Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Piotrkowie Trybunalskim

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Piotrkowie Trybunalskim to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Odpady niebezpieczne dla środowiska.

Do odpadów gumowych zaliczają się wyroby gumowe, często niebezpieczne dla środowiska. Są to produkty wulkanizacyjne, powodujące ryzyko powstania pożaru w przypadku długiego składowania. To efekt tego, że guma otrzymywana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z dowolnych jego domieszek. Dopiero po recyklingu guma ma właściwości pozwalające na jej dowolne wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Piotrkowie Trybunalskim
Odpady gumowe poamortyzacyjne
4500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Lubartów
Zużyte opony
7000 kg
Zużyte opony, opony
Brzesko
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Plewiska
Zużyte opony
9000 kg
opony
Konin
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
5000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Niepołomice
Zużyte opony
4000 kg
Zużyte opony, opony
Bytów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Piotrkowie Trybunalskim
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Fałków
POLSKIE ODPADY KOMUNALNE Sp. z o.o.
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Piotrków Trybunalski
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Piotrków Trybunalski jest dla wszystkich firm taki sam?

Nie, cennik odpadów jest różny. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych w Piotrkowie Trybunalskim, które zależą od kategorii odpadów, a także ich ilości. Wpływ na cenę ma również to, czy odpady będą odbierane od klienta, czy klient je przywiezie. Zakres współpracy to główny czynnik wpływający na cenę, o czym można się dowiedzieć z aplikacji WasteMaster.

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Odpady niebezpieczne dla otoczenia

Groźne dla otoczenia odpady gumowe można przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Piotrkowie Trybunalskim. W WasteMaster znajduje się lista firm oferujących odbiór odpadów i ich recykling. Wybrane sposoby utylizacji pozwolą na dalsze używanie materiałów z gumy w przemyśle.

Kto przeprowadza utylizację odpadów gumowych w Piotrkowie Trybunalskim?

Skupem odpadów zajmują się firmy oferujące swoje usługi klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Odbiór odpadów, ich sortowanie i przetwarzanie realizowane są w takich miejscach zgodnie z przyjętymi normami. Do recyklingu stosowany jest nowoczesny sprzęt, bezpieczny dla środowiska i gwarantujący dużą wartość pozyskanego surowca.

Jak wybrać najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Piotrków Trybunalski?

Wybierając najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Piotrków Trybunalski, warto sugerować się porównaniami z aplikacji WasteMaster. Trzeba sprawdzić, jaki rodzaj odpadów jest skupowany oraz jaka cena oferowana jest za odpady. Dobrze będzie też sprawdzić, czy firma odbiera odpady od klientów i jakich maszyn używa do recyklingu.

Cennik za usługę dodawania oferty.

Dodając ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster, nic nie zapłacisz, zarówno kiedy jesteś klientem biznesowym, jak i przedsiębiorcą. Jako przedsiębiorca możesz natomiast zdecydować się też na opcję płatną 99 złotych miesięcznie, aby mieć dostęp do większej liczby funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sława
Jestem przekonany, że aplikacja przysłuży się integracji rynku odpadowego w Polsce. Już teraz widać, że z jej pomocą nawiązuje się coraz więcej relacji.
Bohdan
Produkujemy rajstopy i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie ścinki.
Karina
Cieszę się, że mam aż trzy możliwości odrzucania ofert zakupu. Dzięki temu mogę sprzedawać odpady po cenie najkorzystniejszej dla mnie.
Lucyna
Nie miałam pojęcia, jak posegregować śmieci z placu budowy. A robotnicy zostawili ich dużo. Na szczęście, w WasteMaster mogłam wszystko pogrupować.
Zdzisława
Miałem na sprzedaż sporo k [...]