Częstochowa - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Częstochowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik elektrośmieci w Częstochowie

Ceny złomu komputerowego w Częstochowie ulegają zmianom w zależności od popytu i podaży na poszczególne surowce wtórne, a w szczególności miedź czy też metale szlachetne lub półszlachetne. Z uwagi na powyższe, powinieneś poznać aktualne ceny złomu elektronicznego w Częstochowie, aby móc sprzedać go z zyskiem. W tym celu możesz bez problemu wykorzystać proponowany przez nas formularz. To internetowe narzędzie przeznaczone do darmowego szacowania wartości złomu w postaci elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Zużyty sprzęt elektroniczny w Częstochowie, czyli co warto wiedzieć o odpłatności za odbiór. Jakie stosuje się stawki za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Częstochowie niestety nie należy do prostych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze organizacje działające w tej branży mają swoje ustalone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku typ odpadu, którym dysponujemy. Na przykład jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Z kolei pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki wynoszące od 0,08 złotych netto za kilogram. Pragniemy zauważyć również fakt, że przy niewielkich ilościach odpadów możesz liczyć na bezpłatny odbiór elektrośmieci w Częstochowie.

Gdzie oddać elektrośmieci w Częstochowie?

Nurtuje Cię odpowiedź na pytanie, gdzie oddać elektrośmieci w Częstochowie? Nie musisz już się tym przejmować, gdyż mamy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Z nami nareszcie z łatwością pozbędziesz się zepsutego komputera czy starego radia! Jak definiuje się zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, czyli w skrócie ZSEiE to inaczej odpady elektroniczne w Częstochowie. Obejmuje on różnego rodzaju niepotrzebne, nieużywane i nienadające się do wykorzystania urządzenia elektryczne. Istotą tych odpadów jest to, że produkty wchodzące w ich zakres muszą być zasilane na prąd, czyli na baterię lub z sieci elektrycznej.

Czy za dodanie odpadów elektronicznych w Częstochowie w aplikacji WasteMaster trzeba ponosić jakiś koszt?

Za dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Częstochowie w aplikacji WasteMaster nie trzeba ponosić żadnych kosztów finansowych. Co więcej, w naszym narzędziu bez względu na to czy dokonasz całego procesu przy pomocy pracownika naszej firmy, czy też bezpośrednio w systemie działanie to jest bezpłatne. Ponadto, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie pobierzemy od Ciebie opłaty nawet za opublikowanie zapytania w aplikacji. Zatem z pewnością warto zdecydować się na naszą ofertę i uzyskać informacje, gdzie oddać elektrośmieci w Częstochowie. Jeżeli mamy niewielką liczbę elektroodpadów, to warto wiedzieć, że niektóre firmy oferują darmowy odbiór elektrośmieci w Częstochowie.

Elektroodpady Częstochowa – co jeszcze warto wiedzieć?

Zatem gdzie oddać elektrośmieci w Częstochowie? Nie musisz już szukać odpowiedzi na własną rękę, ponieważ wystarczy skorzystać z naszego rozwiązania! W narzędziu WasteMaster z łatwością zamówisz usługę odbioru odpadów elektronicznych w Częstochowie! Jak wygląda proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci za pomocą narzędzia WasteMaster?Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci w systemie WasteMaster jest bardzo porosty i intuicyjny. Istnieją różne drogi prowadzące do osiągnięcia sukcesu w tym zakresie. Po pierwsze możesz skontaktować się z konsultantem. Dzięki temu przedstawiciel naszej organizacji pozyska wszelkie potrzebne informacje od Ciebie i w rezultacie uzupełni niezbędne dane i opublikuje właściwe zapytanie w naszym systemie. Po przeprowadzeniu tych działań otrzymasz na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Częstochowie. Jest również druga opcja, przeznaczona dla osób, które chcą zrobić to samodzielnie. W tym przypadku możesz wykonać zadanie za pośrednictwem witryny internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie jesteśmy. Należy tam wypełnić formularz dotyczący zamówienia. W rezultacie tej czynności w aplikacji WasteMaster pojawi się ogłoszenie dotyczące usługi. Możesz także zarejestrować się bezpośrednio w naszej aplikacji. Wtedy po założeniu konta z łatwością opublikujesz ogłoszenie w systemie. Niezależnie od tego, jaką technikę wybierzesz, po publikacji ogłoszenia jeden z członków naszego zespołu przeprowadzi analizę rynku i prześle do Ciebie najkorzystniejsze oferty na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Częstochowie, które spełnią Twoje potrzeby. Co więcej, gdy już zdecydujesz się na konkretną ofertę, konsultant krok po kroku przeprowadzi Cię przez następne etapy związane z zawieraniem transakcji. W efekcie maksymalnie zaoszczędzisz swój czas. Dlatego, zapomnisz o problemie i dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Częstochowie. Kłopot będzie rozwiązany!

