Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Grodzisku Mazowieckim

Firmy oferujące skup odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Grodzisku Mazowieckim jest usługą realizowaną przez firmy, które może sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Jeśli odpadów jest dużo, to przedstawiciele firmy odbierają je od klienta, a następnie proponują ich recykling i przekazują je do przemysłu. Uzyskany granulat gumowy można wykorzystać w wielu dziedzinach.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpady gumowe to produkty z gumy, wykazujące szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Guma jest wyrobem wulkanizacyjnym, jaki otrzymuje się z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie tych odpadów niesie ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru. Natomiast po recyklingu guma może być zastosowana w wielu innych dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Grodzisku Mazowieckim
Odpady gumowe poamortyzacyjne
2500 kg
Morąg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
4500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Koluszki
Odpady gumowe poprodukcyjne
10000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Przasnysz
Odpady gumowe poprodukcyjne
10000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Sędziszów Małopolski
Zużyte opony
5500 kg
opony
Jastrzębie-Zdrój
Zużyte opony
1500 kg
opony, Zużyte opony
Wieliczka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Grodzisku Mazowieckim
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Grodzisk Mazowiecki
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Grodzisk Mazowiecki jest dla wszystkich firm taki sam?

Nie, cennik odpadów jest różny. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych w Grodzisku Mazowieckim, które zależą od kategorii odpadów, a także ich ilości. Wpływ na cenę ma również to, czy odpady będą odbierane od klienta, czy klient je przywiezie. Zakres współpracy to główny czynnik wpływający na cenę, o czym można się dowiedzieć z aplikacji WasteMaster.

Odpad- kategorie.

Do odpadów gumowych zaliczają się: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy, które zajmują się skupem odpadów.

Duże ilości odpadu.

Odpady gumowe w większej ilości należy przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Grodzisku Mazowieckim. Usługę taką realizują firmy, które na początku odbierają niebezpieczne odpady, a później je przetwarzają, aby można je było dalej wykorzystać na rynku. Należy to zrobić, zwłaszcza gdy ma się duże ilości opon, ponieważ mogą one wywołać pożar.

Jakie firmy oferując utylizacją odpadów gumowych w Grodzisku Mazowieckim?

Za utylizację odpadów odpowiadają renomowane firmy, spełniające restrykcyjne normy. Zajmują się one odbiorem odpadów z gumy oraz ich recyklingowaniem. Podczas recyklingu w takim zakładzie używane są maszyny mające za zadanie pozyskać jak najwięcej surowca nadającego się do dalszego wykorzystania. Do firm mogą zgłaszać się klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

W jaki sposób wybrać najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Grodzisk Mazowiecki?

Chcesz wytypować najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Grodzisk Mazowiecki? Zasugeruj się porównaniem firm w aplikacji WasteMaster. Możesz sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego i sprawnego sprzętu.

Koszt dodania oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodawanie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą jednak skorzystać z opcji płatnej. Jest to pakiet 99 złotych miesięcznie. Wtedy można bardziej wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencyjnych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Radosław
Działamy jako skup złomu żeliwnego od niedawna i chcieliśmy się wybić wśród konkurencji. Zamieściliśmy ogłoszenie w WasteMaster i od razu zauważyliśmy wzrost zainteresowania usługami.
Dawid
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Zygmunt
Jesteśmy złomowiskiem, które do tej pory nie miało szczęścia do współprac handlowych. Odkąd szukamy kontrahentów w WM nie musimy się tym już absolutnie przejmować.
Kasper
Budowa nowej siedziby firmy sprawiła, że nagromadziliśmy mnóstwo odpadów. Przyznam, że nie miałem pojęcia, gdzie je wywozić. Z pomocą aplikacji szybko znalazłem takie miejsca w okolicy. Jestem przekonany, że otrzymałem najlepsze rekomendacje.
Diana
Nie ma chyba restauratora, [...]