Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Pabianicach

Lokalizacja skupów odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Pabianicach jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy, które możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Przedsiębiorstwa takie przetwarzają odpady, realizują recykling, a uzyskany granulat gumowy przekazują firmom, które zrobią z niego odpowiedni użytek.

Kategoria odpadu.

Kategoria odpady gumowe obejmuje odpady, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Guma jest produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie takich odpadów nie jest rozsądne, ze względu na ryzyko wzniecenia pożaru. Po recyklingu guma może być natomiast wykorzystana w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Pabianicach
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7500 kg
Sochaczew
Zużyte opony
5500 kg
opony, Zużyte opony
Czeladź
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
6000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Gołdap
Zużyte opony
1000 kg
opony
Zduńska Wola
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7500 kg
Rypin
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Białogard
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Pabianicach
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Łódź
ENVIRONMENTAL SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.
Kraków
Wytwarzający nr 1 S.A.
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Pabianice
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Pabianice jest stały?

Nie ma odgórnie wyznaczonej ceny za utylizowanie odpadów gumowych w Pabianicach. Firmy mają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Pabianicach. Na cenę składają się: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, czyli na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Dlatego warto porównać kilka ofert w aplikacji.

Podział odpadu w aplikacji WasteMaster.

Odpady gumowe można podzielić na: zużyte opony, odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące utylizację odpadów prezentujemy w aplikacji WasteMaster.

Szkodliwość odpadu.

Odpady gumowe to odpady często szkodliwe dla środowiska. Dlatego tak ważne jest to, aby przekazać je do firmy zajmującej się usługą recyklingu odpadów gumowych w Pabianicach. Przedsiębiorstwa takie zajmują się odbiorem odpadów i ich przetwarzaniem. Nowoczesne metody recyklingu pozwalają efektywnie wykorzystać uzyskane granulaty gumowe. Firmy znajdziesz w naszej aplikacji.

Jakie przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów gumowych w Pabianicach?

Odpady gumowe trafiają do wykwalifikowanych przedsiębiorstw, zajmujących się odbiorem, selekcją odpadów i ich recyklingiem. Oferta wystosowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Materiał po recyklingu można nadal wykorzystywać, gdyż zostaje zutylizowany w nowoczesnych maszynach.

Czy na coś należy szczególnie zwrócić uwagę, kiedy szuka się firmy realizującej recykling odpadów gumowych w mieście Pabianice?

Interesuje Cię wywóz odpadów? Szczególną uwagę powinieneś skierować na: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, odbiór od klienta oraz użycie certyfikowanego sprzętu do recyklingu. Możesz to wszystko sprawdzić, porównując oferty kilku firm na recykling odpadów gumowych w mieście Pabianice, przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Koszt dodawania ofert w aplikacji.

Jeśli do aplikacji WasteMaster chcesz dodać ofertę zużytych opon, możesz to zrobić nieodpłatnie, kiedy jesteś klientem prywatnym, jak i przedsiębiorcą. Dodatkowo jako klient biznesowy możesz zdecydować się na pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie, aby mieć większe szanse na wypromowanie własnej oferty.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lesław
Mam duży garaż, dlatego nigdy nie wyrzucałem starych opon. Nie przeszkadzały mi. Jednak zmieniamy miejsce zamieszkania i wiem, że to czas na porządki. Kumpel polecił mi apliakcje WasteMaster i od razu znalazłem skup opon w okolicy.
Edmund
Bardzo zależało mi na tym, żeby złom z terenu mojego zakładu firmy zajmujące się skupem odbierały same. Teraz nawet gdy nagromadzimy prawie tonę, to nie ma z tym problemu. Złomowiska same zgłaszają się przez aplikację.
Klaudyna
W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!
Sara
Najlepsza apka na świecie! Funkcje, design, szybkość ładowania. To naprawdę wyszło znakomicie! Polecam bardzo wsyztskim z branży.
Klaudia
Podzielenie wszystkiego na [...]