Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Elblągu

Jak wyznaczany jest cennik za usługę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Elbląg?

Cennik odpadów wyznaczany jest indywidualnie, natomiast można wyróżnić trzy główne grupy. Są to: rodzaj oddawanego drewna, ilość odpadów oraz możliwości ich wykorzystania już po obróbce. O szczegółach informujemy w aplikacji WasteMaster.

Co zaliczamy do odpadu.

Odpady są precyzyjnie sklasyfikowane w każdym skupie. Do grupy tej nie zaliczają się wyroby, w jakich drewno zmieszane jest z innymi materiałami. Są to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje szczegółowo, co wlicza się do odpadów z tej kategorii, a czego do skupu oddawać nie należy.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Elblągu
Drewno zielone / kłącza
4500 kg
Drewno zielone / kłącza, gałęzie, karpy, zrzyny
Mrągowo
Drewno zielone / kłącza
1000 kg
gałęzie, karpy, zrzyny
Barlinek
Drewno rozbiórkowe
3500 kg
Drewno rozbiórkowe
Września
Drewno odpady wielkogabarytowe
9000 kg
meble, zabudowy
Skórzewo
Drewno budowlane
2500 kg
deski, szaluki
Mońki
Drewno odpady wielkogabarytowe
7500 kg
meble, zabudowy, Drewno odpady wielkogabarytowe
Sędziszów Małopolski
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Elblągu
Tychnowy
GRAN-POL SOBCZYK MICHAŁ
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Grudziądz
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Rekowo
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SIERZNO Sp. z o.o.
Tłuchowo
PPHU Łukasz Szulecki
Elbląg
Inne, popularne kategorie odpadów

Klasyfikacja do odpadów.

Recykling odpadów drewnianych w Elblągu obejmuje przede wszystkim trociny i zrębki powstające jako efekt uboczny pracy w tartaku. Skupowane są również: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drzewo uzyskane w wyniku rozbiórki różnych obiektów.

Porównywanie cen w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster udostępniona jest możliwość porównania ze sobą cen z wielu skupów. Jest to praktyczne, ponieważ w punktach takich nie ma jednego, narzuconego cennika. W kilka minut użytkownicy mają możliwość wytypować najlepszą opcję na utylizację odpadów drewnianych w mieście Elbląg. Zauważą, że różnice w cenie zależą od ilości odpadów oraz ich wartości w branży odpadów.

Które firmy, dbają aby recykling odpadów drewnianych w Elblągu był na odpowiednim poziomie?

Odbiór odpadów realizują firmy, jakie po recyklingu materiały drzewne przeznaczają do wykorzystania w przemyśle. Są to firmy dostarczające wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach do innych klientów. Zarówno skup odpadów, jak i sprzedaż produktów drzewnych cechuje w tych przedsiębiorstwach wysoki poziom.

Rodzaje kont oraz opłaty w aplikacji WasteMaster.

Jeśli klient indywidualny chce dodać ofertę do aplikacji WasteMaster, to może to zrobić bezpłatnie. Kiedy ofertę utylizacji odpadów drewnianych w Elblągu chcą wystosować przedsiębiorcy, w tym właściciele tartaków, to również mogą to zrobić bezpłatnie albo opłacić konto 99 złotych miesięcznie i mieć dostęp do wielu funkcjonalności.

Skup drewna.

Utylizacja odpadów drewnianych w Elblągu realizowana jest przez profesjonalne firmy. Odbierają one materiały powstałe na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od przedsiębiorców. Stała obsługa oferowana jest w takich miejscach głównie właścicielom tartaków. Mogą oni liczyć na odbiór odpadów z drewna lub na podstawienie kontenerów. W WasteMaster można poznać więcej szczegółów.

Klasyfikacja drewna.

Odpady dzielimy na: odpady opakowaniowe, odpady wielkogabarytowe, odpady z wycinki drzew i produkcji tartacznej, odpady poprodukcyjne z produkcji drzewnej i meblarskiej oraz na odpady drewniane z rozbiórek. Firmy świadczące odbiór możesz sprawdzić w WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gerhard
Jestem przekonany, że aplikacja przysłuży się integracji rynku odpadowego w Polsce. Już teraz widać, że z jej pomocą nawiązuje się coraz więcej relacji.
Daria
Jako fabryka produkująca żywność gromadzimy mega dużo bioodpadów. Dlatego w WM nawiązaliśmy kontakt z firmą, która wszystkiego pozbywa się w naszym imieniu.
Marcin
Kto działa w automotive ten dobrze wie, ile śmieci się z tym wiąże… Zwykle są to metale. Mam zaliczoną współpracę z kilkoma złomowiskami. I nie zawsze były to dobre relacje. Teraz wykorzystuję tylko sprawdzone przez WasteMaster kontakty biznesowe.
Anita
Aplikacja dzięki jakiej cały rynek będzie mógł dynamiczniej się rozwijać. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie i przekona nawet sceptyków.
Ilona
Nasza firma budowlana od d [...]