Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Lubartowie

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Lubartowie to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Opady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe to wyroby gumowe, wykazujące szkodliwość dla środowiska naturalnego. Tego typu wulkanizacyjne wyroby nie mogą być długo składowane, z uwagi na niebezpieczeństwo pojawienia się pożaru. Guma pozyskiwana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych domieszek. Po recyklingu wykazuje właściwości pozwalające na jej dalsze wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Lubartowie
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8000 kg
Zamość
Odpady gumowe poprodukcyjne
5500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Wołów
Zużyte opony
5500 kg
opony
Oświęcim
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
5500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Gryfino
Odpady gumowe poamortyzacyjne
4000 kg
Łęczyca
Odpady gumowe poprodukcyjne
600 kg
Plewiska
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Lubartowie
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Lubartów
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Lubartów jest stały?

Nie ma odgórnie wyznaczonej ceny za utylizowanie odpadów gumowych w Lubartowie. Firmy mają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Lubartowie. Na cenę składają się: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, czyli na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Dlatego warto porównać kilka ofert w aplikacji.

Podział odpadu.

Odpady gumowe jako wyroby zrobione z gumy można podzielić na: zużyte opony - osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Poza tym można też wyróżnić odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Firmy realizujące odbiór odpadów są zaprezentowane w aplikacji WasteMaster.

Przekazanie odpadu.

Niebezpieczne dla otoczenia odpady gumowe możesz przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Lubartowie. Znajdziesz w WasteMaster firmę oferującą odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Zaprezentowane sposoby utylizacji pozwalają na dalsze wykorzystanie materiałów z gumy w wielu dziedzinach przemysłu.

Jakie przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów gumowych w Lubartowie?

Odpady gumowe trafiają do wykwalifikowanych przedsiębiorstw, zajmujących się odbiorem, selekcją odpadów i ich recyklingiem. Oferta wystosowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Materiał po recyklingu można nadal wykorzystywać, gdyż zostaje zutylizowany w nowoczesnych maszynach.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Lubartów?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Lubartów. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Oplata za ofertę.

Masz zamiar dodać ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster i zastanawiasz się, ile za to zapłacisz? Możesz to zrobić darmowo. Takie rozwiązanie dotyczy zarówno klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Przedsiębiorcy mogą też płacić 99 złotych miesięcznie, by móc bardziej promować swoje ogłoszenia.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Justyna
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Adrian
Muszę przyznać, że byłem sceptycznie nastawiony do aplikacji w pracy. Nasza branża w ogóle nie kojarzyła mi się z nowinkami technicznymi. Natomiast teraz nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy nie korzystać z WasteMaster. Zwłaszcza ze jest to porste.
Kornelia
Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.
Jan
Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!
Patrycja
Jesteśmy dużą fabryką i na [...]