Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Gorzowie Wielkopolskim

Skup odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Gorzowie Wielkopolskim oferowana jest przez firmy, które realizują zlecenia kompleksowo. Odbierają one odpady od klienta, a następnie je przetwarzają. Poszczególne odpady gumowe są po recyklingu wykorzystywane do produkcji granulatu gumowego, wszechstronnie wykorzystywanego w przemyśle. W aplikacji WasteMaster można znaleźć bazę firm z tej branży.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpad gumowy to wyrób powstały z gumy wulkanizacyjnej, jaki może okazać się szkodliwy dla środowiska. Guma z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek po utylizacji nabiera cech, pozwalających na jej dalsze użycie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gorzowie Wielkopolskim
Odpady gumowe poamortyzacyjne
1000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Krotoszyn
Odpady gumowe poprodukcyjne
4000 kg
Bydgoszcz
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9500 kg
Toruń
Odpady gumowe poprodukcyjne
6500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Brodnica
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
2000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Błonie
Zużyte opony
5000 kg
Zużyte opony, opony
Jawor
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Skwierzyna
Szymon Giejbo-G-EKO Gospodarka Odpadami
Strzelce Krajeńskie
J&B AUTO SERWIS RECYKLING JACEK I BOŻENA CHMIELINA Sp.J.
Szczecin
PHU EKO-MARMAX MARCIN MARKIEWICZ
Wroniawy
PRODIGO Sp. z o.o.
Zielona Góra
EKORESET GOSPODAROWANIE ODPADAMI RAFAŁ CHOJNACKI
Gorzów Wielkopolski
Inne, popularne kategorie odpadów

Dlaczego cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Gorzów Wielkopolski nie jest wszędzie taki sam?

Ceny odpadów różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na to, że każda firma ustala własne zasady wyceny za utylizację odpadów gumowych w Gorzowie Wielkopolskim, biorąc pod uwagę zakres współpracy. Cena zależy głównie od kategorii odpadów oraz ilości, jaką klient chce sprzedać. Na korzystniejsze rozwiązania mogą liczyć klienci, którzy z daną firmą współpracują od dawna. Informacje o tym zamieszczone są w WasteMaster.

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Odpad do przekazania.

Mniejsze, jak i większe ilości odpadów gumowych należy przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Gorzowie Wielkopolskim. Firmy, które się tym zajmują, opublikowaliśmy w aplikacji. Zajmują się one odbiorem odpadów, ich przetwarzaniem i recyklingiem. To pozwala pozyskać cenne materiały do zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu.

Kto przeprowadza utylizację odpadów gumowych w Gorzowie Wielkopolskim?

Skupem odpadów zajmują się firmy oferujące swoje usługi klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Odbiór odpadów, ich sortowanie i przetwarzanie realizowane są w takich miejscach zgodnie z przyjętymi normami. Do recyklingu stosowany jest nowoczesny sprzęt, bezpieczny dla środowiska i gwarantujący dużą wartość pozyskanego surowca.

Jak dokonać najlepszego wyboru firmy ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Gorzów Wielkopolski?

Skupem odpadów zajmuje się wiele firm. Przy pomocy aplikacji WasteMaster możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwa oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Gorzów Wielkopolski. Wystarczy, że zasugerujesz się takimi czynnikami jak: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji.

Tak, oferty zużytych opon do aplikacji WasteMaster możesz dodawać darmowo. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Klienci prywatni nic nie płacą, natomiast przedsiębiorcy mają wybór. Mogą wybrać opcję w kwocie 99 złotych miesięcznie, aby wypromować swoje ogłoszenie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Stanisław
Bardzo podoba mi się to, że wszystkie odpady są tutaj pogrupowane. Dzięki temu jako właściciel skupu mogę szybko zorientować się w tym, czego potrzebuję i w parę chwil nawiązać kontakt ze sprzedającymi.
Nikodem
W jednym z magazynów mieliśmy mnóstwo makulatury. Powiedziałem pracownikom, że mają się tym zająć. Nie spodziewałem się, że pójdzie im to sprawnie, jednak skorzystali z WM i po paru dniach nie było tematu.
Bartłomiej
Transport odpadów to główna oś naszej działalności. Mamy 10 samochodów ciężarowych z kontenerami. Jako nieliczni w regionie posiadamy też samochody samozaładowcze. W WasteMaster wyszukujemy jeszcze więcej klientów od których odbieramy złom.
Hubert
Mieliśmy dużo drewnianych odpadów. To coś normalnego w zakładzie meblarskim. Chciałem rozpocząć współpracę z firmą zajmującą się tylko tym. Zaznaczyłem, co mamy, nie musiałem nic nawet więcej robić. Firma chętna do współpracy znalazła się szybko.
Sławomir
Poniszczone kartony, stare [...]