Częstochowa - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Częstochowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Szybka wycena złomu metali kolorowych w Częstochowie

Pozyskanie wiedzy na temat tego, jak kształtuje się cennik skupu metali kolorowych w Częstochowie, jest czynnością trudną, czasochłonną i żmudną. Znacznie prostszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze stworzonego przez nas formularza. To funkcjonalne narzędzie online. Z jego pomocą można poznać aktualne ceny skupu metali kolorowych w Częstochowie, bez potrzeby wykonywania telefonów do jednostek zajmujących się odpłatnym odbiorem tego typu odpadów. Użycie naszego formularza www nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.
Ceny
Cu millbera 33,8 zł netto
Cu III niesort 30,2 zł netto
Cu wiór 29,6 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,7 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 19,3 zł netto
Brązy niemagnetyczne 24,2 zł netto
Brązy magnetyczne 23,2 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,1 zł netto
Znal poamortyzacja 4,7 zł netto
Znal poprodukcja 11,2 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,1 zł netto
Ołów czysty 6,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,4 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,0 zł netto
Al. Cu chłodnice 15,0 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,1 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,1 zł netto
Al. Puszki 4,7 zł netto
Warunki współpracy

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta.

Jak przygotować odpady do skupu metali kolorowych w Częstochowie?

Należy pamiętać, że skup metali kolorowych w Częstochowie nie jest pojęciem dotyczącym wyłącznie jednego rodzaju odpadu. W związku z tym przede wszystkim należy dokonać szczegółowej segregacji odpadu. Warto również oczyścić odpad z wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać wyższą kwotę za odpad. Warto, żeby odpad był magazynowany w jednym miejscu, tak aby maksymalnie uprościć jego załadunek.

Jakie czynniki należy uwzględnić przy wyborze właściwiej firmy oferujące odbiór złomu metali kolorowych w Częstochowie?

Najistotniejszym czynnikiem, który ułatwi wybór odpowiedniego przedsiębiorstwa, są nasze oczekiwania i potrzeby wobec takiego podmiotu. Co więcej, nie skupiaj się wyłącznie na cenie, ponieważ możesz się zawieść. Uwzględnij również na takie czynniki jak: termin odbioru i opinie o firmie. Nasza aplikacja WasteMaster gwarantuje, że cala transakcja przebiegnie bezpiecznie.

Jakich odpadów nie można oddać w ramach usługi, jaką jest skup złomu i metali kolorowych?

Skup złomu działający zgodnie z prawem przykłada dużą wagę do tego, aby odpady nie pochodziły z kradzieży. Dlatego nie zostaną zakupione przedmioty stanowiące część torów kolejowych i trakcji. Profesjonalne firmy nie przyjmą również znaków drogowych, elementów infrastruktury komunikacyjnej, barierek i monet będących w obiegu. Istotne jest również to, że przedsiębiorstwa te nie przyjmą tych odpadów, nawet gdy pozyskano je zgodnie z prawem.

Jakie elementy cieszą się dużą popularnością i są chętnie przyjmowane przez skup złomu metali kolorowych w Częstochowie?

Na skup metali kolorowych w Częstochowie przekazuje się przede wszystkim odpady miedziane, a więc stare przewody klamki, lampy z mosiądzu, czy też puszki aluminiowe po napojach. Znaczną popularnością cieszą się również żaluzje, nakrętki aluminiowe i zlewy ze stali nierdzewnej. Gdy nie masz pewności co do tego, czy konkretny odpad można oddać do skupu złomu, skontaktuj się z naszą firmą. Mamy kadrę, która dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, dlatego dzięki temu rozwiejesz swoje wątpliwości, a w konsekwencji rozwiążesz kłopot.

Jakie dokumenty są wymagane przy skupie złomu i metali kolorowych w Częstochowie?

Sprzedaż odpadów złomu metali kolorowych nie różni się pod względem dokumentów wymaganych do sprzedaży od innych rodzaju złomu. W związku z tym dla przedsiębiorstw niezbędne jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w systemie BDO. Należy przy tym pamiętać, że taki dokument musi zostać wypełniony przed realizacją samego odbioru. W przypadku osób fizycznych niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość. Po sprzedaży osoba fizyczna otrzyma FPO (Formularz Przekazania Odpadu), na którym będą dane adresowe, imie nazwisko oraz rodzaj przekazywanego odpadu. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie pomóc z wszelką wymaganą dokumentacją.

Z jakich faz składa się usługa odbioru złomu metali kolorowych w Częstochowie?

Po zaprezentowaniu najkorzystniejszych ofert wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Częstochowie. Później prześlemy na podany adres mailowy potwierdzenie złożenia zamówienia. Ponadto, specjalistyczna organizacją, którą wybierzesz, także uzyska wszelkie informacje na temat zlecenia. O dalsze kwestie związane z procedurą zadba wyznaczony Opiekun Klienta. Ustali on w szczególności termin odbioru i inne ważne sprawy potrzebne do doprowadzenia procedury do satysfakcjonującego końca, na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpad. Istotne jest to, że takie odpady przewożone są samochodami dostawczymi HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Istnieje też możliwość ustawienia kontenera z opcją jego planowanej wymiany w przypadku systematycznego dostarczania dużych ilości odpadu. Zachęcamy także do skontaktowania się z naszą firmą, jeśli nie jesteś przekonany lub przekonana, jaki sposób będzie najkorzystniejszy dla Twojej sytuacji.

Co warto wiedzieć, na temat procesu zamawiania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Częstochowie w narzędziu WasteMaster?

Nasz system maksymalnie upraszcza cały proces związany ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie drogi związane z zamawianiem usługi. Pierwsza polega na kontakcie telefonicznym z konsultantem. Metoda ta jest polecany użytkownikom, którzy nie są przekonani, jaki dokładnie typ odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Opiekun Klienta z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie niezbędne informacje. Ponadto, opublikuje również zapytanie w imieniu klienta. Można również skorzystać z możliwości aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku wystarczy założyć konto, opublikować ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i miejsca odbioru. Gdy ogłoszenie będzie na naszej giełdzie odpadów, konsultant wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najlepsze rozwiązania.

Jakie rodzaje odpadów złomu metali kolorowych przeznaczone do odebrania w ramach usługi w Częstochowie?

Do odebrania w ramach usługi przeznaczone są wszystkie kategorie złomu metali kolorowych w Częstochowie. Na liście tej znajdują się przede wszystkim puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, aluminium energetyczne, czyli zarówno sektor, jak i linka, profile, miedź (millbera, pobiał, wiór, kawałkowa i inne), ołów (brudny, czysty i odważniki), niemagnetyczny i magnetyczny brąz, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), cynk, stal kwasowa, a więc kwasówka, wióry i gary. W przypadku, gdy masz wątpliwości lub dysponujesz innym odpadem niż te, które zostały zaprezentowane powyżej, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Razem z pewnością znajdziemy najkorzystniejszą opcję.

Jak dzieli się odpady przeznaczone do skupu metali kolorowych w Częstochowie?

Ogromne znaczenie, jeśli chodzi o podział metali kolorowych, odgrywają właściwości skupowanych elementów. Odpady dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Co więcej, w klasyfikacji wymienia się jeszcze podkategorię złom użytkowy. Metale nieżelazne to przede wszystkim aluminium, miedź, cynk i ołów. Natomiast w stopach metali uwzględnia się brąz i mosiądz. Odpady z metalu nadające się do recyklingu należą do podkategorii złomu użytkowego. Doskonałym przykładem elementów należących do tej grupy są części użytkowe pojazdów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie ma znaczenia, jakie masz odpady. Aplikacja bardzo się przydaje. Również nasz rynek jest coraz bardziej zdominowany przez nowoczesne technologie. A WasteMaster stanowi na to doskonałą odpowiedź.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W aplikacji jest aż 20 kategorii odpadów, dlatego nie miałem trudności z odpowiednim dopasowaniem tego, co mam. Szybko pozbyłem się złomu i innych odpadów.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Muszę przyznać, że byłem sceptycznie nastawiony do aplikacji w pracy. Nasza branża w ogóle nie kojarzyła mi się z nowinkami technicznymi. Natomiast teraz nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy nie korzystać z WasteMaster. Zwłaszcza ze jest to porste.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kupilem dużo nowego sprzęt [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat