Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Mławie

Profesjonalne skupy odpadów.

Jeśli chcesz pozbyć się odpadów gumowych, to w naszej aplikacji sprawdzisz, gdzie możesz się zgłosić. Są to firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Mławie, ich recykling i dalsze przekazanie do przemysłu. Po przetworzeniu z odpadów takich uzyskuje się granulat gumowy, jaki nadaje się do wielu zastosowań.

Odpady szkodliwe dla otoczenia.

Znakiem rozpoznawczym odpadów gumowych jest to, że są to produkty powstałe z gumy wulkanizacyjnej. Niosą ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru, dlatego uważa się je za szkodliwe dla otoczenia. Guma wykonana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek. Dlatego po utylizacji można ją ponownie zastosować w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Mławie
Zużyte opony
6000 kg
opony
Chełmek
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Węgorzewo
Zużyte opony
5000 kg
opony, Zużyte opony
Świebodzice
Odpady gumowe poprodukcyjne
4500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Koło
Zużyte opony
5500 kg
opony
Dąbrowa Górnicza
Zużyte opony
4500 kg
opony
Wasilków
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Mławie
Szczutno
CEZAR CEZARY MATUSZEWSKI
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Mława
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Mława jest stały?

Nie ma odgórnie wyznaczonej ceny za utylizowanie odpadów gumowych w Mławie. Firmy mają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Mławie. Na cenę składają się: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, czyli na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Dlatego warto porównać kilka ofert w aplikacji.

Odpad- kategorie.

Do odpadów gumowych zaliczają się: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy, które zajmują się skupem odpadów.

Przekazanie odpadu.

Niebezpieczne dla otoczenia odpady gumowe możesz przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Mławie. Znajdziesz w WasteMaster firmę oferującą odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Zaprezentowane sposoby utylizacji pozwalają na dalsze wykorzystanie materiałów z gumy w wielu dziedzinach przemysłu.

Jakie firmy oferując utylizacją odpadów gumowych w Mławie?

Za utylizację odpadów odpowiadają renomowane firmy, spełniające restrykcyjne normy. Zajmują się one odbiorem odpadów z gumy oraz ich recyklingowaniem. Podczas recyklingu w takim zakładzie używane są maszyny mające za zadanie pozyskać jak najwięcej surowca nadającego się do dalszego wykorzystania. Do firm mogą zgłaszać się klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

Czy na coś należy szczególnie zwrócić uwagę, kiedy szuka się firmy realizującej recykling odpadów gumowych w mieście Mława?

Interesuje Cię wywóz odpadów? Szczególną uwagę powinieneś skierować na: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, odbiór od klienta oraz użycie certyfikowanego sprzętu do recyklingu. Możesz to wszystko sprawdzić, porównując oferty kilku firm na recykling odpadów gumowych w mieście Mława, przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Zamieszczenie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji. Płatnej 99 złotych miesięcznie. Ten pakiet pozwala wyróżnić własną ofertę na tle pozostałych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Justyn
WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.
Toma
Prowadzę niewielki sklep odzieżą na osiedlu. Pomimo to po każdej dostawie towaru miałam zawsze problem z dużą ilością śmieci, zwłaszcza plastiku i makulatury. W WasteMaster sprawdzam, gdzie mogę wywieźć odpady albo znajduję firmy, które same je szybko odbierają.
Bartłomiej
Odbieramy odpady przemysłowe od klienta. Później zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Dlatego nasza oferta jest polecana i cieszymy się dużym zaufaniem. Chcieliśmy się zareklamować w WasteMaster i to się udało.
Adrian
Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Manuela
Gdyby jeszcze jakiś czas t [...]