Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Chojnicach

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Chojnicach jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Kategoria odpadu.

Kategoria odpady gumowe obejmuje odpady, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Guma jest produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie takich odpadów nie jest rozsądne, ze względu na ryzyko wzniecenia pożaru. Po recyklingu guma może być natomiast wykorzystana w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Chojnicach
Odpady gumowe poprodukcyjne
8000 kg
Bochnia
Odpady gumowe poamortyzacyjne
8000 kg
Mysłowice
Odpady gumowe poamortyzacyjne
4000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Brodnica
Zużyte opony
6000 kg
opony
Lubartów
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
600 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Marki
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
2000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Sulęcin
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Chojnicach
Paterek
EUROBAC Sp. z o.o.
Bydgoszcz
PW ROBAC Krzysztof Boniecki
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Chojnice
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie mogę sprawdzić ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Chojnice?

Chcesz poznać ceny odpadów? Udostępniamy takie informacje w aplikacji WasteMaster. Ceny różnią się pomiędzy sobą i głównie zależą od kategorii przeznaczonych na skup odpadów oraz ich ilość. Liczą się również: odbiór od klienta, zakres współpracy i to, czy będzie ona długofalowa. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych w Chojnicach.

Rodzaje odpadu.

Odpady gumowe to wszystkie wyroby zrobione z gumy. Mogą to być: zużyte opony: osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Są to również odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Te odpady można przekazać do skupu odpadów. Lista firm, które się tym zajmują, jest na bieżąco aktualizowana w WasteMaster.

Odpady niebezpieczne dla otoczenia

Groźne dla otoczenia odpady gumowe można przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Chojnicach. W WasteMaster znajduje się lista firm oferujących odbiór odpadów i ich recykling. Wybrane sposoby utylizacji pozwolą na dalsze używanie materiałów z gumy w przemyśle.

Które firmy oferują utylizację odpadów gumowych w Chojnicach?

Wywozem odpadów zajmują się firmy oferujące taką usługę klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbierze odpadów, eksperci selekcjonują je i przetwarzają. Po recyklingu materiał nadaje się do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Jak dokonać najlepszego wyboru firmy ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Chojnice?

Skupem odpadów zajmuje się wiele firm. Przy pomocy aplikacji WasteMaster możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwa oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Chojnice. Wystarczy, że zasugerujesz się takimi czynnikami jak: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację.

Cennik za usługę dodawania oferty.

Dodając ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster, nic nie zapłacisz, zarówno kiedy jesteś klientem biznesowym, jak i przedsiębiorcą. Jako przedsiębiorca możesz natomiast zdecydować się też na opcję płatną 99 złotych miesięcznie, aby mieć dostęp do większej liczby funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Żaneta
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Toma
Handluję odpadami od dawna, ale przyznam, że nigdy nie było to aż proste jak teraz. Aplikacja załatwia za mnie praktycznie wszystko. W końcu mogę świadomie decydować z kim współpracować od początku.
Sergiusz
To, że na bieżąco otrzymuję powiadomienia o tym, kto jest zainteresowany ofertą skupu ułatwia moją codzienną pracę. Nie muszę też co jakiś czas zaglądać do aplikacji.
Wioletta
Pamiętam dzień premiery WasteMaster. Śledziłem informacje o aplikacji od początku i rzeczywiście muszę przyznać, że jej twórcy ciągle ją udoskonalają. Widać wyraźnie, że sugerują się wskazówkami udzielanymi przez użytkowników.
Zdzisław
Od dawna przekonywałam sze [...]