Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Mielcu

Firmy przeprowadzające utylizację.

W bazie WasteMaster można znaleźć firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Mielcu, poprzedzoną wcześniejszym odbiorem odpadów z tej kategorii. Po przetworzeniu otrzyma się granulat gumowy, znany z wszechstronnego wykorzystania w przemyśle. Dlatego taki recykling jest zalecany, ponieważ zmniejsza poziom zanieczyszczenia środowiska.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpad gumowy to wyrób powstały z gumy wulkanizacyjnej, jaki może okazać się szkodliwy dla środowiska. Guma z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek po utylizacji nabiera cech, pozwalających na jej dalsze użycie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Mielcu
Odpady gumowe poamortyzacyjne
7500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Ostrołęka
Zużyte opony
8000 kg
opony
Skwierzyna
Odpady gumowe poamortyzacyjne
9500 kg
Ząbki
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Łowicz
Odpady gumowe poamortyzacyjne
4500 kg
Kozienice
Zużyte opony
600 kg
opony
Kostrzyn nad Odrą
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Mielcu
Rzeszów
GREEN RES Sp. z o.o.
Korzenna
Mo-BRUK
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Sitkówka-Nowiny
TERMO-GUM Sp. z o.o. Sp.K.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Kraków
ZYGMUNT PACANOWSKI ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH
Mielec
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Mielec?

Cennik odpadów nie jest jednolity. Finalna wycena za utylizację odpadów gumowych w Mielcu zależy od całego zakresu współpracy i obejmuje czynniki takie jak: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. Poznać dokładną cenę możesz w aplikacji WasteMaster.

Podział odpadu w aplikacji WasteMaster.

Odpady gumowe można podzielić na: zużyte opony, odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące utylizację odpadów prezentujemy w aplikacji WasteMaster.

Wystawianie odpadu.

Jeśli chcesz przekazać odpady z gumy do recyklingu odpadów gumowych w Mielcu, to w aplikacji WasteMaster możesz udostępnić takie ogłoszenie lub znaleźć firmy zajmujące się recyklingiem odpadów z gumy. Po recyklingu z zastosowaniem nowoczesnych metod materiały można będzie dalej wykorzystywać.

Gdzie prowadzi się utylizację odpadów gumowych w Mielcu?

Odpady skupowane są w firmach oferujących usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Przedsiębiorstwa takie odbierają odpady gumowe od klientów, a później je przetwarzają, używając nowoczesnych maszyn. Są to sprzęty bezpieczne dla otoczenia i umożliwiające uzyskanie cennych materiałów dla przemysłu.

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Mielec?

Czynniki, jakie warto wziąć pod uwagę, wybierając ofertę firm oferujących recykling odpadów gumowych w mieście Mielec, to: rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację. To wszystko możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster.

Opłata za ofertę w aplikacji WasteMaster.

Do aplikacji WasteMaster oferty dodaje się bezpłatnie. Dotyczy to również ogłoszeń na zużyte opony. Darmowe usługi dostępne są dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji płatnej. Jest to koszt 99 złotych każdego miesiąca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Waldemar
Sprzedawałem nie raz części z samochodów i wielokrotnie spotkałem się z naciąganymi cenami. Nie chcę być stratny. Dlatego zaczynam szukać nowych kontrahentów w apce. Koledzy z innych warsztatów polecali i skorzystam z ich porad.
Liza
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Anastazja
Bardzo cieszę się, ze nie muszę aplikacji pobierać. Nie lubię kiedy coś zabiera dużo miejsca. Odpady większe zbieram tylko raz w roku i w zupełności wystarczy mi wersja przeglądarkowa.
Albert
Usuwamy azbest, papę, wełnę mineralną, a także inne odpady poprodukcyjne. W WasteMaster zaglądamy kto ma takie odpady i nawiązujemy kontakt. Nowi klienci są dla nas dostępni od razu.
Gustaw
Rynek odpadów w kraju jest [...]