Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Łomiankach

Firmy oferujące skup odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Łomiankach jest usługą realizowaną przez firmy, które może sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Jeśli odpadów jest dużo, to przedstawiciele firmy odbierają je od klienta, a następnie proponują ich recykling i przekazują je do przemysłu. Uzyskany granulat gumowy można wykorzystać w wielu dziedzinach.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpady gumowe to produkty z gumy, wykazujące szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Guma jest wyrobem wulkanizacyjnym, jaki otrzymuje się z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie tych odpadów niesie ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru. Natomiast po recyklingu guma może być zastosowana w wielu innych dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Łomiankach
Odpady gumowe poamortyzacyjne
3500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Międzychód
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
6500 kg
Kozienice
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Stargard
Odpady gumowe poprodukcyjne
1500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Grodzisk Wielkopolski
Zużyte opony
400 kg
opony, Zużyte opony
Mielec
Odpady gumowe poamortyzacyjne
5000 kg
Gryfino
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Łomiankach
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Łomianki
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Łomianki?

Cennik odpadów nie jest jednolity. Finalna wycena za utylizację odpadów gumowych w Łomiankach zależy od całego zakresu współpracy i obejmuje czynniki takie jak: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. Poznać dokładną cenę możesz w aplikacji WasteMaster.

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Wystawianie odpadu.

Jeśli chcesz przekazać odpady z gumy do recyklingu odpadów gumowych w Łomiankach, to w aplikacji WasteMaster możesz udostępnić takie ogłoszenie lub znaleźć firmy zajmujące się recyklingiem odpadów z gumy. Po recyklingu z zastosowaniem nowoczesnych metod materiały można będzie dalej wykorzystywać.

Gdzie znajdę firmy oferujące utylizację odpadów gumowych w Łomiankach?

Firmy zajmujące się utylizacją odpadów to takie, które mają do tego stosowne uprawnienia. Odbierają one odpady z domu lub z zakładu pracy, selekcjonują je i przetwarzają. Recykling odbywa się z zastosowaniem maszyn sprawnych, bezpiecznych dla otoczenia i gwarantujących otrzymanie wysokiej jakości surowca.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Łomianki?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Łomianki, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Opłata za ofertę w aplikacji WasteMaster.

Do aplikacji WasteMaster oferty dodaje się bezpłatnie. Dotyczy to również ogłoszeń na zużyte opony. Darmowe usługi dostępne są dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji płatnej. Jest to koszt 99 złotych każdego miesiąca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Lucja
Mamy z mężem niewielki sklepik spożywczy. Asortymentu jest sporo i oczywiście śmieci też. Mąż skorzystał z aplikacji i znalazł pośrednika, który teraz pozbywa się wszystkiego za nas, a my możemy bardziej skupić się na sprzedaży.
Bogusława
Wiedziałam, że z wywozu złomu skorzystam raczej jednorazowo i nie chciałam pobierać aplikacji na telefon. Mąż powiedział, że wcale nie muszę tego robić. I faktycznie, zamówiłam firmę z poziomu przeglądarki.
Urszula
Firma, z którą nawiązałem kontakt przez WM oferuje uczciwą i rzetelną klasyfikację przyjmowanego ode mnie złomu. Dotychczas nie miałem tyle szczęścia. Dlatego polecam każdemu kto szuka nowych firm.
Martyna
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Aleksander
Nie lubię pobierać kolejny [...]