Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Międzyrzecu Podlaskim

Skupy przeprowadzające utylizację.

Utylizacja odpadów gumowych w Międzyrzecu Podlaskim minimalizuje ryzyko dalszych zanieczyszczeń. W WasteMaster można sprawdzić, gdzie działają firmy odbierające odpady z tej kategorii. Firmy te zajmują się przetwarzaniem odpadów, a później odpowiadają za ich recykling. Uzyskany w jego roku granulat gumowy przekazują do dalszego zastosowania w przemyśle.

Odpady niebezpieczne dla środowiska.

Do odpadów gumowych zaliczają się wyroby gumowe, często niebezpieczne dla środowiska. Są to produkty wulkanizacyjne, powodujące ryzyko powstania pożaru w przypadku długiego składowania. To efekt tego, że guma otrzymywana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z dowolnych jego domieszek. Dopiero po recyklingu guma ma właściwości pozwalające na jej dowolne wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Międzyrzecu Podlaskim
Odpady gumowe poprodukcyjne
1000 kg
Koło
Zużyte opony
400 kg
opony
Zalasewo
Odpady gumowe poprodukcyjne
5000 kg
Łomża
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Wyszków
Odpady gumowe poamortyzacyjne
7000 kg
Piła
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
2500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Strzelce Opolskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Międzyrzecu Podlaskim
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Międzyrzec Podlaski
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Międzyrzec Podlaski?

Cennik odpadów nie jest jednolity. Finalna wycena za utylizację odpadów gumowych w Międzyrzecu Podlaskim zależy od całego zakresu współpracy i obejmuje czynniki takie jak: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. Poznać dokładną cenę możesz w aplikacji WasteMaster.

Specyfika odpadu.

Odpady gumowe w aplikacji WasteMaster podzieliliśmy na kilka mniejszych grup. Są to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę. Możesz szybko znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów z wybranej grupy odpadów.

Wystawianie odpadu.

Jeśli chcesz przekazać odpady z gumy do recyklingu odpadów gumowych w Międzyrzecu Podlaskim, to w aplikacji WasteMaster możesz udostępnić takie ogłoszenie lub znaleźć firmy zajmujące się recyklingiem odpadów z gumy. Po recyklingu z zastosowaniem nowoczesnych metod materiały można będzie dalej wykorzystywać.

Gdzie można przeprowadzić utylizację odpadów gumowych w Międzyrzecu Podlaskim?

Utylizacja odpadów odbywa się w firmach oferujących usługi klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbiorze odpadów przedsiębiorstwa sortują je i przetwarzają. Wykorzystują do tego nowoczesny sprzęt. Są to maszyny przyjazne środowisku, umożliwiające pozyskanie cennych surowców.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Międzyrzec Podlaski?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Międzyrzec Podlaski. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Oplata za ofertę.

Masz zamiar dodać ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster i zastanawiasz się, ile za to zapłacisz? Możesz to zrobić darmowo. Takie rozwiązanie dotyczy zarówno klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Przedsiębiorcy mogą też płacić 99 złotych miesięcznie, by móc bardziej promować swoje ogłoszenia.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Matylda
Nasz rynek odpadowy jest jednym z większych w całej Europie. Nic dziwnego, że priorytetem od jakiegoś czasu jest spójność i swobodny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi stronami transakcji. WasteMaster na pewno bardzo w tym pomoże.
Albert
Parę lat temu poszerzyliśmy działalność o badanie składu chemicznego metali. To pozwala nam sprawdzać każdy złom, nawet ten którego na początku nie jesteśmy pewni. Zaznaczyliśmy to w WasteMaster i od razu mamy więcej klientów.
Bożena
Mój syn postanowił wyrzucić stary sprzęt z domu. Trochę się tego nazbierało i szczerze mówiąc nie mieliśmy pojęcia, gdzie to zawieźć. Na szczęście syn znalazł apke i korzystając z niej wszystko zostało ogarnięte w parę minut.
Wacław
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Ireneusz
Wyposażyliśmy na nowo stac [...]