Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Prudniku

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Prudniku to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Odpady niebezpieczne dla środowiska.

Do odpadów gumowych zaliczają się wyroby gumowe, często niebezpieczne dla środowiska. Są to produkty wulkanizacyjne, powodujące ryzyko powstania pożaru w przypadku długiego składowania. To efekt tego, że guma otrzymywana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z dowolnych jego domieszek. Dopiero po recyklingu guma ma właściwości pozwalające na jej dowolne wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Prudniku
Odpady gumowe poprodukcyjne
2500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Luboń
Odpady gumowe poamortyzacyjne
5000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Bytów
Zużyte opony
2500 kg
opony
Bytom
Odpady gumowe poprodukcyjne
700 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Bochnia
Odpady gumowe poprodukcyjne
1500 kg
Szprotawa
Odpady gumowe poprodukcyjne
4500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Libiąż
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Prudniku
Opole
INTEREKO Sp. z o.o.
Toszek
PRZEDSIĘBIORSTWO GUMITEX Sp. z o.o.
Gliwice
PRINT-LINE JUSTYNA SZMIGIEL
Żory
GUM RECYCLING Sp. z o.o.
Wilków
Janusz Szczęśniak EKO-SERWIS
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Prudnik
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie poznać ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Prudnik?

Nie ma jednej ceny za utylizację odpadów gumowych w Prudniku. Każda z firm tym się zajmujących ustala własny cennik. Ceny uzależnione są od czynników takich jak: ilość oferowanych odpadów zrobionych z gumy, rodzaj odpadu, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, obejmujący na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub jego zakładu pracy. Ceny podajemy w WasteMaster.

Podział odpadu.

Odpady gumowe jako wyroby zrobione z gumy można podzielić na: zużyte opony - osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Poza tym można też wyróżnić odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Firmy realizujące odbiór odpadów są zaprezentowane w aplikacji WasteMaster.

Duże ilości odpadu.

Odpady gumowe w większej ilości należy przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Prudniku. Usługę taką realizują firmy, które na początku odbierają niebezpieczne odpady, a później je przetwarzają, aby można je było dalej wykorzystać na rynku. Należy to zrobić, zwłaszcza gdy ma się duże ilości opon, ponieważ mogą one wywołać pożar.

Jakie firmy oferując utylizacją odpadów gumowych w Prudniku?

Za utylizację odpadów odpowiadają renomowane firmy, spełniające restrykcyjne normy. Zajmują się one odbiorem odpadów z gumy oraz ich recyklingowaniem. Podczas recyklingu w takim zakładzie używane są maszyny mające za zadanie pozyskać jak najwięcej surowca nadającego się do dalszego wykorzystania. Do firm mogą zgłaszać się klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

Jak dokonać najlepszego wyboru firmy ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Prudnik?

Skupem odpadów zajmuje się wiele firm. Przy pomocy aplikacji WasteMaster możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwa oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Prudnik. Wystarczy, że zasugerujesz się takimi czynnikami jak: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację.

Koszt dodawania ofert w aplikacji.

Jeśli do aplikacji WasteMaster chcesz dodać ofertę zużytych opon, możesz to zrobić nieodpłatnie, kiedy jesteś klientem prywatnym, jak i przedsiębiorcą. Dodatkowo jako klient biznesowy możesz zdecydować się na pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie, aby mieć większe szanse na wypromowanie własnej oferty.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Marcel
Skupujemy auta na Śląsku. Są to auta w różnym stanie i wiemy, że klienci mają różne oczekiwania. Teraz to, na czym im zależy mogą zaznaczyć w WasteMaster i o wiele szybciej finalizujemy transakcję.
Maryla
Szef oczekiwał ode mnie optymalizacji gospodarką odpadami w naszej fabryce. Wiem, że rynek w regionie jest spory i znam doskonale zapotrzebowanie firmy. Bałam się, że nie dam rady. I wtedy pojawił się WasteMaster. Już wiem, że zadanie wykonam perfekcyjnie.
Kaja
Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.
Fryderyk
Jako niezbyt duży skup złomu poszerzamy ofertę i zdajemy sobie sprawę, że na początku trudno jest dotrzeć do klientów. Zgłosiliśmy się do WasteMaster i czujemy się spokojniejsi o kontrahentów. Zgłaszają się też do nas osoby prywatne.
Lesław
Sprzedawałem nie raz częśc [...]