Co warto wiedzieć o działaniu, jakim jest odbiór elektrośmieci w Częstochowie z narzędziem WasteMaster? Co trzeba zrobić, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

Priorytetem dla naszego przedsiębiorstwa jest znajdowanie optymalnych rozwiązań dla każdego typu odpadów. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom odbiór elektrośmieci w Częstochowie należących do różnych rodzajów. Organizacje , które z nami współpracują, przyjmują w szczególności zużyty sprzęt wielkogabarytowy, czyli: lodówki, kuchenki elektryczne, grzejniki, klimatyzatory, piece, pralki, zmywarki, telewizory i wiele innych odpadów. Co więcej , z powodzeniem możesz oddać też urządzenia małogabarytowe, czyli: żelazka, odkurzacze, frytkownice, tostery, sprzęt wi-fi, wideo, radia i wiele, wiele więcej. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci w Częstochowie firmy przyjmą też następujące sprzęty elektroniczne: wiertarki, maszyny do szycia, piły, urządzenia do nitkowania czy spawania. Oczywiście wyróżnione maszyny to nie wszystkie urządzenia, które zostaną odebrane w ramach usługi. W sytuacji, gdy masz jakieś wątpliwości i nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie sprzęt zostanie przyjęty przez specjalistyczne przedsiębiorstwo, zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej organizacji. W rezultacie pozbędziesz się zużytego sprzętu i rozwiążesz problem z tym związany! Jednak nie wszystkie odpady elektroniczne zostaną odebrane w ramach usługi. Z procesu odbioru elektrośmieci wyłączone są w szczególności urządzenia, które pozbawione są pewnych elementów, czyli sprzęt niekompletny. Dla przykładu firmy nie przyjmą urządzeń elektronicznych bez silnika lub agregatu. Skorzystaj z aplikacji lub zadzwoń i dowiedz się więcej na temat odbioru elektroodpadów w Częstochowie.

W jaki sposób wykonuje się usługę odbioru odpadów elektronicznych w Częstochowie?

Gdy zdecydujesz się na konkretną ofertę odbioru odpadów elektronicznych w Częstochowie, przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta ustali wszelkie najważniejsze kwestie związane z procesem odbioru. Jedną z najistotniejszych spraw jest w tym przypadku termin realizacji zlecenia. Co więcej, chcemy też zauważyć, że przez cały czas dotyczący odbioru odpadów elektronicznych w Częstochowie będziemy zapewniać Ci pomoc. Dla przykładu możesz liczyć na nasze wsparcie przy sprawach związanych z wymaganymi dokumentami i innych działaniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezpiecznie, a usługa zostanie zrealizowana z pełnym sukcesem. Uwierz, że skup elektrośmieci w Częstochowie może być łatwy, a ceny złomu elektronicznego w Częstochowie przystępne.

Utylizacja odpadów elektronicznych w Częstochowie

Recykling elektrośmieci w Częstochowie brzmi dla Ciebie jak coś niemożliwego? Nic bardziej mylnego. Z naszą pomocą recykling elektrośmieci w Częstochowie, ale nie tylko w tym mieście, stanie się przyjemnością! Na pewno nie będziesz tego kojarzył z przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji WasteMaster. Pomoże Ci ona znaleźć najkorzystniejszą ofertę skupu elektrozłomu, który posiadasz. Tak naprawdę zrobi wszystko za Ciebie. Twoim jedynym obowiązkiem będzie wypełnienie formularza z potrzebnymi danymi, takimi jak ilość, rodzaj czy jakość posiadanego elektroodpadu. Czeka Cię utylizacja sprzętu AGD w Częstochowie? Nie musisz się już przejmować, że znowu spędzisz długie godziny na poszukiwaniu odpowiedniego skupu. Zawierz wszystko nam.

Odbiór zużytego sprzętu AGD, komputerowego, elektronicznego w Częstochowie

Ludzie często wyszukują informacji na temat zbiórki elektrośmieci w Częstochowie. Trzeba przyznać, że władze coraz większej ilości miast w Polsce starają się wyjść na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i zapewniają im odpowiednie punkty skupu tego typu odpadów. Dlatego warto być czujnym, aby niczego nie przegapić. Jednak każdy z nas wie, jak to w życiu bywa i że nie zawsze da się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Dlatego z pomocą przychodzi nasza aplikacja WasteMaster, która pomoże kontrolować Ci rynek odpadowy. Dzięki niej załatwisz wywóz elektrośmieci w Częstochowie. Wystarczy się zalogować, dodać ofertę i czekać. Można również dokonać tego telefoniczne, wtedy nasz konsultant we wszystkim Ci pomoże. Utylizacja elektroodpadów w Częstochowie nie będzie już kłopotliwa.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z takich innowacyjnych usług! Dodatkowo polecam skorzystanie także z aplikacji WasteMaster! Niezwykle pozytywnie wpływa na obrót odpadami elektronicznymi w Częstochowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wiem dużo o cenach złomu elektronicznego w Częstochowie, jednak nie mam *#kiedy kontrolować sytuacji na rynku odpadowym|przestrzeni na ciągłe kontrolowanie całego rynku odpadowego#*#. W związku z tym, usługi od WasteMaster są nieocenione. Wywożę elektrośmieci tylko z ich pomocą!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie znam się na rynku handlu odpadami, a w dodatku zwyczajnie nie mam czasu na zajmowanie się monitorowaniem cen złomu elektronicznego w Częstochowie. W WasteMaster zrobili to za mnie! Naprawdę jestem zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie żałuję, że skorzystałam z usług WasteMaster. Naprawdę profesjonalnie podeszli do kwestii wywozu i utylizacji wybrakowanych telewizorów z mojej fabryki. Zorganizowali w zaledwie kilka chwil odbiór elektrośmieci w Częstochowie - byłam pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Po pewnym czasie zebrałam strasznie dużo zużytych paneli słonecznych. Jeden telefon do WasteMaster i już w kilka dni ekipa odbierająca zużyty sprzęt elektroniczny w Częstochowie jest pod moim zakładem!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat