Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Częstochowie

Cena za korzystanie z aplikacji.

Dodawanie oferty utylizacji odpadów drewnianych w Częstochowie do aplikacji WasteMaster jest darmowe dla klientów indywidualnych. Klienci biznesowi mogą dodawać oferty również bezpłatnie albo zdecydować się na wersję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas ma się dostęp do wielu opcji promowania własnej oferty.

Które skupy, dbają aby recykling odpadów drewnianych w Częstochowie odbył się odpowiednio?

Skup odpadów oferowany jest w firmach, jakie po recyklingu materiały drzewne przeznaczają do użytku przemysłowego. Firmy te dostarczają wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach. Zajmują się wobec tego skupem odpadów oraz sprzedażą produktów drzewnych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Częstochowie
Drewno zielone / kłącza
7000 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Bartoszyce
Drewno odpady wielkogabarytowe
5000 kg
meble, zabudowy
Nowy Tomyśl
Drewno opakowaniowe
9000 kg
bębny, palety, skrzynie
Sopot
Drewno poprodukcyjne
2000 kg
Tarnobrzeg
Drewno odpady wielkogabarytowe
4000 kg
meble, zabudowy
Ostrów Mazowiecka
Drewno poprodukcyjne
4000 kg
Drewno poprodukcyjne
Ostrołęka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Częstochowie
Koniecpol
P.P.H.U "SKALEC"
Koniecpol
WIDREX-TRANS Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
ENVIRO-TECH S.C. MARCIN KIEDA, MARCIN PATER
Bytom
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE VERSO Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Częstochowa
Inne, popularne kategorie odpadów

Podział odpadu.

Recykling odpadów drewnianych w Częstochowie obejmuje takie odpady jak trociny i zrębki z tartaków. Wśród drewnianych odpadów wyróżnia się też: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.

Kategorie odpadu.

Podział odpadów obejmuje: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz odpady drewniane z rozbiórek. Są to odpady powstałe w wyniku przetwórstwa drewna, jakie możesz przeglądać w aplikacji WasteMaster.

Ceny umieszczone w aplikacji.

Aplikacja WasteMaster pozwala porównać równocześnie ceny w kilku skupach. Jest to praktyczne, ponieważ nie ma jednego obowiązującego cennika, a w kilka minut można wybrać najlepszą firmę oferującą utylizację odpadów drewnianych w mieście Częstochowa. Różnice cenowe uzależnione są od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku obrotu odpadami.

Jak wyznaczany jest cennik za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Częstochowa?

Cennik odpadów wyznaczany jest indywidualnie, natomiast można wyróżnić trzy główne grupy. Są to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania już po obróbce. O szczegółach informujemy w aplikacji WasteMaster.

Po co oddaje się odpady do recyklingu odpadów drewnianych w mieście Częstochowa?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Częstochowa dotyczy w znacznym stopniu ścinek i zrębków. Można je wykorzystywać jako materiał grzewczy, dekoracyjny albo odżywczy w ogrodnictwie. Po wycince i obróbce tartacznej mogą być wykorzystane do produkcji mebli albo konstrukcji różnego rodzaju. Zastosowanie odpadów drzewnych obejmuje podporę dla upraw rolniczych lub bycie podściółką dla zwierząt.

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Częstochowie oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mieczysław
Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.
Jakub
W magazynie gromadzimy strasznie dużo śmieci. Nie byłem zadowolony z warunków skupu, jakie zaoferowano mi w najbliższym punkcie. W aplikacji znalazłem inne miejsce, też niedaleko. Warunki współpracy są wręcz idealne!
Toma
Tutaj naprawdę nie ma ograniczeń w rodzaju odpadów i w ich wadze! Utylizować możesz wsyztsko. Szybko znajdą się firmy zainteresowane tym, co masz.
Stefan
Cieszę się, że mam aż trzy możliwości odrzucania ofert zakupu. Dzięki temu mogę sprzedawać odpady po cenie najkorzystniejszej dla mnie.
Emilia
W WasteMaster najbardziej [...]