Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Kętrzynie

Profesjonalne skupy odpadów.

Jeśli chcesz pozbyć się odpadów gumowych, to w naszej aplikacji sprawdzisz, gdzie możesz się zgłosić. Są to firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Kętrzynie, ich recykling i dalsze przekazanie do przemysłu. Po przetworzeniu z odpadów takich uzyskuje się granulat gumowy, jaki nadaje się do wielu zastosowań.

Odpady powstałe z procesu wulkanizacyjnego.

Odpady gumowe to niebezpieczne dla środowiska wyroby, powstałe z gumy. Jest ona produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z jego innych domieszek. Odpadów z tej kategorii nie zbiera się, ponieważ mogą rozniecić pożar. Po utylizacji guma znajduje natomiast wszechstronne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kętrzynie
Zużyte opony
3000 kg
opony
Kowary
Odpady gumowe poamortyzacyjne
6500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Banino
Odpady gumowe poprodukcyjne
9000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Polkowice
Odpady gumowe poprodukcyjne
5500 kg
Chełmża
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8000 kg
Przemyśl
Odpady gumowe poprodukcyjne
7500 kg
Ząbkowice Śląskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Kętrzynie
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Szczutno
CEZAR CEZARY MATUSZEWSKI
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Kętrzyn
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Kętrzyn jest stały?

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji WasteMaster, to możesz sprawdzać, jak kształtują się ceny za utylizację odpadów gumowych w Kętrzynie i rozeznać się, od czego one zależą. Zmienność cen dyktowana jest rodzajem odpadów oraz ich ilością. Bierze się również pod uwagę: odbiór od klienta, zakres współpracy i czas jej trwania.

Odpad- kategorie.

Do odpadów gumowych zaliczają się: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy, które zajmują się skupem odpadów.

Duże ilości odpadu.

Odpady gumowe w większej ilości należy przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Kętrzynie. Usługę taką realizują firmy, które na początku odbierają niebezpieczne odpady, a później je przetwarzają, aby można je było dalej wykorzystać na rynku. Należy to zrobić, zwłaszcza gdy ma się duże ilości opon, ponieważ mogą one wywołać pożar.

Gdzie prowadzi się utylizację odpadów gumowych w Kętrzynie?

Odpady skupowane są w firmach oferujących usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Przedsiębiorstwa takie odbierają odpady gumowe od klientów, a później je przetwarzają, używając nowoczesnych maszyn. Są to sprzęty bezpieczne dla otoczenia i umożliwiające uzyskanie cennych materiałów dla przemysłu.

W jaki sposób wybrać najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Kętrzyn?

Chcesz wytypować najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Kętrzyn? Zasugeruj się porównaniem firm w aplikacji WasteMaster. Możesz sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego i sprawnego sprzętu.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Zamieszczenie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji. Płatnej 99 złotych miesięcznie. Ten pakiet pozwala wyróżnić własną ofertę na tle pozostałych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Malina
Przerabiamy różne z miedzi, by uzyskać czysty granulat. Wtedy cena jest wyższa. Cieszymy się że mogliśmy to promować w wastemaster.
Antonina
W moim warsztacie nie trudno o katalizatory, filtry DPF i monolity z katalizatorów po przeróbkach. Chciałem przed sprzedażą zbadać wszystko spektometrem. W apce znalazłem firmę, która się tym zajmuje.
Kalina
Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.
Matylda
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Lech
Nie jestem zbyt dobry w no [...]