawieźć stare rtv. Pełen komfort!
Justyn
600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!
Agata
Aplikację polecam absolutn [...]