Odpady budowlane

Gruz? Ziemia? A może odpady zmieszane ? Wystaw Swój odpad i porównaj oferty na jego zagospodarowanie.

Utylizacja odpadów budowlanych w Jeleniej Górze

Koszt utylizacji w aplikacji WasteMaster.

Użytkownicy, którzy wystawiają oferty odpadów budowlanych w aplikacji WasteMaster, szybko rozeznają się w kosztach utylizacji, ponieważ wszystkie ogłoszenia są rzeczowe. Sprzedający oraz kupujący podają od razu, jaki obowiązuje cennik za odpady, wobec czego obie strony są zadowolone z transakcji.

Szkodliwość odpadu dla otoczenia.

Często odpady zawierają toksyczne substancje i są szkodliwe dla otoczenia. Dlatego należy je przekazać do utylizacji w firmach zajmujących się recyklingiem odpadów budowlanych. Niektóre materiały z tej grupy muszą być zutylizowane w specjalnych zakładach. Zwykle zbiera się je do kontenerów o określonej pojemności.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Jeleniej Górze
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
600 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Wąbrzeźno
Ziemia
4500 kg
Ziemia
Radzymin
Gruz betonowy
5500 kg
Gruz betonowy
Mława
Gruz ceglany
2500 kg
Nakło nad Notecią
Odpady budowlane mix
6000 kg
Białogard
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
3500 kg
Wełna / Papa / materiały izolacyjne
Sochaczew
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów budowlanych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady budowlane w Jeleniej Górze
Jelenia Góra
SIMEKO Sp. z o.o.
Jelenia Góra
CYNIAK ALICJA ASEKO-USŁUGI EKOLOGICZNE
Jawor
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe COM-D Sp. z o.o.
Lubań
Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Legnica
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Żarów
FIRMA EKO-WTÓR Leszek Kuzynowski
Jelenia Góra
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy łatwo znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów budowlanych w mieście Jelenia Góra?

Utylizacja odpadów budowlanych w Jeleniej Górze to przedmiot działalności firm, które podstawiają kontenery na odpady wielkogabarytowe lub udostępniają worki Big Bag na gruz i mniejsze odpady po remontach. Wywóz odpadów wchodzi w zakres kompleksowych usług, z późniejszą segregacją oraz recyklingiem lub zniszczeniem.

Rozdział odpadów w aplikacji.

Odpady remontowo - budowlane w aplikacji WasteMaster rozdzielone są na: gruz ceglany, gruz betonowy, odpady remontowe, wełnę, papę, materiały izolacyjne, odpady budowlane zmieszane, ziemię oraz odpady budowlane zawierające materiały niebezpieczne i azbest. To pozwoli zorientować się, przez jakie firmy oferowany jest recykling odpadów budowlanych w mieście Jelenia Góra.

Czy baza firm oferujących recykling odpadów budowlanych w Jeleniej Górze jest duża?

W WasteMaster znajduje się spora baza firm oferujących utylizację odpadów budowlanych w mieście Jelenia Góra. Porównując ich oferty, warto zasugerować się: rodzajem odbieranych odpadów, ceną, opcją podstawienia kontenera albo worków, możliwością odbioru z posesji albo z zakładu pracy.

Co obejmuje utylizacja odpadów budowlanych w Jeleniej Górze?

Utylizacja odpadów budowlanych w Jeleniej Górze obejmuje kompleksowe usługi, polegające na utylizacji oraz odbiorze z miejsca budowy lub remontu. Odpady remontowe i budowlane umieszczane są w kontenerach o pojemności dopasowanej do ilości i rodzaju materiału. Realizowane są zlecenia jednorazowe lub w ramach umów długoterminowych. W aplikacji znajdziesz bazę przedsiębiorstw.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jolanta
Zapewniam was o jednym: wystawienie odpadów jeszcze nigdy nie było aż tak proste. Parę kliknięć, dodanie zdjęć i już. Po kilku minutach na pewno można będzie wybrać ofertę sprzedaży albo osoby zainteresowane same się odezwą.
Józef
Zależało mi na tym, żeby sprzedawać elektrozłom firmom stosującym ekologiczne metody utylizacji. W apce szybko wyróżniono takich przedsiębiorców. Nie miałem problemów z ich znalezieniem.
Roksana
Asystent Odpadowy, który pomaga mi zapanować nad transakcjami dokonywanymi poprzez aplikację zachęcił mnie do tego, by z WasteMaster korzystać regularnie. To spore wsparcie w biznesie.
Bernard
Skupujemy odpady nadające się do późniejszego stworzenia paliwa alternatywnego. Zgłosiliśmy się do bazy WasteMaster, ponieważ chcielibyśmy gromadzić jeszcze więcej materiałów. Regularnie pojawiają się nowi klienci.
Justyna
Jako pracownica urzędu jes [...]