Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Lublinie

Jak porównać w aplikacji firmy oferujące recykling odpadów budowlanych w Lublinie?

Korzystając z aplikacji WasteMaster, można sprawdzić zakres usług kilku firm oferujących utylizację odpadów budowlanych w mieście Lublin. Porównania dotyczą: rodzaju odbieranych odpadów, proponowanej ceny, możliwości podstawienia kontenerów lub worków, odbioru odpadów z posesji klienta lub z zakładu pracy.

Jaką usługą jest utylizacja odpadów budowlanych w Lublinie?

Utylizacja odpadów budowlanych w Lublinie realizowana jest w ramach kompleksowych usług i opiera się na utylizacji oraz na odbiorze z miejsca budowy albo remontu. Odpady remontowe oraz budowlane umieszczone są w kontenerach o pojemności dostosowanej do ilości i rodzaju odpadów. Przedsiębiorstwa realizują zlecenia jednorazowe bądź w ramach umów długoterminowych. WasteMaster wskazuje firmy, do jakich warto się zgłaszać.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Lublinie
Odpady remontowe
4000 kg
Odpady remontowe
Konstantynów Łódzki
Ziemia
1000 kg
Ziemia
Poznań
Odpady budowlane mix
8500 kg
Krzeszowice
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
5000 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Lublin
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
8000 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Toruń
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
1500 kg
Odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest
Krynica-Zdrój
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Lublinie
Lublin
HONEST Zbigniew Nowak
Lublin
KOMA LUBLIN Sp. z o.o.
Lublin
EKO-DYŚ JERZY DYŚ
Lublin
ŁUKASIK WIESŁAW LUB-EKO-PLUS
Świdnik
HONEST Zbigniew Nowak
Kraśnik
EKO-KRAS Sp. z o.o.
Lublin
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszt utylizacji w aplikacji WasteMaster.

Użytkownicy, którzy wystawiają oferty odpadów budowlanych w aplikacji WasteMaster, szybko rozeznają się w kosztach utylizacji, ponieważ wszystkie ogłoszenia są rzeczowe. Sprzedający oraz kupujący podają od razu, jaki obowiązuje cennik za odpady, wobec czego obie strony są zadowolone z transakcji.

Charakterystyka grupy odpadów.

Grupa odpadów obejmuje na przykład: gruz, tynki, gips, cement, płyty kartonowo – gipsowe, tapety, stolarkę okienną i drzwiową, odpady instalacyjne, odpady z pokryć dachowych, elementy ceramiki i dowolnych instalacji, materiały izolacyjne, pozostałości po chemii budowlanej, klejach i farbach.

Odbiór odpadu przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Odbiór odpadów ma miejsce po podstawieniu i uzupełnieniu kontenerów o wybranej pojemności. Na gruz i mniejsze elementy udostępnia się worki Big Bag. W WasteMaster można sprawdzić pojemność kontenerów, jakie dostarczają firmy zajmujące się utylizacją odpadów.

Czy są firmy, które zajmują się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Lublin?

Utylizacja odpadów budowlanych w Lublinie to domena wielu firm. Podstawiają one na wskazane miejsce kontenery na odpady wielkogabarytowe lub mniejsze worki Big Bag. Firma gwarantuje odbiór odpadów, ich segregację i utylizację.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Wanda
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Jeremi
Skupujemy złom od firm z województwa mazowieckiego. Obszar działalności mamy duży, wobec czego cieszę się, że mogliśmy to uporządkować. Z tego, jak sprawnie działa wastemaster jestem bardzo zadowolony.
Bartłomiej
Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.
Aneta
Jesteśmy dużym zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Duże złomowisko koło nas zamknęło się i zaczęliśmy mieć problem z przemiałami. W apce znalazłem pośrednika, który szuka teraz dla nas kontrahentów. To było bardzo proste.
Ziemowit
Zajmujemy się na co dzień [...]