Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Opocznie

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Opocznie jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Kategoria odpadu.

Kategoria odpady gumowe obejmuje odpady, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Guma jest produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie takich odpadów nie jest rozsądne, ze względu na ryzyko wzniecenia pożaru. Po recyklingu guma może być natomiast wykorzystana w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Opocznie
Zużyte opony
8000 kg
opony
Międzychód
Odpady gumowe poprodukcyjne
2500 kg
Brzeszcze
Zużyte opony
9500 kg
opony
Brodnica
Zużyte opony
4000 kg
opony
Braniewo
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4000 kg
Strzelin
Zużyte opony
3500 kg
opony
Warszawa
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Opocznie
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Fałków
POLSKIE ODPADY KOMUNALNE Sp. z o.o.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Opoczno
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są różnice w cenach za utylizację odpadów gumowych w mieście Opoczno?

Często ceny bardzo różnią się między sobą. Firmy zajmujące się taką usługą ustalają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Opocznie. Pod uwagę biorą między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić, jak opłacalny jest zakres współpracy.

Odpad- rodzaje.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie możesz znaleźć w WasteMaster to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę.

Przekazanie odpadu.

Niebezpieczne dla otoczenia odpady gumowe możesz przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Opocznie. Znajdziesz w WasteMaster firmę oferującą odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Zaprezentowane sposoby utylizacji pozwalają na dalsze wykorzystanie materiałów z gumy w wielu dziedzinach przemysłu.

Jakie przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów gumowych w Opocznie?

Odpady gumowe trafiają do wykwalifikowanych przedsiębiorstw, zajmujących się odbiorem, selekcją odpadów i ich recyklingiem. Oferta wystosowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Materiał po recyklingu można nadal wykorzystywać, gdyż zostaje zutylizowany w nowoczesnych maszynach.

Czym kierować się przy wyborze oferty za recykling odpadów gumowych w mieście Opoczno?

Wybierając ofertę za recykling odpadów gumowych w mieście Opoczno w aplikacji WasteMaster warto sugerować się tym, jaki rodzaj odpadów jest skupowany. Warto też zwrócić uwagę na to, jaka cena oferowana jest za odpady oraz czy realizowany jest przez firmę odbiór odpadów. Można też sprawdzić, czy do utylizacji używany jest nowoczesny sprzęt.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster oferty można dodawać bezpłatnie. Jeśli więc masz zużyte opony, to ogłoszenie dodasz nieodpłatnie. Taka usługa dostępna jest dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z opcji płatnej, 99 złotych comiesięcznie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mikołaj
Dostęp do rynku recyklerów miałem do tej pory ograniczony. Odkąd korzystam z aplikacji wiele się zmieniło. Poznaję szybko nowe firmy i przedkładam interesujące oferty. Nie mam złudzeń: to zasługa Waste Master.
Anna
Parę lat temu poszerzyliśmy działalność o badanie składu chemicznego metali. To pozwala nam sprawdzać każdy złom, nawet ten którego na początku nie jesteśmy pewni. Zaznaczyliśmy to w WasteMaster i od razu mamy więcej klientów.
Marian
Odkąd mam wastemaster wiem, że więcej nie będę się przejmował zobowiązaniami związanymi z oddawaniem odpadów na czas i opłatami za to. Bardzo to wygodne. No i zero stresu!
Igor
Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.
Danuta
Pandemia dosyć mocno uderz [...]